102ра немска тема

  • 16 798
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Сърфи, аз бих дала Нобел на онзи, който открие как мъжете да раждат /нямам предвид популярния мъж-жена, за когото напоследък пишат/. Ей така разбирам аз равноправието в семейството, аз раждам едно, следващия път Той - да бачка и да носи двайсе кила отгоре, да го друсат хормони и двумесечно безсъние. За кой да е пръв може да теглим и чоп  Mr. Green
Ей, Мишок, от твоята партия съм. От както съм бременна пак, все за това си мечтая.

Отчет давам - още съм с тумбак. По-леко не става, ама няма да мрънкам повече. Утре вечер съм при доки, ако хемоглобина е паднал още, ще ме праща да предизвикваме раждане. Уморих се вече, искам да се раждаме.
Мъж ми счупи нашия гардероб при сглобяването (един от най-здравите Икейски, как успя не знам) и сега оправянето на кашоните с дрехи се отлага до набавянето на нов такъв. Писна ми, ей.

# 46
  • Мнения: 3 521
Сърф, седя и умувам върху бременния мистър Сърф, върху репликата де...

Духовно обременен, Серди, духовно Laughing.

# 47
  • Мнения: 911
ааааа, добре, че на сок и кифли не ми се вижда нещо.

# 48
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Цветето е още 2 в 1, днес се чухме, каза, че ще си поръча щъркел, когато има нужда Laughing

# 49
  • Мнения: 1 584
Аз съм ок за Хейделберг и Карлсруе - за където се съберат повече желаещи Peace Щутгарт ми идва малко по-далечко и по-шантаво заради кърменето - бая време няма да ме има ако се вдигна дотам  Rolling Eyes

Татяна, щом сте се скарали, значи баща ти е във форма Wink

И ние имахме пререкания със свекитата относно миенето на чиниите ooooh! Тази година най-накрая се кротнаха - само чашите от кафе сутрин си миеха - голямо постижение Mr. Green

# 50
  • MUC
  • Мнения: 297
Нямате изчитане, ей!
Аз да се похваля, че мъж ми вече официално завърши и гордо носи титлата Дипл.инф.унив., която се опитва да произнесе по начина, по който съм я написала, но без точките. hahaha
По този повод и на нас свекървата ни беше на гости, барабар със свекъра, та нещо пак успяхме да ги обидим...  Crazy А толкова се старахме всичко да мине без ексцесии. Нещо почват да ме хващат лудите вече...

# 51
  • Мнения: 1 610
Мистик, стига се впряга. Аз ще дойда до СтрасТбург даже да се срещнем. Стига да се оправи детето ми Hug
Тааака, Мая нали била добре и здрава.
Днес я пуснах в детската градина, уж всичко наред. След 3 часа, я взех.Цял ден скача, бяга , няма проблем. Вечерта я изкъпах и е с температура 37,8, един час след като заспа. изпотена, текат сополите, пак се почна с кашлицата. Баси писна ми!
Ще я водя при някой експериментатор утре. И ако пак няма антибиотик се радвам, че поръчах от бг,пристига в четвъртък.

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 22:48 от Злобара де Мон

# 52
  • Мнения: 1 817
Риенски, защо не я натъпчеш с малко витамини? А как ще й дадеш антибиотик без да знаеш дали е подходящ за нейното заболяване? Моята доки все казва, че без кръвен тест антибиотик не дава, за да бъде най-точен и ефективен  Peace , ама аз такава си търсех, защото не пия антибиотици  Wink . Дано се оправите вече, че да отскочите до Мистик! Laughing
Асе, честито на мъжа ти!   bouquet Аз от опит мога да ти кажа, че не трябва изобщо да се готвиш за свекините посещения  Grinning ! Колкото повече се готвиш, толкова повече работите се объркват и те недоволстват! Аз от години вече само почиствам, наготвям и пазаруваме. Като дойдат казват какво искат, къде искат да ходят и т.н. Отделяме им няколко дни време (обикновенно 1 уикенд) и до там. Те не седят дълго, защото виждат, че им обръщаме внимание и не искат да ни ангажират. Ако решат да останат за няколко дни повече, то тогава си се разхождат сами. Не очакват да ги дондуркаме и ние не го правим, защото си имаме и други задължения. И така всеки доволен. Ние си почиваме и пием по бира с тях след работа, а те хапват кремвирши и не се оплакват!  Peace  Аз преди се притеснявах, вълнувах се, исках да им угаждам...Ама мина това време! И сега виждам, че те изобщо не са претенциозни и никому не са били нужни моите безсънни, емоционални нощи.  Rolling Eyes
Срещата ще се състои ли? И къде? Аз клоня към Хайделберг, щом има такава опция.  Peace Обаче искам да знам дали ще водите мъже и деца! Laughing

# 53
  • Мнения: 122
Здравейте,аз след поредното дълго отсъствие отново да се включа .Но си имам уважителна причина да отсъвствам ,имам си гости-свекъра ми.ВИе тъкмо темата за свекърите кършите.Аз да кажа че съм щастлива да имам най-готините свекъри.И двамата супер позитивни личности,и двамата младеят и на душа и на външност.И двамата са супер разбрани.И двамата обожават сина ни и той тях Hug Та така де.Иначе свекърва ми е страхотна готвачка и като дойде при нас ни готви само тя ,не ми дава да пипна,и аз си почивам приятно ....хич не се оплаквам  chef
 Честит празник и от мен на студентите...  bouquet .Както повечето от вас които са били студенти в бг и на мен страшно ми липсват щурите купони на 8 дек. Няма такова нещо тук .Но се радвам че съм го преживяла с моите приятели и колеги в Бг,незаменими спомени Peace

Аз имах рожден ден преди седмица и го изкарах в леглото и дежурна да повръщам в тоалетната,цял ден бях така,не можех и по телефона да говоря,а той не спря да звъни,много ми беше гадно ,и ме беше яд ,ама какво да се прави...явно беше някакъв еднодневен вирус с температура .На другия ден си бях добре ,голям късмет  Crossing Arms За сметка на това пък на Никулден правихме с мъжа голямо парти за тройния празник -нашите рожденни дни и именния ден на малчо.Страхотно си изкарахме и преглътнах  това че си изповръщах червата в деня на 30-та ми годишнина  Joy

На бременеещите пожелавам леко раждане и много здраве за тях и бебчовците които очакват  bouquet

ПП. Деси,затова не съм ти се обадила още,изредиха ми се и гости и болести и празници....но скоро ще ти звънна,може на коледния базар да се срещнем ....или на кафе някъде,ще видим Hug

Последна редакция: пн, 08 дек 2008, 23:55 от ~Ели~

# 54
  • Мнения: 3 521
asseto, честито на мъжа ти.

По последни данни аз съм пас за срещата - на 15ти е докторския изпит на девера ми и ще трябва да пека някви чудеса. Съвсем бях изключила  ooooh!.

# 55
  • MUC
  • Мнения: 297
Мерси за честитките!
ЗиМе, ама те за един уикенд бе! Хвана ме яд, че изнервиха ситуацията и побъркаха мъж ми най-вече. А като се сетя, че аз настоявах да ги покани да присъстват на връчването на дипломите, уж да се зарадват и те, да го отпразнуваме заедно...  ooooh!

Ели, много гадно това с вируса.  Confused Тук наоколо върлуваше май точно някакъв такъв, с повръщане и разстройство, на колежките с деца всичките хлапета го изкараха.

# 56
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Асе, ха честит ти Дипл.инф.унив.  Laughing това ще рече информатик произведен в университет ли?

Не се връзвай на свекита, аз вече 2 седмици съм на автопилот след една дискусия с родата на мъжа ми Confused На тръни съм какво ме чака на Коледа и изобщо в бъдеще Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 242
Тумбаците!? Строй се, преброй се!

Днес ме чака един ужасно напрегнат ден. А уж с наслада чаках майчинството, за да побездействам.

Св. Анна е днес. Честито на празнуващите!

# 58
  • Мнения: 3 521
Честито на Анитата, а и на Янитата...особено на най-малкото> Петке, да ти е жива и здрава куклата  bouquet.

Дребната изпада в животински страх и паника от Николаус(жив) и кукли тип Каспър(с лица на хора). След тъпия празник в детската градина, при който се разрева от Николаус(баща и ooooh!) три нощи почти не е спала - буди се пез 1-2-3 часа, реве... Някакви идеи как се борят такива моменти? Чета и книжки от месеци, говорим много, резултата - йок. Confused

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 10:26 от surfline

# 59
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Сърфи, а ако  и спестите малко срещи с Николаус дали няма да помогне и да позабрави?
Фаб така се плаши от..калинки, сакън ако види калинка на живо или в Бейби-Айнщайн-филмчето и настава паника и рев Crazy


Послание до другарката ЗиМа: Малинчо са точни, преди малко ми доставиха пакета, сложили са 1 вафла повече и някакво италианско кексче, не знам сега дали да го броя като подаръче или е грешка newsm78 защото и самата поръчка вече я нямам в профила; и датата на годност на всички вафли липсва. Малко ме притеснява сега да дам на малките...Мастиката за свекъра е цяла Laughing моята лютеница също Party

Някоя да знае колко време е годна една вафла Мура?

Общи условия

Активация на акаунт