Училища за първокласник в р-н Надежда?

  • 10 205
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 688
Моля, кажете как стоят нещата към днешна дата!
Ние сме по-малки и сега ни идва ред!

Благодаря!


Ако сте първолаци 2011 -2012 учебна година ти препоръчвам Ева Кирилова от 101 Бачо Киро много е добра.
Не е ли малко късно чак сега да се записвате ?Аз си спомням че записах дъщеря си още февруари месец на предходната учебна година или същата календарна.

ами то е малко объркано вече... ние сме по "новата програма"... колкото и изтъркано да звучи вече... ще сме 2 години предучилищна и... събирам инфо, имам време, просто съм се умопомрачила вече... чудя се къде, как кога...

хубавото е, че за по-малката ще знам всичко!  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 1 127
pitanka . с тия две години предучилищна не съм на ти , това значи ли че ще сте първи клас през 2012- 2013 учебна година ?Ако е така с две ръце гласувам за Мая Тодорова - страшна е ! Класна е на дъщеря ми в момента , преди години беше на сина ми.Просто невероятен учител , педагог и човек.Дъщеря ми на есен ще е 4 кл. тоест след тази учебна година Тодорова ще вземе 1 клас.
Успех

р.р.Само се запиши по - отрано че бързо се попълва бройката / при нея / и после няма да има място.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 688
pitanka . с тия две години предучилищна не съм на ти , това значи ли че ще сте първи клас през 2012- 2013 учебна година ?

благодаря за инфото, но не 11/12 сме 1 ПГ, 12/13 сме 2 ПГ и 13/14 сме 1 клас...
ние всъщност направо си изпуснахме 11/12, тъй че аз сега си търся свестно училище със добър предучилищен клас за 12/13.

Общи условия

Активация на акаунт