САМОКОВЧЕ щуро рови в комина, Дядо Коледа да не би да го подмине.

  • 10 885
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 228
Силве,поне месец ще я взимам до обяд.
Днес плака,ама вина за това има днешната лелка,каза ми да и оставя куклата навън,аз опитах и нашата като му дръпна един реееев,гадно ми стана.Дано утре да е на 6 влизането ни.Е аз пак и дадох куклата и сега искат не искат до петък ще е там с куклата.

# 31
  • Мнения: 79
Здравейте.
Ани ,Честити имен ден(на патерици) да си жива и здрава,всичко друго се постига.
Честит имен ден и на малката Анелия,и честит рожден ден на Ели,много здраве и живот.
Ние вчера бяхме цял ден по София.Аз бях на преглед на ендокринолог,после направихме малко покупки за дядо коледа,и вечерта завършихме на имения ден на свеки,и тя е Ани.Хайде хубав ден на всички.

# 32
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е какъв пък е проблема за куклата на тази лелка Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 228
Че е външна Силве,затова:)
Днес сме опищяли детската.Лелката вика-като в джунглата са били покрай нея.Не реве-а пищи.Усетила се е,накъде отиват работите.Обаче пък какво ядене му е дръпнала,скрила им е шайбата.Изяла е супата си и са и сипали втора,изяла е и нея.
Дали са и кюфте-изяла го е.Тръгнали са да я вдигат от масата,тя пищи и не иска да става.Дали са и кюфтето на друго дете(което не го е искало) и него е изяла.Аз я чаках да стане от масата бая време навън Joy.Госпожата каза: "аз ако изям толкова ще ми натежи,това дете къде я слага тази храна" hahaha


Питах дали я слагат на гърне-слагали я.Питах дали контактува с другите деца,казаха и още как контактува,че ги и биела даже ,когато и взимат играчките(тя най-малката от всички- мамина лошоча Embarassed Joy).Борба за нейното си,авторитарката на мама Mr. Green

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
фотооо Mr. Green

# 35
  • Мнения: 24
Лелеееееееее Силве, ама Ники вярно е отнесъл къщичката на тортата hahaha Гледам и с нова прическа е. Аз Цвети много исках да му направя такава прическа, ама не ми стиска, а и родата не ми дава да му подстрижа къдриците. Ама аз днес малко от тук, малко от там Laughingи го подстригах.
Още веднъж да ти е жив и здрав!!! Как мина РД, гледам в тесен семеен кръг сте. Другата част от родата не дойде ли?
Щях да забравя - поздрави и на Радостинка за това че е такава прилежна и добра ученичка  bouquet Дано и харесва и за в бъдеще!!!

# 36
  • Мнения: 79
Ей така се яде торта.Браво на Ники,и колко е пораснал.Браво и на Радост,нека им показва кой ще командва. Naughty Hug

# 37
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Даммм Жане от седмица сме с тази прическа, но косата му порасна.И наще не даваха, затова се възползвахме докато сме на морето  Mr. Green, майка като го ведя си гътна езика, а татко си забрави мисълта ooooh!. Наистина в началото е стряскащо, но се свиква Laughing
Другата част от рода, цитирам : " В събота имам много работа!". Което за 2-ри път мн ме убиди, кое е по-важно от 1-я рожден нед на единственото ти мъжко внуче.....Вече не знам какво да правя, стигам и до идеята да се извинявам, въпреки, че не съм виновна за нищо ама.....да не Ви занимавам с наще проблеми

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Къде сте бе мацки newsm78
Айде на по питие Laughing

# 39
  • Мнения: 85
Здравейте и мерси за питието

За програмата за баба да си гледа внучето-аз вече наех свеки-ама са много документи.Тя е пенсионер и трябваше да се регистрира на БТ .Да вземем бележка от психодиспансера на сточна гара,медицинско за работа и свидетелство за съдимост.За мен освен един формуляр трябваше и служебна бележка от работодателя че съм осигурена и удостоверение какъв вид отпуск по майчинство съм ползвлала-за този документ имат хиляди изисквания какво да пише в него -обърни внимание на твоя работодател да внимава като го издава удостоверението .И по бързай -защото местата са на свършване и от 01,01,2009 -лицето трябва и да е пенсионер.

# 40
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ЗЛАТИ  добре дошла и от мен Hug  bouquet

# 41
  • Мнения: 3
НАЗДРАВЕ Wine GlassНАЗДРАВЕ

# 42
  • Мнения: 674
И по бързай -защото местата са на свършване и от 01,01,2009 -лицето трябва и да е пенсионер.

Ей това не го разбрах......би ли ми пояснила. Embarassed

# 43
  • Мнения: 70
здравейте мами

вече ми е толкова тежко , че не ни се излиза от нас

Злати , трябва ли маиката да ходи на работа за да ползва баба като детеследачка

Силве, не разбрах , доидоха ли Самоковската рода на РД на Ники

Ани , браво на примерното дете, дано и ние сме така

Мая винаги мислиш за всички

Ще разберете кога съм родила от форума на Януарките CrazyА до тогава сигурно ще съм 100 кила. Бебо се развива с няколко седмици назад и сигурно ще раждам към 10 януари, пък ще видим  newsm78 точно кога ще е ...

Приятен ден на всички.

# 44
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт