Бъдещи мами - ЮЛИ 2009 Тема №7

  • 17 426
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 121
Честит имен ден на Анита-та ни   bouquet да сте живи и здрави !

Стеф, оправяй се бързичко  Heart Eyes

Аз също се записах за ЖК преди около 2 седмици, днес си взех и изследванията - всичко ок, само малко Кандида /гадините нямам отърване от тях/ и бактерии в урината, както и очаквах де. Другото е , че съм с Резус фактор "-" , май и мъж ми е с такъв , довечера ще разбера. има ли някой като нас? и какво по-точно се следи, зная само , тоест четох тук някъде по темите , че след като родя трябва да ми бият някаква инжекция за антителата в случай, че има повторна бременност. така ли е или пак не съм разбрала нещо?

ВЕСЕЛО ДА СИ ИЗКАРАТЕ ИМЕННИЧКИ И ВСИЧКИ ПОКРАЙ ТЯХ  Hug

# 46
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте,добре дошли на новите мами. Честит празник на всички именници, да сте живи и здравиbouquet
От мен толкова защото в противен случай трябва само да се оплаквам.Леко бременеене на всички.  pregnant

# 47
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте и от мен! Честито на всички именнички! Да сте живи и здрави и да ви се родят страхотни здрави дечица!! Peace  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 286
Привет на всички бъдещи и настоящи майчета! Искам да се похваля, че ще ставам майка за втори път, терминът ми е на 17 юли. Бъдещата кака е още малка и се чудя дали ще се справя? Praynig newsm78 Лека бременност на всички и по-малко гадене и повръщане, това е най-затормозяващата  част за мен от бременносттаSick Първия път се спасявах с дъвки и слънчоглед, но сега това не помага...

# 49
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Хващам последния влак, за да честитя именния ден на Анитата, да са живи и здрави, много щастливи!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз за сефте съм на преглед на 15.12 и тогава ще съм на прага на 9-та седмица и направо ще си се запиша на ЖК. За това умишлено изчаквам до тогава, щото така с един куршум няколко заека, ако е живот и здраве.

galeto123 щом и мъж ти е с отрицателен резус фактор, то няма какво да се притесняваш. Антигамаглобулин се бие в случай, че мъж ти е с положително Rh, а ти с отрицателно, тогава има вероятност бебето да е с положителен резус фактор и за да не развива организмът ти антитела към полужителната група се бие инжекцията до 72 часа след раждането, но както ти писах при теб няма от къде да се вземе +Rh  Wink
Аз самата съм с отрицателно Rh, а половинката е с положително, биха ми инжекцията, както трябва. Малката се роди с положително Rh.

# 50
  • Мнения: 260
Една от нас, sanitamm, medula, Felicity81, честит имен ден!   bouquet

bon_toni, честито сърчице!

svhristova, добре дошла! Леко бременеене!  Hug

Аз пак го раздавам доста телеграфно, но няма с какво ново да се похваля. Все така ми се гади. Интересното е, че се случва дори през нощта (както в момента Tired ). Открих, че малко кисели краставички доста облекчават положението.
Утре съм на преглед да видим как се развиват нещата (нали при мен има разминаване с около 16 дни) и сега ще стане ясно дали е късна овулация или ... Дано всичко да е наред!  Praynig Утре вечерта ще докладвам резултата.

# 51
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро милички Heart Eyes Големи благодарности за хубавите пожелания. С толкова много Анита в отбора ни няма как всичко да не е наред Simple Smile Ще си имаме прекрасни, здрави бебоци юли месец.

Gale, както Marulka ти е писала ако и мъжът е с - Rh всичко е ОК. При нас не знам как е, аз съм  А-, но на таткото още не сме направили изследвания и не знаем какво Rh e.
Добре дошла в отбора на svhristova, на stef както и на всички други, които се чувстват зле - дано бързо отмине гаденето и повръщането, а на eho ще стискам много палци и чакаме да ни зарадва след прегледа.

 Hug на всички

# 52
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен. Много благодаря за новата тема на Валерия. Честити сърчица на всички щастливи мами и добре дошли на новите момичета.

Аз малко ви поизпуснах, обаче имам много работа. Да ви се похваля - вчера докторът каза, че всичко е наред и се развиваме добре.

Но дотук с хубавите неща. Ще сменям гинеколожката, защото се оказа, че нищо не знае относно варицела по време на бременност и в края на седмицата ще обикалям клиниките да събирам мнения. Да се надяваме, че ще преобладават умерените, които не препоръчват прекъсване на бременността.

Лек ден, момичета и по-малко срещи с тоалетната чиния!

# 53
  • Мнения: 127
Честито сърчице на Бон тони.
Ехо,дано довечера и ти ни донесеш хубави новинки.

# 54
  • Мнения: 755
Вчера имах имен ден! Редно е да почерпя! Grinning

Хубав ден на всички!

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 11:46 от Fortune

# 55
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте момичета! Честит имен ден на патерици на всички, които вчера са празнували! Вчера си записах час за ФМ /втората/ при д-р Марков за 18.02.09. Дамата, която ме записа, каза, че вече има запазени часове за февруари. Така, че ако  искате там да си направите прегледа, ви съветвам да побързате със запазването на час. Телефона е 946 07 95. Работят след 14ч.
 Hug на всички!

# 56
  • Мнения: 359
Привет и от мен. Аз рядко пиша, ама като няма какво... търпеливо си чакам 18-ти за да разбера ще има ли бебе или не  Confused . Инак ми се е отворил един апетит... и все ми хапват разни калорични неща- оле пък как ми се дояжда, като мина покрай дюнери или пици... и оная чеснова майонеза- така ми е апетитно....  Mr. Green  слабост са ми и мандарините- тия дни изяждам по 2 кг на ден  Embarassed Чак се замислям че трябва да се поспра, щото кг ще идат до небето  ooooh! и ще се търкалям накрая  Joy

# 57
  • Мнения: 576
Здравейте момичета !!! Simple Smile
Как сте, държите ли фронта ? Crazy  Аз съм си ежедневно с гаденето и повръщането.. Половин човек се чувствам с тези неразположения, да преминават вече, че аз самата не се търпя  Crossing Arms  Crazy
Иначе днес бях на вливане и приключих за тази година с тях  Grinning Дано не се налагат повече  Praynig

Стискам палци на snuksiri и rumix само за добри новини оттук нататък  и на всички други, разбира се , които имат нужда Hug Heart Eyes

# 58
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте мамчета,

Аз пак го раздавам доста телеграфно, но няма с какво ново да се похваля. Все така ми се гади. Интересното е, че се случва дори през нощта (както в момента Tired ). Открих, че малко кисели краставички доста облекчават положението.
Утре съм на преглед да видим как се развиват нещата (нали при мен има разминаване с около 16 дни) и сега ще стане ясно дали е късна овулация или ... Дано всичко да е наред!  Praynig Утре вечерта ще докладвам резултата.

Мисля и аз да се пробвам с киселите краставички. Какво ли не пробвах. Една мама каза за чаша топла вода на гладно - пробвях, помага ми частично за сутринта. Но при положение че ми се гади нон-стоп, вкл.и през нощта - мисля да пробвам всяка чугта рецепта.
Мамбина, съчувствам ти и на теб.
Rumix  Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 1 900
Привет на всички бъдещи и настоящи майчета! Искам да се похваля, че ще ставам майка за втори път, терминът ми е на 17 юли. Бъдещата кака е още малка и се чудя дали ще се справя? Praynig newsm78 Лека бременност на всички и по-малко гадене и повръщане, това е най-затормозяващата  част за мен от бременността:sick: Първия път се спасявах с дъвки и слънчоглед, но сега това не помага...
Добре дошла  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт