ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 6!

  • 27 501
  • 453
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Цитат
Мен София ме кефи. И, както някой беше казал по-назад, и репликите й са готини.
Пък Силвия пак беше ужасна. За буклите да не говорим... Борис ме разочарова - отишъл, моля ви се, да си довършат разговора от предната вечер. Отврат!
Мен не. На мен Мис Ели ми е приятна и вече свикнах с бездарието на актриската:) Мисля, че такава като нея заслужава мъж точно като Крис Mr. Green
Малко за Валери. Как мислите, що защити Мартин пред баща му? Кажете вашите версии и аз моята след това.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 013
и аз чакам торент

# 47
  • София
  • Мнения: 16 025
Защити го за да не трупа черни точки. Не се знае кой и кога ще му потрябва. Все пак има празен лист с  подпис на Ана. И все си мисля, че Валери се свързан  нещо  с нея.

# 48
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Много яки реплики, пак се посмях, ама Стойо ми липсваше!
ама верно ги записвайте репликите, щото аз се кефя, а до края на филма съм ги забравила и искам да ги коментирам с вас!
Оффф мразя да съм толкова зарибена и нетърпелива! ooooh! Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 336
Пък Силвия пак беше ужасна. За буклите да не говорим... Борис ме разочарова - отишъл, моля ви се, да си довършат разговора от предната вечер. Отврат!

Мен Борис ме учуди, първо отиде да се види със Силвия че имали недовършен рзговор от предиштната вечер, преди да отиде да види щерка му жива ли е, пък била тя и доведена Rolling Eyes

И на мен Силвия не ми хареса тази вечер, всъщност тя като игра не ми харесва много като цяло. Но подозренията за Норето и Васил откъде й щукнаха, всяка нормална майка би си помислила "супер, най-накрая дъщеря ми го прие, даже го е учила на танци, за да се представи добре днес", какви са тия ревности, какво е това чудо и то още преди да прочете дневника Laughing

# 50
  • Мнения: 622
Много готина серия, с много готини реплики.  Peace Дайте да назначим отговорник по записването им.  Mr. Green
Ехо савекс и мен супер яко ме дразни, а като се запревъзнасят с Борис...  Sick
Валери много ме учуди с поведението си, направо не е за вярване, а Мартинчо горкия взе да го закъсва и на двата фронта- пред баща си и пред Юри.
Софи както винаги кефи отвсякъде, държи се супер яко, а Елица... Егати скръбната физиономия извади като й призна, че е бременна. Споко бе момиче, не е чак толкова лошо!  Peace
Андрей май ще си намери фенове в затвора, много се смях на бабаитите.  hahaha
А Наско- тъпаско като учител по физическо направо...  Joy hahaha

# 51
# 52
  • Мнения: 622
Егати колко бързо го качиха!  #Crazy

# 53
  • Мнения: 0
Защити го за да не трупа черни точки. Не се знае кой и кога ще му потрябва. Все пак има празен лист с  подпис на Ана. И все си мисля, че Валери се свързан  нещо  с нея.
Свързан с Ана- няма начин, защото Борис го доведе, а тя просто веднага го надуши, че са от една порода.
Сега моята версия:
Валери мрази издън душата си Мартин. Поради причини, които вече бяха показани.
Та не мисля, че ще направи този жест само за да има Мартин като резервен приятел. А това си беше точно стъпка " хайде да бъдем приятели".
Ако на Валери толкова му трябваше Мартин, той нямаше още в началото да се конфронтира с него. не мисля, че Валери полагаше някакви усилия да бъде приятел с Мартин.
Та ,з ащо все пак го направи:
Защото Валери вижда,че Крис му се изплъзва и тъй акто знае, че няма вариант да стане близък с Мис Ели, Валери решава да се "сприятели" с другият най- близък до Крис, Мартин Mr. Green
Иначе в друг вариант, Валери ще бъде игнориран и от Крис и от Мартин, който ще продължава да го мрази. И така ще може да вижда Крис само в редките моменти по работата, свързана с проекта.

# 54
  • Мнения: 3 157
и аз го изпуснах тази вечер-хванах само последната сцена-на Е-то му бяха потънали гемиите(за кой ли път) и се оплака едва ли не,че е бременна,май докрая на филма тя все ще го играе жертва Thinking

# 55
# 56
  • Мнения: 2 473
Аз пък се чудя какъв ли ще е развоя на взаимоотношенията Мартин - София...
Ужасно се изкефих на майка и на Елица, като овика лекарката - "ако нещо се случи, ще ви съдя до дупка" Simple Smile

# 57
  • Мнения: 2 131
На мен сцената с лекарката не ми хареса. Да не говорим как й поднесе новината, че е бременна. Даже не й каза, ами й даде да прочете.

# 58
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
а Мартинчо горкия взе да го закъсва и на двата фронта- пред баща си и пред Юри.


и на трите, и н атрите.. напоследък и с жените не регистрира подвизи! Mr. Green

# 59
  • Мнения: 0
На мен сцената с лекарката не ми хареса. Да не говорим как й поднесе новината, че е бременна. Даже не й каза, ами й даде да прочете.
според мен това не беше актриса, а истинска лекарка. ми бива ли тъй сега:(
може и да  греша.

edit: оказва се, че е актриса.. не мога да повярвам Mr. Green Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 23:37 от slashchrisvalery

Общи условия

Активация на акаунт