Пеят, пеят Коледни звънчета в домовете на породените щурчета! - 24

  • 14 866
  • 446
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 535
Ехо, къде сте всички!
Я един поздрав за добър ден.
Тази година е по-яко от миналата: http://elfyourself.jibjab.com/view/O9pEK1DoxsJi/qLPuzcGQ7JWiqxOCv8ypWLSB

# 46
  • Мнения: 196
Здравейте ,да са живи и здрави всички именници


днес  и аз ,и Иван се събудихме ошарени  ooooh! супер гадно се чувствам Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 1 464
Здравейте,мами Grinning Аз не съм писала от толкова много време, то си и личи по това, че ни има в списъка на мамите (благодаря най-сърдечно, че още не сте се отказали от нас), ама не като мама на два броя, ами мама на един брой плюс едни в очакване Grinning Поздрави на всички и весели празници!
Ани супер е коледната тема!
п.с. Извинявайте ако вече сте го обсъдили, но аз да попитам дали има идея да съберем децата на Коледно парти някъде, в клуб или...? А може би вече е минало и заминало това събитие?

# 48
  • Мнения: 4 514
Oх, БисииииииииHug
Хепимами, вече не мога да редактирам, така че остава за другата тема. Честита ти Миа, да ти е жива и здрава!  Hug
Какъв имен ден е днес?  Blush

# 49
  • Мнения: 290
Здравейте и от мен!Не съм писала отдавна защото бях с Иво в блница.Миналата седмица вдигна 42 градуса температура-всички лекари се чудиха как не е получил гърч.Оказа се,че за толкова малко сме направили ларингит,бронхит и вирусна инфекция с разстройство.Въобще кашмара беше пълен.Сега е по-добре и продължаваме с лечението вкъщи,днес сутринта ни изписаха.
Всичкото това се случи благодарение на личната ми лекарка,която постоянно повтаряше ,че нищо му няма само силна хрема има.Направо ми идва да я удуша,толкова съм и бясна,че въобще не искам да я виждам повече.Утре ще ходя да я сменявам.
Честито на всички празнували и празнуващи!Всичко най-хубаво и много здраве!
На болничките бързо оздравяване!
Приятна вечер на всички!

# 50
  • Мнения: 643
Биси и Хриси, да се оправяте по-бързо ! Rolling Eyes
Съчувствам ви, дано не се налага никой да влиза в болница с детето си.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 402
Биси съжалявам много за ошарването

Хриси направо нямам думи за дежурните отговори на някои педиатри, дано се възстанови детенце бързо. Престоя в болница винаги ме плаши.

# 52
  • Мнения: 2 331
Леле, Хриси, съжалявам!Да се оправяте бързо и дано повече не се случват такива неща! Praynig
Биси, и на теб ти желая леко да я караш и да имаш сили да се грижиш за малчовците!И при детенце леко и бързо да минава! Praynig

# 53
  • Мнения: 5 391
Биси, Хриси, надявам се бързо да се оправяте, много неприятно така преди празниците Praynig Hug

Честит имен ден на имениците и специално на Дани на юлчето! Hug  bouquet

# 54
  • Мнения: 3 595
Биси дано бързо и леко да ви мине шарката  Praynig
Хриси ужасно съжалявам и дано вече сте добре  Heart Eyes
хепимами не е имало събиране май  Simple Smile честита госпожица  Hug
Днес е св. Даниил Simple Smile Честито на именниците  Hug

# 55
  • Мнения: 865
днес и аз и мъжът ми сме сред имениците Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 1 461
Киша честит празники на двама ви да сте живи и здрави благодаря за почерпката  Hug  bouquet
честит имен ден на всички празнуващи днес   bouquet
Биси ужас представям си как се чувствате дано мине бързо    Praynig Hug
Хриси ужас знам ги аз педиатрите с тяхните стандартни отговори  #2gunfire прегръщаме ви  Hug

# 57
  • Мнения: 1 461
чрд на Дарена с пожелания за щастливо детство
за мама

# 58
  • София
  • Мнения: 1 402
Киша, ЧИД на патерица   bouquet

Честит Рожден ден на ДАРЕНА, много усмивки и безгрижно детство й желая!!!


Момичета, много е раздразнителен и лигав сина ми - с рев става и с рев ляга  #Cussing out период ли е тва не знам, ама до кога така ще караме Embarassed да не мислите че сме спряли с пиенето на сок през нощта, напротив, вече ядем и вафла

# 59
  • Мнения: 4 514
МИЛА ЕНА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ БЕЗОБЛАЧНО ДЕТСТВО, ЩУРИ ИГРИ, МНОГО ЩАСТИЕ И ЗДРАВИ МАМА, ТАТКО И БАТКО, ЗА ДА СЕ ГРИЖАТ ЗА ПРИНЦЕСАТА!  Hug

ФИЛЧО,




Всички Данита да се чувстват поздравени, да си носят с гордост името и да бъдат много щастливи! И извинете за закъснението!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт