Мнение относно количка Bertoni Carrera

  • 21 379
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
Здравейте,на мен също ми предстои да купувам количка и съм харесала Bertoni Carrera.Искам да попитам мамите който я имат за летния кош.Интересуваме дали има изцяло седнало положение и легнало положение или поне полулегнало?Защото днес питах в един магазин и според продавачката имаше едно единствено полулегнало положение.Има малко притеснения и за асансьора,но мисля,че ще влезе.А иначе преди два дни видях една майка с такава количка и й беше сложила чадърче.Значи все пак има и такива който стават,но повече не съм наясно и аз.Благодаря Ви предварително!

# 46
  • Мнения: 106
ние сме с такава има полулегнало положение,и може да се слага чадърче естествено на бертони пак е.Мога да я снима да видиш за какво става въпрос и да пратя снимки ако те интересува,иначе е суперманеврена много удобна количка проблема  и е че крачетата на бебето са леко нагоре като е в полулегнало положение,но мен това не ме притесни и си я купих,много си я харесвам.

# 47
  • Мнения: 66
Ако ще ползваш асансьор измери ширината на вратата. Мен това ме отказа да я купя, не се събираше. Погледни и Чиполино перфекта - по висок клас от Бертони, по ниска цена, има напълно легнало положение и невероятно много възможности за тази цена. Мое мнение , не го налагам.

# 48
  • Мнения: 38
Благодаря Ви за отговорите!Катрин 2009 ще съм ти благодарна ако пуснеш снимки,а иначе мерихме вратата на асансьора и влиза ама просто плътно през вратата.Аз гледах и на Cangaroo разни модели,но нещо не ми пасват.Carrerata ми харесва,защото е много висока количка,а за коша за новородено е голям.А и аз и мъжът ми сме много високи хора и искам да ни е удобна,а и на бебето коша да е широк,защото Plazmata на Bertoni на която първоначално се бях спряла има много тесен и къс кош за новородено.Катрин 2009 значи има напално седнало и полулегнало положение ако съм разбрала правилно?Благодаря за помощта!  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 294
Количката е с ужасно некачествена дамаска. Тънка и се къса. Това се случи на две мои познати, които тикаха Карера.
Не влиза във всички асансьори, което е огромен минус. Летният кош е ужасен, оставили са си ръцете. Никога не бих дала пари за тази количка, намирам я за безкрайно несполучлива даже и за Бертони.

# 50
  • Мнения: 106
дай ми меил адрес да ти пратя снимки,пиши на лични

# 51
  • Мнения: 38
Здравейте момичета!Искам да Ви попитам още нещо,интересуваме предното колело на Carrerata може ли да се застопорява или е изцяло подвижно?Благодаря Ви предварително! Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 188
Здравейте момичета!Искам да Ви попитам още нещо,интересуваме предното колело на Carrerata може ли да се застопорява или е изцяло подвижно?Благодаря Ви предварително! Hug

Здрасти! Може да се застопорява предното колело. Много устойчива става. Аз година и два месеца почти не съм използвала колелото да се върти на 360 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт