LaRedoute.fr - 93 - Всичко за поръчката!

  • 34 766
  • 710
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 534
Момичета, мога ли да очаквам поръчка, която не е отбелязана с "a domicile" ? В същото време са изтеглени парите от картата за нея. Благодаря!

# 481
  • Варна
  • Мнения: 130
искам да попитам ,някой може ли да ми помогне дрешките за 94 см отговарят ли на номерата в ларедут и също така номерата на детските обувки ,благодаря ви ,може би има писано за това ,рових се но не можах да видя Crying or Very sad
Мога да ти дам размери за обувки 23 номер .
Моята дъщеря е на 2 години и месец .И аз мисля , че за пролетта 94 ще са малки .
Най-добре прати линкове ,както те е посъветвала Татито.Имаме доста дрешки , ще ти дам размери .

# 482
  • Мнения: 8 242
94 .. са един добър размер за двугодишно Simple Smile Особено панталоните Simple Smile
Синът ми е 101 см / 18 кг и панталоните са му 94 главно.. 102 ги подгъвам.. Блузите са повече 102, но 94 също са му добре..

# 483
  • Мнения: 12
Момичета ,моля за разяснение!
Как разбирате ,че поръчкана е отказана - като не се получи до 6 седмици или преди това някъде пише.Пуснах първата си поръчка но 1.12 и пристигна,пуснах втора на 2.12 и използвах код и още я няма.Ако е отказана да не я чакам напразно.Иначе ми взеха парите от картата и пише ,че е a domicileпо-да се притеснявам ли или да чакам bouquet

# 484
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
Момичета ,моля за разяснение!
Как разбирате ,че поръчкана е отказана - като не се получи до 6 седмици или преди това някъде пише.Пуснах първата си поръчка но 1.12 и пристигна,пуснах втора на 2.12 и използвах код и още я няма.Ако е отказана да не я чакам напразно.Иначе ми взеха парите от картата и пише ,че е a domicileпо-да се притеснявам ли или да чакам bouquet
За поръчка от 02.12. е много рано да се притесняваш. Ако нещо е отказано то ще е вписано в рембурсамент-а

# 485
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
момичета имам спомен че някои говореха за рендето че искат да го поръчат но го вдигнаха но сега е повече намалено http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3566811& … ue&ksource=-1
Има ли го някой рендето всъщност? Струва ли си, лесно ли се работи с него...не е много пари, но все пак...

# 486
  • Мнения: 12
Благодаря Ала-Бала,в рембурсамент-а ми се смее негърката - значи няма нищо отказано? Ще си чакам. Hug  bouquet

# 487
  • София
  • Мнения: 168
Вчера направих поръчка , сега виждам че един артикул не е наличен и в suivi de commande са го написали non factures.В рембурсамент-а няма нищо, значи ли това, че  от блокираните пари , ще изтеглят само тези за наличните артикули или цялата сума? Thinking

# 488
  • Мнения: 429
Момичета, на кой мейл да им искам обяснение защо са ми партили други чанти вместо поръчаните и да им искам да ми ги сменят или върнат парите. Някой да им е пращал нещо такова да видя какво е писал, че с гугъл само да не стана много смешна

# 489
  • Мнения: 1 666
Момичета имам една молба, някой ако има тези Пуми да ми измери стелка на който и да е номер 37,38 или 39, за да мога да се ориентирам кой да поръчам.   bouquet

Нямам точно тези Пуми, но това е табличката с номерацията от кутията на едни други Пуми. Виж японските номера, те са всъщност в сантиметри и се ориентирай по тях. Това, което пък е отбелязано като френска номерация е номерацията, която и ние ползваме.

# 490
  • Мнения: 8 242
Момичета, на кой мейл да им искам обяснение защо са ми партили други чанти вместо поръчаните и да им искам да ми ги сменят или върнат парите. Някой да им е пращал нещо такова да видя какво е писал, че с гугъл само да не стана много смешна
Туй от код ли става въпрос ?

# 491
  • Мнения: 479
Момичета,  искам да помоля, ако някой има такова якенце, да каже дали е дебело като за зимата или е по-тъничко като за пролет/есен?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4379845& … ue&ksource=-1
Мерси  Peace

# 492
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231

Това дали си заслужава? Цената му е доста привлекателна...тук са доста по-скъпи newsm78

Аз го получих преди около месец. Няма нищо общо със снимката - цвета е светло сиво и изглежда ужасно, а и беше учукан все едно е ползван дълго време

# 493
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Момичета, на кой мейл да им искам обяснение защо са ми партили други чанти вместо поръчаните и да им искам да ми ги сменят или върнат парите. Някой да им е пращал нещо такова да видя какво е писал, че с гугъл само да не стана много смешна
Туй от код ли става въпрос ?
Не става въпрос за код.Имаше една чанта която даваха за подарък ,но преди две седмици я пуснаха в саита за 3,90евро и не стига ,че момичетата са я платили,ами и им са ги заменили Crossing Arms

# 494
  • софия
  • Мнения: 14
Момичета,  искам да помоля, ако някой има такова якенце, да каже дали е дебело като за зимата или е по-тъничко като за пролет/есен?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4379845& … ue&ksource=-1
Мерси  Peace
[/quote
за пролет -лято е, за студена зима не става]

Общи условия

Активация на акаунт