За лицето

  • 2 059
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 458
Какви продукти са подходящи за почистване на лице?
Кои марки са по-добри?

От извесно време забелязвам че кожата на лицето  ми не е осбено приветлива - появяват се някакви пъпчици. Предполагам е от храната и климата.
Препоръчайте нещо добро като марка и качество.

# 1
  • Мнения: 2 672
аз си го чистя с тоалетно мляко и тоник - като редувам с една гел пяна на Ейвън

# 2
  • Мнения: 1 873
Зависи какъв тип е кожата ти - суха, мазна, комбинирана, чуватвителна...според това си търси козметика.

# 3
  • Мнения: 1 014
Като марки бих похвалила Шанел и Клиник.

# 4
  • Мнения: 7 186
Тоалетното мляко нещо не го долюбвам, измивам си лицето с гел- пяна, за почистване ползвам тоник. В момента имам на "Ейвън" и от двете и много добре ми действат. Трябва да избереш серия според типа кожа, който имаш, независимо каква марка взимаш.

# 5
  • Мнения: 6 155
Аз ползвам само Розова вода  Peace

# 6
  • Мнения: 7 186
Аз ползвам само Розова вода  Peace
Тая розова вода за какво се ползва? newsm78 Нещо като тоник ли? И къде се продава евентуално?  Simple Smile Ша зема да пробвам и аз, май само тва не съм опитала още... Tired

# 7
  • Мнения: 1 153
аз ползвам гел за измиване на лице и от време на време и тоник, а марка няма да ти препорачвам ти сама трябва да прецениш какво ще ти впасне на кожата Wink

# 8
  • Мнения: 1 153
забравих да спомена че и 2 пъте седмично използвам ексфолиант за лице

# 9
  • Мнения: 6 155
Аз ползвам само Розова вода  Peace
Тая розова вода за какво се ползва? newsm78 Нещо като тоник ли? И къде се продава евентуално?  Simple Smile Ша зема да пробвам и аз, май само тва не съм опитала още... Tired

Мммм да, нещо като тоник е Rolling Eyes Ето нещо по въпроса.
Прави ми кожата много мека, освежава я и мирише хубаво Grinning
Купувам я от аптеките, но и в магазините за козметика я има /около 1лв./

# 10
  • Мнения: 7 186
Мммм да, нещо като тоник е Rolling Eyes Ето нещо по въпроса.
Прави ми кожата много мека, освежава я и мирише хубаво Grinning
Купувам я от аптеките, но и в магазините за козметика я има /около 1лв./

10х!   bouquet
Като ми свърши тоника ще я пробвам задължително.  4470

# 11
  • Мнения: 4 244
Ако имаш възможност да си купуваш на Ив Роше козметиката там - препоръчвам ти една страхотна маска за лице - 3 минутна маска за лице с праскова
Много съм доволна от нея.
Пише че се слага 1 път седмично, ама си я слагам и 2/3 пъти

# 12
  • Мнения: 444
В момента ползвам тоник на Ейвън и съм доволна! Преди това много бях доволна от продуктите за почистване на Ив Роше! Редовно си правя и маски с хума и ефекта е невероятен, кожата се избелва и става страшно нежна! Трябва само когато си правиш маската никой да не те притеснява, т.е. да си сама  защото хумата се втвърдява и стяга и няма да си особено хубава гледка, а ако има и някой който да те засмива става гадничко! Laughing

# 13
  • Мнения: 1 616
Аз измивам лицето си с гелове- сега ползвам зеления на "Елеа" за мазна кожа.

# 14
  • Мнения: 46 511
Аз ползвам Нивеа.
С розовата вода да внимават майките със суха кожа, цялото ми лице се обели  ooooh!

# 15
  • Мнения: 1 381
ами най- добре с следното 9 разбира се според типа кожа, ползваш такива продукти)
1. измиване с facial wash gel - така най добре свалям грима
2. тоалетно мляко, да махе остатъците от грим
3. тоник - ако е суха, задължително без алкохол
4. Нощен крем

сутрин
1. измиване само с вода
2. дневен крем и крем за около очи
3. Фон-дьо тен,

старая се поне 2 пъти седмично да се измивам и със scrub и да си слагам по една маска за подхранване ( тъй като моята е доста суха) и от време на време пилинг маска.

# 16
  • Мнения: 4 458
Страшни сте   bouquet

Ще взема да пробвам някои от препоръките. НЕ мога всичко нали? Grinning

Препоръчаха ми лечебната козметика на Neutogena и си купих едни продукт като тоалетно мляко. Ползвам го вече втори ден и да ви кажа лицето ми се пооправя.

А, смятате ли че е редно да ползвам маска с каолин на друга фирма и пяна за лице на друга.
Трябва ли да ползвам продукти само на една фирма или мога да ги смесвам?
Някъде бях чела че не е хубаво да се ползват различни форми, но като едната няма нещо което има другата  newsm78

# 17
  • Мнения: 115
Аз ползвам само Розова вода  Peace
Тая розова вода за какво се ползва? newsm78 Нещо като тоник ли? И къде се продава евентуално?  Simple Smile Ша зема да пробвам и аз, май само тва не съм опитала още... Tired
сори за off-aно да те питам Lady Marmalade, прави ли си маска със зехтин на косата/беше писала в една тема, аз ти отговорих/ и ми е любопитно дали си доволна от резултата. ако искаш пиши на лс да не разваляме темата на момичето

# 18
  • Мнения: 7 186
сори за off-aно да те питам Lady Marmalade, прави ли си маска със зехтин на косата/беше писала в една тема, аз ти отговорих/ и ми е любопитно дали си доволна от резултата. ако искаш пиши на лс да не разваляме темата на момичето

Писах ти ЛС  Simple Smile

# 19
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
...С розовата вода да внимават майките със суха кожа, цялото ми лице се обели...  ooooh!

Aз пък преди 2 години като ползвах някакъв лосион ли беше newsm78 или ......тоалетно мляко на ROC  и   стана същото , даже май по-лошо, около 1 мес, 1,5 мес. кожата ми  беше ужас . 
Оттогава тази марка не искам да ми се мярка пред очите Close

# 20
  • Мнения: 7 186
...С розовата вода да внимават майките със суха кожа, цялото ми лице се обели...  ooooh!

Aз пък преди 2 години като ползвах някакъв лосион ли беше newsm78 или ......тоалетно мляко на ROC  и   стана същото , даже май по-лошо, около 1 мес, 1,5 мес. кожата ми  беше ужас . 
Оттогава тази марка не искам да ми се мярка пред очите Close

То не е от марката, тя си е хубава, явно си проявила някаква чувствителност към някоя от съставките. Всеки крем се отразява индивидуално на всяка кожа. Предполагам, че с розовата вода положението е същото. По принцип сухата кожа е доста по- капризна.

# 21
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Ако имаш възможност да си купуваш на Ив Роше козметиката там - препоръчвам ти една страхотна маска за лице - 3 минутна маска за лице с праскова
Много съм доволна от нея.
Пише че се слага 1 път седмично, ама си я слагам и 2/3 пъти
А колко струва маската? Laughing

# 22
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Аз използвам гел пяна за измиване на лицето на Виши, крема ми е също на Виши и скраб за лице на слуис формула. Много съм доволна smile3521

# 23
  • Мнения: 4 244
Ако имаш възможност да си купуваш на Ив Роше козметиката там - препоръчвам ти една страхотна маска за лице - 3 минутна маска за лице с праскова
Много съм доволна от нея.
Пише че се слага 1 път седмично, ама си я слагам и 2/3 пъти
А колко струва маската? Laughing
Виж в магазините Стамбули или Бонжур, там имат щанд!
Не помня цената.... Embarassed

# 24
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Ако имаш възможност да си купуваш на Ив Роше козметиката там - препоръчвам ти една страхотна маска за лице - 3 минутна маска за лице с праскова
Много съм доволна от нея.
Пише че се слага 1 път седмично, ама си я слагам и 2/3 пъти
А колко струва маската? Laughing
Виж в магазините Стамбули или Бонжур, там имат щанд!
Не помня цената.... Embarassed
Ок!Ще проверя Grinning.

# 25
  • Мнения: 4 458
Един подвъпрос. Тъй като пак е за лицето не пускам нова тема.

Как и кога се използват маслата за лице? Колко често и какво всъщност им е предназначението? Могат ли да се ползват при мазна кожа?
Става дума за тези малките разфасовки които са като капки вода (гумени) и течността е достатъчно за един път. Дали го обясних правилно?  Rolling Eyes


# 26
  • Мнения: 330
Това за маслата за лице за 1 път чувам EmbarassedИначе аз съм много доволна от козметиката за лице на Виши и Лореал.Преди 2-3г си бях купила термалната вода на Виши-тя е в един голям флакон като дезедорант и беше 10лв.Пръскаш си лицето и само да знаеш каква хубава и освежена ти става кожата:)Има и матиращ ефект...

# 27
Ако имаш възможност да си купуваш на Ив Роше козметиката там - препоръчвам ти една страхотна маска за лице - 3 минутна маска за лице с праскова
Много съм доволна от нея.
Пише че се слага 1 път седмично, ама си я слагам и 2/3 пъти
А колко струва маската? Laughing
Вчера погледнах в "Бонжур", прелитайки оттам - маската струва 9,50 лв., тубичката е малка, мисля, че е 50 мл. Имаше май 4 вида - с ананас, лимон, праскова и още нещо, не помня какво. За различни цели са - хидратираща, почистваща и т.н.

# 28
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Ако имаш възможност да си купуваш на Ив Роше козметиката там - препоръчвам ти една страхотна маска за лице - 3 минутна маска за лице с праскова
Много съм доволна от нея.
Пише че се слага 1 път седмично, ама си я слагам и 2/3 пъти
А колко струва маската? Laughing
Вчера погледнах в "Бонжур", прелитайки оттам - маската струва 9,50 лв., тубичката е малка, мисля, че е 50 мл. Имаше май 4 вида - с ананас, лимон, праскова и още нещо, не помня какво. За различни цели са - хидратираща, почистваща и т.н.
Благодаря ти, ще отида да си взема.  bouquet

# 29
Тоалетното мляко нещо не го долюбвам, измивам си лицето с гел- пяна, за почистване ползвам тоник. В момента имам на "Ейвън" и от двете и много добре ми действат. Трябва да избереш серия според типа кожа, който имаш, независимо каква марка взимаш.
Абсолютно съм съгласна за почистващите препарати за лице на Ейвън, особено съм доволна от серията Планет СПА почистват кожата идеално и я оставят изключително мека и сияйна.
Съгласна съм и за типа кожа, не можеш да се плескаш с неща които няма да влияят добре на твоята, може би е най-добре да се посъветваш със специалист кое е най-доброро за твоята кожа. Аз направих така и сега не се чудя какъв тип ми е кожата и какво да си купувам.

# 30
  • Мнения: 4 458
Това за маслата за лице за 1 път чувам Embarassed

Ами те се продават по магазините, но може би в по-луксозните незнам как е в Б-я.
Аз не съм ползвала до сега такова нещо но ми подариха и се чудя как се прилага  newsm78 сутрин, вечер, като крем, като подхранващо средство..... Rolling Eyes
Иначе самото нещо е течно и е като олио, прави кожата пухкава и много триятна за пипане като кадифе.

Общи условия

Активация на акаунт