Хайде на купон!

  • 5 224
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Момичета, хайде да се съберем и да отбележим подобаващо коледните празници.  newsm44

Пускам тема да се преброим, и да решим кога и къде. За часа е ясно, че ще е след 20.30, нали?

Аз предлагам тази петък вечер, но ще се радвам и вие да предложите удобен ден за една близнашка среща без близнаците   Mr. Green.

Предлагам пицария Тукань, в Лозенец, изпитано място  Grinning.
Сега е ваш ред.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 711
Бройте ме и мен Simple Smile Часът и за мен е удобен и мястото също. Ако някой има други предложения да казва.

# 2
  • София
  • Мнения: 415
И за мен са удобни и часът и мястото, трябва да изберем и датата обаче Simple Smile
Покрай празниците предполагам, че ще е малко по-сложно с резервациите.
Давайте предложения за дата  Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 1 711
Каси е предложила 19.12 Мен ме устройва, но нали 20 е работен ден... така че казвайте. Аз на 20 не мога, защото тогава ни е фирменото парти.

# 4
  • Мнения: 1 895
На 19 не мога, но мога да ви закова темичката и да ви пожелая весела вечер Grinning

# 5
  • Мнения: 1 165
Креми, пусни анкета, моля те. Това не значи, че аз като мога тогава и другите трябва да могат. Само предлагам, пък ще го измислим така че да се съберем повече хора.

# 6
  • Мнения: 1 895
Ами посочете някакви дати де, как да пусна анкета без дати Laughing

# 7
  • Мнения: 1 165
Ами аз ще кажа дати, ама нека и другите пишат.  Предлагам 19, 22, 23, 29, или след 04.01.09г. Около празниците е много трудно да излезем, предполагам и вие ще имате гостита, ще ходите на такива, родата, приятели, партита служебни, детски, та това предлагам.  Hug

Хайде, трябва да полеем добрата новина за майчинството!!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Дните ,в ,които съм свободна и мога да  се присъединя  с моите пораснали близначета  са:20,21,28,29.Много ще  се радвам да  се видим!
Поздравления  за големия успех!Дано  се  възползват повече  семейства!

# 9
  • Мнения: 1 895
Mарианче, какви деца Mr. Green те за разпивка се гласят момите - няма да е за пред детски очи Mr. Green само майки и тук-таме бащи е идеята май Laughing

След малко ще сложа анкетата Peace

# 10
  • Мнения: 1 165
Близнашки срещи с близнаци напролет, сега е време за купон.  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 1 022
На мен ми се пие по женски на всяка една от тези дати  Laughing ама имам шанс да дойда на 28-ми и 29-ти, защото в другите дни не сме в София. Много бих искала... ама то аз все се натискам и все ми се объркват плановете.  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 727
Аз няма да гласувам за дата, защото най-вероятно ще мога да се включа в която кажете. На линия съм!

# 13
  • София
  • Мнения: 12 229
  Креми може ли да промениш анкетата с възможност на избор на няколко дати. Аз например мога на 20, 22,23 и след НГ

# 14
  • Мнения: 1 895
Tака да е - имате по 3 опции Peaceне знам дали това ви улеснява в избора, ама да има Mr. Green

# 15
  • София
  • Мнения: 12 229
  Супер, ама аз вече гласувах.  Simple Smile
 

# 16
  • Мнения: 1 895
Ами изтрий гласа си и дай вот отново Laughing

# 17
  • Мнения: 1 165
И аз като узи се услушвам, чакам да видя на къде клонят везните.  Grinning

# 18
Ако искате, всеки да каже кога НЕ може и така ще изчистим дните, в които най-малко хора могат. И после ще уточним някоя дата от останалите дни. Каси, имаш предвид тоя Тукан, който е срещу Хемус ли? Че аз друг не знам - щото напоследък нещо не ходя по кръчми  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 165
Ахам, Узи. Точно този.  Party
Ама ми се струва, че сме малко желаещите. Я, Хелче и Лорейн да вземат да се изкажат с конкретна дата, че не ми стана кога могат те.  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 415
Каси, аз мога на всички дати освен 23ти  Peace Гласувах за 21 и 28, но съм ок и за другите дни.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Mарианче, какви деца Mr. Green те за разпивка се гласят момите - няма да е за пред детски очи Mr. Green само майки и тук-таме бащи е идеята май Laughing

След малко ще сложа анкетата Peace
Креми,аз чета отгоре ,отгоре, и понеже няма на кого да  разчитам  за децата ,почти винаги  с а с  нас,и  са  свикнали.
Ако трябва ще ги оставим вкъщи.Много искам да  се видим.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 711
Аз гласувах за 21, 28, 29, но и другите дати без 20 стават Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 336
Гласувах за 19, 20. На 27 също мога, но го няма като дата. В другите дни няма да има на кой да оставя децата, така че вероятно ще съм пас.

# 24
  • Мнения: 1 165
Гласувах за 21, 28, 29.12., на 20.12. се оказа, че няма да мога.

# 25
  • Мнения: 1 895
Кали, 27 съзнателно я пропуснах, че е Стефановден и много хора имат именници Peace
Хайде гласувайте - до довечера да видим коя е датата, че да се преброят кои ще ходят и кои ще пропуснат...

# 26
  • Мнения: 1 165
Кали, 27 съзнателно я пропуснах, че е Стефановден и много хора имат именници Peace
Мда, ние празнуваме тогава.  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 895
е, и ние де Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 336
Простете невежеството ми Embarassed Laughing

# 29
  • Мнения: 405
Аз съм съпругът на Лидди и татковците на близнаци /без близнаци/ ще се съберем в стриптийз бар"Клеопатра" до хотел"Хемус" в същият ден в който и вие ще се събирате. Laughing Laughing Laughing Wink

# 30
  • Мнения: 1 165
Аз съм съпругът на Лидди и татковците на близнаци /без близнаци/ ще се съберем в стриптийз бар"Клеопатра" до хотел"Хемус" в същият ден в който и вие ще се събирате. Laughing Laughing Laughing Wink

 Mr. Green това покана ли е?  Joy
 А ние кога ще се събираме?  newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 1 727
Аз предлагам да е някой от работните дни - примерно 22 или 23. После всеки ще палне нанякъде или ще лежи и ще яде, и ще се демобилизираме.
Пък и няма да седим много - 2-3-4-5 часа и ще си ходим при децата или при мъжете в стриптийза.
Но като гледам, за 28-ми най-много са желаещите.
А дали ще има места в кръчмата, щото по стари пиянски спомени не беше много голяма.  newsm78

# 32
  • Мнения: 1 165
Места може и да има, резервация със сигурност ще трябва, поне ден преди това. Не е малка пицарията, на втория етаж ще ни сместят.  Wink

Като гледам се делим на две дати и кога ще крайният срок за гласуване, и вече по същество да действаме.

# 33
  • София
  • Мнения: 415
Каси, мисля, че крайният срок за гласуване е бил вчера. Така поне пише над анкетата.

# 34
  • Мнения: 1 165
А, да, сега видях, значи на 28.12. така ли?

# 35
  • Мнения: 1 069
Аз естествено закъснях с виждането на темата, но ако е на 28-ми ще дойда, по-рано не мога

# 36
  • Мнения: 405
И аз не съм гласувала,но ако е на 28.12 ще мога да дойда,само да сме живи и здрави

# 37
  • Мнения: 1 895
Според анкетата 28-ми е датата Peace Казвайте кой ще идва Laughing Каси, ще се наемеш ли да резервираш като има някаква приблизителна яснота за бройката хора?

Аз съм съпругът на Лидди и татковците на близнаци /без близнаци/ ще се съберем в стриптийз бар"Клеопатра" до хотел"Хемус" в същият ден в който и вие ще се събирате. Laughing Laughing Laughing Wink

Аз децата ги пуснах на гости, та мъжа ми е свободен за бар Mr. Green От друга страна може мъжките татковци да си вземат отрочетата с тях, а женските мами да доведат малките госпожици на кръчма Mr. Green После ще видим кой е научил децата на по-лоши работи Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 1 711
Според анкетата 28-ми е датата Peace Казвайте кой ще идва Laughing Каси, ще се наемеш ли да резервираш като има някаква приблизителна яснота за бройката хора?

Аз съм там, бройте ме  Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 415
 
Според анкетата 28-ми е датата Peace Казвайте кой ще идва Laughing Каси, ще се наемеш ли да резервираш като има някаква приблизителна яснота за бройката хора?

Аз съм там, бройте ме  Laughing
Аз също  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 165
Ами значи присъстващите сме следните: Аз, хелче, лорейн, Креми, Нели, Узи, лиди, есма ... Моля да се напишат и другите за 28.12. за да знам бройката. Ако сме 10 души трябва капаро, ще гледам да запазя за осем души тогава.  Wink Час? 21.00 устройва ли ни?

# 41
  • София
  • Мнения: 1 727
Ъ, не е ли мноу късно 21.00?  newsm78

# 42
  • Мнения: 1 165
Ъ, не е ли мноу късно 21.00?  newsm78

Ъъъ, моите диванета заспиват към 20.00. Кажете вие, аз преди 20.30 не мога да дойда. Както решите вие.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 727
Ооо, ако чакам моите да заспят, преди 12 няма да дойда Simple Smile
Имат си баща, той ще ги приспива.... Peace
Абе не е проблем и в 9, важното е да се организираме.

# 44
  • София
  • Мнения: 415
Мацки, какво става ? Аз мисля , че 20-20.30 е добре. Май се събрахме към 8-9 човека  newsm78

# 45
  • София
  • Мнения: 12 229
  Аз също съм за 28- ми, нали ме броите  Simple Smile За часът нямам проблем, таткото ще ги гледа  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 116
За 28ми може и аз да мога....

# 47
  • Мнения: 1 069
За мен часът между 20-21 е идеален  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 1 727
Ми аре, някой ще може ли да резервира?

# 49
  • Мнения: 770
 Ne sme v Sf, za koeto mnogo sajalqvqm! Pozdravi na vsi4ki i veselo izkarvane  Hug

# 50
  • Мнения: 3 336
Твърде вероятно е да успея да се включа и аз Mr. Green Последно в колко и къде?

# 51
  • Мнения: 1 165
Аз ще запазя маса днес в Тукань - 20.30 ч. - 28.12. неделя.  Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 12 229
  Супер  Simple Smile
  Каси как ще ходиш до там, ако искаш да се разберем заедно нещо, аз сигурно ще съм с такси, ако успея да си хвана разбира се по това време  Simple Smile

# 53
  • Мнения: 3 336
Каси, по спомен май там не приемаха резервации, такава им е политиката, отиваш на момента и ако има място сядаш. Понеже сме правили там сбирки на сдружението, та ме мъчи бегъл спомен. От друга страна не вярвам да има голяма навалица точно в неделя Grinning

# 54
  • Мнения: 1 165
Аз ходя в Тукань често последните години винаги е с резервация.
Запазих маса на мое име - Вяра, 20.30ч. неделя. Не можеха да ми кажат на кой етаж, но ще питаме на място, като на втория етаж имаше две партита вече.  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 1 951
Нямам време да чета,но да попитам.За коя пицария Тукань,е уговорена срещата  за неделя,28.12..
Благодаря за отговорите!

# 56
  • Мнения: 1 165
Пицария Тукань в Лозенец, на ул. Св. Наум, срещу х-л Хемус и спирката на автобус 94.

# 57
  • Мнения: 3 336
Явно ми е стара информацията, ще се видим там, надявам се  bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 12 229
Момичета нали ще дойдете  и не сте се отказали?

# 59
  • София
  • Мнения: 1 727
Там сме!

# 60
  • София
  • Мнения: 1 711
Как изкарахте вчера? Simple Smile Аз много съжалямвам, че не дойдох, ама се успах... Заспала съм пред телевизора и мъжа ми не ме събудил и към 9 без нещо се събуждам и той ми вика "Ти нямаше ли да ходиш някъде?" НАдявам се че сте изкарали хубаво и може пак да организираме нещо подобно Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 895
Много приятно беше LaughingКлюки, салатки, питиета и накрая затворихме заведението Twisted Evil

# 62
  • София
  • Мнения: 1 727
Тъй, тъй, прибирам се аз, и моите хора спят та се късат. Знаех си, че трябва да прескочим до стриптийза!

# 63
  • Мнения: 1 895
Щрак, Марийки на портрет Mr. Green

Последна редакция: вт, 30 дек 2008, 00:09 от Double with Cream

# 64
  • София
  • Мнения: 1 711
Супер са снимките Simple Smile Значи трябваше да се дигна и да дойда, ама реших че докато стигна и ще стане 9:30 и вие вече ще си тръгвате.

# 65
  • Мнения: 116
И аз не успях да дойда ама единия дребен нещо се разболя и мранкоти цяла вечер и цяла нощ.
Снимките са готони - радвам се, че сте изкарали добре....

# 66
  • София
  • Мнения: 1 022
О, Hellche, в 9.30 тъкмо се бяхме развихрили  Laughing В 11 ни донесаха сметката... и бяхме последните като си тръгвахме. Аз много се забавлявах и с удоволствие ще участвам пак  Hug
Креми, мерси за снимките - свалих си ги.

Поздрави на всички Simple Smile

# 67
  • Мнения: 405
Не усетих как мина времето,много прията компания!
От сега съм се замислила дали януари да не спретнем едно Ретро парти и да разкършм кръшни тела Laughing

Креми,благодаря за хубавата снимка  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 165
Чудесни снимки, радвам се, че сте изкарали готино  Hug. Ние сме болни, от днес на антибиотик, вече ми писна.  #2gunfire
За ретро парти съм  Peace, може и пиано-бара да посетим отсреща.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 336
Каси, съчувствам ти, и моя Ники го пазих 2 месеца да е здрав за празниците и нещо днес покашля и има сополи, нищо чудно и ние да се обзаведем с антибиотик тъкмо за рождения ден Rolling Eyes Жалко, че не можа да дойдеш.

# 70
  • Мнения: 1 165
Така е, но срещи ще има  Hug. Само здраве да е.
Дано не стигнете до антибиотик и вие, но много упорита се оказа кашлицата и хремата, вече 10 дена е така.   Sad

# 71
  • Мнения: 1 744
Момичета, купона беше страхотен! Толкова не съм се смяла не помня откога, със сълзи на очи! Нели с това дар слово, можеш да станеш автор на комикси за незабравимите приключения на твойте сладури, направо ще разбиеш пазара! Hug
Като се прибрах всички спяха, и чак ме хвана яд, че не продължихме някъде другаде. Crazy

# 72
  • Мнения: 116
Хайде - януари пак...

Общи условия

Активация на акаунт