От другата страна на медала или ние, любовниците...

  • 63 515
  • 1 083
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 425
На мен пък ми интересно какво ги кара мъжете да изневеряват и още повече да поддържат извънбрачна връзка с години. Ако е само за секса, то и любовницата ще им стане безинтересна след известно време....
90% от случаите е заради секса само (любовниците ако искате любов му викайте). Разнообразието в секса винаги е приятно. Пък и човек не е толкова често с любовницата, че да му омръзне. Само забавление с минимум отговорности и за двамата.

# 61
  • Мнения: 589

Докато таткото ч...ка любвницата, детето ще нареди един, че може и два пъзела. Тъкмо тати ши са върнИ. Майката страда, детето я гледа, ама няма значение, тати нали е доволен охаха  hahaha
 Това не е филм,а направо сериал...

# 62
  • Мнения: 712
Понеже имаше конкретно към мен мнения - ще отговоря.
Първо - не е нужно съпругата да бъде дебела, грозна, космата и т.н. Имах предвид момента, в който жената се оставя по течението на измамното чувство за сигурност, че мъжът и и е в кърпа вързан во век и веков, защото вече е омъжена за него - останалото може да се приеме като образни сравнения. (Между другото, това е един от моите аргументи да не желая да сключа брак, страхувам се, че бих могла да попадна в този капан, макар и да знам за него). Когато забрави, че този мъж я е вълнувал, че нещо и е трепвало под лъжичката, че е била горда и щастлива да го показва на приятелките си с доволно изражение на лицето; "Вижте какъв страхотен мъж намерих и си е МОЙ!!!" С една дума, ако забрави, че е била влюбена в него и го превърне в "таткото" и в "моя". Никой не обича да бъде приеман за даденост, за част от интериора - нито мъж, нито жена. И тогава е напълно възможно да си потърси онова отношение другаде. А тази грешка я правят много жени и мъже - и красиви, и нтелигентни.

А за мъжете и пиедестала - и по-рано казах, че не го правя заради него, а заради себе си. Харесва ми да живея в нашата приказка, да бъда такава, каквато ме харесва. Някак виждам в очите му нещо, което блести и заради него си трува.

Стана много отвлечено, а аз просто исках да споделя малко опит и от двете страни на медала, може би на някой би му било от полза.

За авторката - ако ти тежи тази ситуация, свали картите на масата. Нека господинът избере. Ти имаш право да поискаш промяна на положнието, а да я приеме или не пък е негово право. Но при всяко положение ще имаш яснота. Не става въпрос за достойнство и т.н., а за щастие. Както изглежда, в тази ситуация не си щастлива. Ако иска да е с теб, ок, ако не иска - едва ли ще станеш по-нещастна.

# 63
  • Мнения: 385
На мен пък ми интересно какво ги кара мъжете да изневеряват и още повече да поддържат извънбрачна връзка с години. Ако е само за секса, то и любовницата ще им стане безинтересна след известно време....
90% от случаите е заради секса само (любовниците ако искате любов му викайте). Разнообразието в секса винаги е приятно. Пък и човек не е толкова често с любовницата, че да му омръзне. Само забавление с минимум отговорности и за двамата.
Към мен ли се обръщаш или по принцип?

# 64
  • Мнения: 1 425
Към мен ли се обръщаш или по принцип?
Отговора е към теб, нали ти се чудеше - аз ти казвам моето мнение по въпроса. А това за любовниците е към всички любовници.

# 65
  • Мнения: 712


И докато не ми тежи да му приготвя любимото ядене, когато се върна от работа, да му гладя ризите, да му се усмихвам и да го прегръщам, когато е крив и нацупен, докато секса ни върви прекрасно, знам, че няма да си хване любовница. Не защото навън няма изкушения. Защото няма очи да ги види.


Много наивно  Laughing
Човека може даже вече да си има любовница и ти да си живееш в перфектно-блажено незнание. Нищо ти си му глади ризите....няма да се излага пред любовницата я.

Ми... и да си има... тя явно нищо не ми краде, тая любовница. Аз се определям като щастлива, ако и тя е щастлива при това положение, освен да го обявим моя мъж за слънце, че успява да огрее така две жени (или там колкото са му любовниците), друго не ни остава....

# 66
  • София
  • Мнения: 2 896


И докато не ми тежи да му приготвя любимото ядене, когато се върна от работа, да му гладя ризите, да му се усмихвам и да го прегръщам, когато е крив и нацупен, докато секса ни върви прекрасно, знам, че няма да си хване любовница. Не защото навън няма изкушения. Защото няма очи да ги види.


Много наивно  Laughing
Човека може даже вече да си има любовница и ти да си живееш в перфектно-блажено незнание. Нищо ти си му глади ризите....няма да се излага пред любовницата я.

Ми... и да си има... тя явно нищо не ми краде, тая любовница. Аз се определям като щастлива, ако и тя е щастлива при това положение, освен да го обявим моя мъж за слънце, че успява да огрее така две жени (или там колкото са му любовниците), друго не ни остава....


а, със сигурност ще грейне като слънце ако направите една тройка  Laughing

# 67
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
 Popcorn

# 68
  • Мнения: 11 981
На авторката на темата искам да препоръчам една книга, с което надявам се да не нарушавам форумните правила.Книгата е от американската психоложка Барбара де Анджелис "Ти ли си най-подходящият за мен"Аз в общи линии не вярвам на такъв тип книжки, но в случая съм впечатлена от метода и  да разнищва по един невероятно точен и оригинален начин заплетени въпроси, които ни вълнуват.Авторката е доктор по психология и философия, доколкото си спомням.

Пак към авторката на темата- каквото и да си говорим тук, трябва наистина в случая да проявиш воля и да прекъснеш тези отношения.Не заради някаква твоя "втора и обидна позиция", а заради факта, че тези отношения очевидно не търпят развитие, поради което те са мъртви и отровни.Остани малко сама, преболедувай случката, намери си занимание, хоби.И любовта сама ще дойде при теб.

Сега, към всички пишещи, да помоля да ми обяснят един феномен.Много пъти съм се чудела и все не мога да го проумея?Какво наистина кара хората след като са обвързани да се впускат в странични връзки.Ама сериозно питам, не "някоя крадла на мъже му хвърлила въдицата"Аз в личен план не съм се сблъсквала, наистина не е застраховка, но нямам такива съмнения.Но работя с едни и същи хора много години.Е, вярвайте ми, 90% от мъжете си имат любовници за кратко или за по-дълго.

И друго-казвате- тя ,неомъжена, влязла в семейството ,не знае какво е грижа за дете  и т.н.Ами, питам аз ,но едва ли тук някоя ще си признае, какво мотивира омъжени жени, с деца , с професионални ангажименти да създават връзки с женени мъже?И каква е тази тяхна феноменална организация на свободното време?

# 69
  • Мнения: 712


И докато не ми тежи да му приготвя любимото ядене, когато се върна от работа, да му гладя ризите, да му се усмихвам и да го прегръщам, когато е крив и нацупен, докато секса ни върви прекрасно, знам, че няма да си хване любовница. Не защото навън няма изкушения. Защото няма очи да ги види.


Много наивно  Laughing
Човека може даже вече да си има любовница и ти да си живееш в перфектно-блажено незнание. Нищо ти си му глади ризите....няма да се излага пред любовницата я.

Ми... и да си има... тя явно нищо не ми краде, тая любовница. Аз се определям като щастлива, ако и тя е щастлива при това положение, освен да го обявим моя мъж за слънце, че успява да огрее така две жени (или там колкото са му любовниците), друго не ни остава....


а, със сигурност ще грейне като слънце ако направите една тройка  Laughing
Тука нещо много лично се заформи... ама днес не съм на работа и ми е ден за форума, така че...
Може, няма лошо в идеята за тройка. Но не се възбуждам от мисълта за голо женско тяло, което да ми прави... А шансът мъжът ми да си е хванал любовник е пренебрежимо малък. Така че май вероятността за тройка отпада засега. Прибирайте пуканките.

# 70
  • Мнения: 2 270
Ооооооооооооо, не не съм наранена. И да ми е изневерявано до сега, никой не ме е информирал! Уж не сме се обзавели още с любовница, но зне ли човек какво му готви живота. Mr. Green
Имам приятелка, добра при това, която е любовница!
Няма Коледа за нея, няма Нова година, няма семеен празник. Тя самата се е поставила в това положение, съжалявам я, но не я оправдавам!

Колкото до мъжете ни, да ,пред нас те са виновни и никой друг. Няма да искам обяснение от другата, ако се стигне не дай Боже до там, тя не ми е виновна, ще искам от мъжа си!

Колкото до любовниците- те са само и единствено виновни за участта си. !Човеци сме, уж имаме право на избор! Peace

И аз имам приятелка, която е любовница - искрено я съжалявам!
Цветето го е описала много добре - няма на кой да се сърдите Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 2 896


Сега, към всички пишещи, да помоля да ми обяснят един феномен.Много пъти съм се чудела и все не мога да го проумея?Какво наистина кара хората след като са обвързани да се впускат в странични връзки.


тръпката, новото, различното, нелегалното

възможността да покара Ферари за известно време, като го редува с Волво комби


е, има случаи когато Волвото бива заменяно със стар, раздрънкан Москвич, но пак си е тръпка

# 72
# 73
  • Мнения: X
Била съм от другата страна...бях млада,ва 19,след един ужасен психически стрес в живота ми...нямах желание и сили за връзка,и той беше нещо като успокоение...
А защо той е изневерил на жена си?Ами тя беше бременна ,с проблеми,...значи заради секса.И преди да нападате,не,не е изчезвал с дни,винаги ,когато тя имаше нужда ,беше до нея,на лекар, на разходка...Не съм искала и не съм очаквала нищо ...беше просто запълване на времето...не си позволих да се влюбя в него,доколкото знам и досега са заедно.
А на въпроса защо хората изневеряват?Ами от скука,от семейни проблеми /слабохарактерните бягат от проблемите по тоя начин,вместо да ги разрешат/,а има и хора ,обикновено мъже,за които това е спорт,и един брак няма да ги спре...те просто си трупат бройките на принципа "Може да не мога да спя с всички жени на земята,но поне мога да опитам." 

# 74
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 785
Малиии,наскачаха сички недоклатени Joy Joy
Големи тъпотии,неам думи Mr. Green
Аз честно казано не разбрах смисъла на темата.
Идеята е тези, които сте любовници, да си споделяте мъките и да си ближете раните - или не съм разбрала добре?


 Peace Peace И аз така newsm78 newsm78 да им съчувстваме ли ,да ги разбираме ли...... newsm78те объркват съдби  , отнемат чуждото щастие,намесват се там където вече е "заето" и всичко това от любов,че са и нещастни на всичкото отгоре......дайте сега да им бършем сълзите и да ги утешаваме, #Crazyче отнемат съпрузи и най- вече бащи.......щото то на чувствата видите ли не може да се заповядва.......е то бива нахалство ,то бива наглост ,ама някой са направо .......... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Кво щастие ти крадат??Щом мъжа ти е тръгнал да чука странично за кво говорим,а??И като си имам любовница,да не съм по-малко баща?Айде моля ви се..Никой нищо не ви отнема,щот не го притежавате

Мдааа, приказката за първите седем години е абсолютно вярна и като се замисля може и мъжа ми да е "тръгнал...... ",ама поне е възпитан.С такъв език ......майко мила........а дали притежавам нещо newsm78 newsm78.....мисля,че да......както човека до мен притежава частица от мен

Общи условия

Активация на акаунт