"Маркови дрешки от разпродажби"

  • 4 751
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Мда..темата наистина е странна, казах го още в първия си пост, но и не смятам, че идеята е да си "мерим пишките" или други работи.

Беше ясно, че подобна тема винаги се изражда в спор и подигравки, аз пък това не мога да го разбера.  Thinking
Не може ли да бъдем малко по-толерантни. На кого му бърка, че авторката е изписала грешно името на някоя марка или, че е допуснала правописни грешки..Всеки да си гледа в паницата в крайна сметка. Аз лично, както и хората около мен не пишем неграмотно и това дстатъчно ме топли, за да  НЕ тръгна да правя забележки или да се заяждам на тази (или която и да е) тема  Wink

Също така съм убедена, че ако подобна тема съществуваше (макар да ме съмнява, но кой знае..) в чуждестранен форум, на никого нямаше да му хрумне да приема нещата по този начин, само в Бг като се заговори за марково и почват да се употребяват думи като "комплексарщина" и прочие....

Също не виждам смисъл да се намесват"по-важните неща в живота", защото на нкого не му пречи да се интересува от маловажни, по-важни и най-важните неща от заобикалящият го свят, но също така да се увлича от мода и да пазарува (марково или не). Просто двете неща НЕ СА взамоизключващи се  Wink И не е гаранция, че като си купуваш това и онова си повърхностен или незаинтересован "от важните неща", нито пък обратният вариант- да не си купуваш нищо, те извисява и те прави еди какъв си....  Peace

  Hug

Имат много дрешки или ботушки с четирицифрени суми, просто непарадират

Aма разбира се. Едва ли някой си купува нещо за да, видите ли, чака някоя подобна тема за да се изфука и покаже колко е по-по-най или да си каже "Ей..сега ще ги убия във форума като се покажа колко съм фЙешън"  Laughing

И аз ако имах фнанси бих пазарувала от Диор и Долче и Габана, да речем, ама не мога и само си го пожелавам да се случи  Wink

# 46
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Към авторката: темата е безсмислена и грешно формулирама.

1. Спамо-чат темата е една в този подфорум, 2 общо за целия форум. Друга спамо-чат тема няма

2. Има теми за показаване на новите придобивки

3. Има отделна тема за намаленията

4. Има отделна тема за Аутелти

Всички гореописани теми, изчерпват смисъла на тази.

# 47
  • Мнения: 7 474

Абсолютно е достатъчна. Лу вече е написала, че има и теми за аутлетите и за намаланията.

Общи условия

Активация на акаунт