Мъж ми отказа......?!

  • 9 008
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 161
Абе защо не си купите по един диван?По-леко ще ви стане.

# 121
  • Мнения: 81
Абе защо не си купите по един диван?По-леко ще ви стане.
Еххх, айде постни му една снимка на тоз диван, че пусто любопитство как успя тЪз мебел да те запали  Wink

# 122
Е, Шанел, моля ти се. Знаем за твоя мъж как го няма по половин година, не ми разправяй, че се задоволяваш с покупка на дивани през всичкото време Laughing

# 123
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Абе защо не си купите по един диван?По-леко ще ви стане.
Еххх, айде постни му една снимка на тоз диван, че пусто любопитство как успя тЪз мебел да те запали  Wink

ако е нещо ето такова

# 124
  • Мнения: 81
Абе защо не си купите по един диван?По-леко ще ви стане.
Еххх, айде постни му една снимка на тоз диван, че пусто любопитство как успя тЪз мебел да те запали  Wink

ако е нещо ето такова

Аплодирам!  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 10 673
Мила,
достатъчно време си загубила да му лъскаш егото и самочувствието. Buttinsky според мен е 100% права в поста си.
Вече започваш и достойнството си да губиш.
Явно силните жени /каквато сама се наричаш и приемам, че си/, полудяват в такива ситуации на отказ.
Нали знаеш, че той не те заслужава? Щото ако беше мъж на място, досега да е преспал с тебе около 100 хиляди пъти...

# 126
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
Щото ако беше мъж на място, досега да е преспал с тебе около 100 хиляди пъти...
пообъркала си се нещо

# 127
  • Мнения: X
Защо отказва?
1.Обича жена си.
2.Не те харесва достатъчно,че да компенсираш неудобствата и проблемите.
3.Иска,но не му стиска,следователно,безхарактерен,защо ти е тогава?
4.Обича да се заиграва с погледи,думи,но нищо повече.стига му това да му четка егото.
Личното ми мнение: наистина не те харесва достатъчно,защото когато на мъж му се подпали фитила,няма да чака цели 3 години...    -нищо лично,може да си неземно красива , и да не си му достатъчна...

# 128
  • Мнения: 4 668
Щото ако беше мъж на място, досега да е преспал с тебе около 100 хиляди пъти...
По - голяма глупост не съм чувала  ooooh!
А варианта да не я харесва и да не иска да преспи с нея ?
Мъжете също си имат самочувствие и достойнство !
Или според твойта логика - щом е мъж на място трябва да изпраска всяка , която му се натяга ...
трагедия просто ...

# 129
  • Мнения: 10 673
Неее, разбира се, че като е мъж не значи , че трябва да скача на всичко женско.
Просто приемам, че и той все пак я харесва щом се точат нещата толкова време и всеки път като се видят се случва нещо, което пак да я "подпали".
Тя не ми изглежда все едно е някоя , която си въобразява.
Както и да е - да не коментираме повече тази част от поста ми. Praynig

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И на мен за първи път снощи мъж ми отказа.Чухме се по телефона,аз задъхано прошепнах,че много,много искам онова голямо нещо в телесен цвят.заклех му се,че ще го пазя вечно и никога повече няма да го сменя.Обаче той ме отряза:стига си харчила,миналата година сменихме дивана.
И как може да е такъв Rolling Eyes

# 131
И аз имах подобен случай преди години...
Аз не бях омъжена, живеех с приятеля си. Той беше женен. Определено имаше химия между нас, но всичко оставаше в рамките на флирта. И двамата бяхме наясно, че става въпрос за флирт, а не за разваляне на настоящите връзки /моля да не ме критикувате, всеки вижда нещата по свой начин!/. И накрая реших да направя все пак първата крачка...и той буквално избяга. Бяхме в обща стая, започнах да забелязвам, че все го няма и един ден го видях, че седи долу в колата.
Тогава му се извиних за това, че съм го притеснила по някакъв начин и обещах, че повече няма да се повтори! Започнах да се държа нормално, но дистанцирано...
Така минаха поне 5, 6 месеца, докато един ден не ми препречи пътя и ме целуна!
Не знам защо в началото ме отхвърли, а после си промени мнението не мога да си обясня.
За тези на които им  станало интересно...нещата започнаха да се развиват бързо, но аз вече не бях сигурна, че искам да си рискувам връзката. Накрая забременях от приятеля си и идеята да спя с него мина в територията на научната фантастика. И до днес се виждаме и чувствам някакви искри, но след децата някак ми се промени гледната точка.
Ами това е!

# 132
Ей че интересна история, за овладяване на сексуалното желание! Wink

# 133
Никога не съм вярвала, че ще ми се случи !!!!

Мъжете не отказват !!!!


Лошото е ,че колкото повече се дърпа , аз толкова повече решавам ,че без него не мога Rolling EyesНе мога да се примиря!!! Изпитвам чувства към него от три години.И двамата сме семейни. По на около 35 години.Сигурна съм, че има физическо привличане , не е това причината.
Въпроса ми е - каква е причината според вас?!


Дааа,много  интересна изтория на разгонена омъжена шафрантия и  на първия  отказ  от мъж да  задоволи развратните й  мераци. Каква драма. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт