Домашно прясно мляко

  • 3 331
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 401
Най важно е да познаваш стопанина,къщата му,хигиената му,манталитета му,и дали е икономисал от профилактичните замервания и ваксини. Аз давам такова мляко и месо на детето ми но съм наясно от къде идва, както и че ако не оправдаят доверието ми /а това е невъзможно/ няма да ми се скрият и ще има последствия.
За съжаление хората дето продават в София са ''анонимни'' ако мога така да се изразя.А това оставя на съвестта му всичко което изброих в началото.Мога да те посъветвам да ходиш до село веднъж седмично и да си носиш от там. Млякото може  и да се замразява сварено ,което позволява да купиш по голямо количество.

# 16
  • Мнения: 72
Аз още си търся, защото това което намерих ми е малко далече.. Ще съм благодарна, ако някой сподели. Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 20:14 от Kim11

# 17
  • Мнения: 72
Ако мога да съм полезна - в по-големите градове, има лаборатории, в които срещу 20 лв. могат да изследват млякото за съдържание и за болести. Май няма как да има по-полезна, по-хармонична с телата ни храна от естествената. Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 13:31 от Kim11

# 18
  • у дома
  • Мнения: 258
Ние, когато сме в Пловдив си взимаме домашно.... Но въпросът е, че го носи майка ми, която го взима от познати на село. Винаги е с отлични качества, съвсем различно от купешкото...

# 19
  • Мнения: 9 973
купувам само от познати от Банкя.

# 20
  • Мнения: 2 110
За детето си не бих купила такова мляко дори и от познати !

Общи условия

Активация на акаунт