станаь на сън и си помислих , че бебето ми го нема>>>>

  • 1 781
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 134


   Незнам от стрес ли е от какво е но се притеснявам... Днес сапх с бебето ,събудих се и ж просъница отидох да я видя, почти на сън отидох при съпруга ми и му казах че бебто го нема. Той очуден ми отогвори че си е ж леглото и аз като че ли се събудих- бебето естествено си беше в кошараата. Това вече ми е за втори път от как сме излезнали от болницата.
   Случвало ли веи сее нещо подобно

# 1
  • Мнения: 1 691
Не, това не ми се е случвало, но веднъж сънувах, че пада от леглото - толкова истинско беше, че станах да го търся на пода  Whistling Нормално е. Ти явно си със съвсем малко бебе и изведнъж ти се е стоварила отговорността, затова си пренапрегната. Всичк ще си дойде по местата, не се притеснявай.

# 2
  • София
  • Мнения: 23 093
Слава богу, не ми се е случвало да ми го нЕма бебето  Joy

# 3
  • Мнения: 1 554
не ми се е случвало Grinning

# 4
  • Мнения: 2 374
Сигурно си под стрес нещо.На мен не ми се е случвало бебето ми да го нЕма в леглото.

# 5
  • Мнения: 3 314
не ми се е случвало да го нема  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 9 436
Заглавието е доста заинтригуващо smile3521

# 7
  • Мнения: 2 090
Незнам от стрес ли е от какво е но се притеснявам...
Явно стреса ти е дошъл повече.Успокой се,всичко ще отмине Hug.
Непосредствено след като родих имах период на осъзнаване че имам дете-събуждайки се нощем се чудех родих ли вече или съм сънувала само че съм родила Crazy

# 8
  • Мнения: 1 432
Случвало ми се е!! И да си помисля ,4е го нема , а и наистина да го няма Mr. Green
Първия път сумнамбулствах и не го видях , втория път го янмаше - бе6е ре6ил да си доспи на земята м/у двете легла  Whistling

# 9
  • Мнения: 134


 бебто си беше в леглото естествено. а НАМЕН МНЕ МИЕ СМЕШНО. бЕБТО Е НА 12 ДНИ. и ВЕРНО МИ Е МНООО НАПРЕГНАТО.

# 10
  • Мнения: 840
Явно ти е напрегнато, като гледам как пишеш Embarassed Успокой се, тепърва ще свикваш да си майка Peace

# 11
  • Мнения: 6 274
Момиче, какъв е този правопис ???  Shocked Shocked Shocked

# 12
  • Мнения: 3 157
Ужас,всичките и писания на авторката са в този стил Shocked...и не говоря само за правописа

# 13
  • Мнения: 4 335
Ми то затова има бутон проверка Mr. Green
По вьпроса,не ми се е случвало.

# 14
  • Мнения: 959



 бебто си беше в леглото естествено. а НАМЕН МНЕ МИЕ СМЕШНО. бЕБТО Е НА 12 ДНИ. и ВЕРНО МИ Е МНООО НАПРЕГНАТО.

Никой не ти се смее за това, че си помислила, че бебето ти го няма. Случилото се наистина е доста стряскащо. Явно си под голямо напрежение. Не е лесно да си майка, но след известно време ще се почувстваш по уверена и по безсмислените страхове ще се изпарят. Само го давай по спокойно. Peace

Но словореда ти наистина е доста комичен. Не е лошо, да използваш по често бутона "Проверка правопис".  Wink

# 15
  • Мнения: 1 098
Случвало ми се е подобно нещо. Това е от изтощение и преумора. Опитай се да си починеш.

# 16
  • Мнения: 6 713
Да, случвало ми се е! Почивай си повече доколкото ти е възможно Peace

# 17
  • Мнения: 1 372
Не ми се е случвало! Старай се да си почиваш колкото можеш повече!

# 18
  • Мнения: 134

   Шокалдче, какъв е стилът ми - че нещо не ми е  ясно..... На комсомолска  вечеринка ли съм?? Или си толкова свободна, че следиш всичките ми писания, от липса на смислени занимания, благодаря ти за загрижеността,а  относно правописа-  ако не сте разбрали нещо, или ако въобще нищо не си разбрала и ти и колежката ти,не е нужно да ми ръсите мозък Naughty Айде  със здраве....

# 19
  • Мнения: 6 274
.....а  относно правописа-  ако не сте разбрали нещо, или ако въобще нищо не си разбрала и ти и колежката ти,не е нужно да ми ръсите мозък Naughty Айде  със здраве....
Първо, аз тук колежки нямам...
Второ - отговаряла съм ти в други теми, но този път правописът ти просто вади очите...
Трето - не ми казвай какво ръся, просто съм ти обърнала внимание как ужасно пишеш...
Не съм измислила аз начинът на писане...
Ако беше прочела малко от правилата на Форума, щеше да разбереш, че начинът на писане, както и грамотното писане, са едно от основните неща, с които си длъжна да се съобразиш...
Ако не искаш да се съобразяваш, значи не уважаваш труда на хората, които са си губили времето да го пишат...
И последно - я по - спокойно и с тоя тон вкъщи...

# 20
  • Мнения: 287
Случвало ми се е да.Това е от преумора!Две нощи подред карах мъжа да ми дава клечки за уши ,защото ми тече кърма от ушите. Laughing Сега ми е смешно ,но тогава бях в тежък стрес. Confused Мъжа ми пък ставаше нощем като сумнамбул ,защото си мислеше ,че бебето реве и няколко пъти се рани-връхлитайки холната маса и телевизора.
Валери 08,кураж ,всичко скоро ще се нареди. Peace Само спинкай повече- в момента и хормоните ти играят бясно.Аз на 14-тия ден исках да се развеждам... Blush Но след 40-тия ден взех да влизам в час.
Джуличка ,Шоколадче и на мен ми се стори забележката малко неуместна- все пак сега Валери едва ли има нужда от порицания.Вие забравихте ли за следродилната депресия?-жената тогава е по-объркана от всякога и ужасно ранима....А както се разбра тя търси ,преди всичко, подкрепа. Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 00:00 от крокодил

# 21
  • Мнения: 2 111
На мен все ми се причуваше,че бебето плаче и ставах нощем по 1000 пъти.
Почивай си повече,явно си стресирана от новата ситуация  Peace

# 22
  • Временно
  • Мнения: 788
Това е от преумората и недоспиването. Peace Ще отмине.
На мен точно това не ми се е случвало,но някъде към втората седмица сънувах,че ми казва: "Искам да ям."Аз бях ужасена,че толкова малко бебе може да говори и и отвърнах :"Ама ти не можеш да говориш!" При което получих отговор: "Мога,мога!" Laughing Laughing Laughing Laughing И беше толкова реално,че тогава можех да се закълна че наистина се е случило.

# 23
  • Мнения: 6 274
Джуличка ,Шоколадче и на мен ми се стори забележката малко неуместна- все пак сега Валери едва ли има нужда от порицания.Вие забравихте ли за следродилната депресия?-жената тогава е по-объркана от всякога и ужасно ранима....А както се разбра тя търси ,преди всичко, подкрепа. Simple Smile
Там е работата, че жената явно е имала и предродилна депресия, ако съдим по правописа й...  Mr. Green

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не, това не ми се е случвало, но веднъж сънувах, че пада от леглото - толкова истинско беше, че станах да го търся на пода  Whistling
hahaha Joy Joy Joy това и на мен ми се е случвало. Докато беше лятото на гости при майка ми всяка вечер сънувах, че пада от леглото, а колко пъти съм галила съпруга ми на сън и си мисля, че галя малкия Crazy ooooh!

# 25
  • Мнения: 961
Не ми се е случвало. Както са ти казали, явно е от стреса. Трябва повече да си почиваш. След време всичко ще си дойде само на мястото.

За правописа - на предната страница авторката има един пост, който доказва, че стресът не й пречи да пише правилно, когато иска. Друг е въпросът дали го иска.

# 26
  • Мнения: 4 784
Не измествайте темата на авторката.
Пита момичето дали ни се е случвало - на мен не.
Може би наистина си преуморена, имаш нужда от почивка, от разпускане. Намери кой да те отмени поне за няколко часа, излез, отдай се на разкрасяване, шопинг, кафе с приятелка...

# 27
  • Мнения: 498
Никога не ми се е случвало

# 28
  • Мнения: 134

  Джурличке,,,, незнам колко си компетентна тук
и явно раздаваш някакво махленско правосъдие, но вземи през времето ,когато не висиш  във форума , да прочетеш някоя книжка за депресията преди или след  раждане и въбще за депресия.  Разбирам че нямаш личен  живот и  като някоя лерлка критикуваш, но проблемът си е твой.  Ясно!
 Не ме интересъва лайческото ти мнение и си спести коментарите. А крайно неадекватно е да правиш извод- праВОПИС ДЕПРЕСИЯ. аКО ИСАКМ ЩЕ СИПИША С ДЕСНИЯ КРАК.

# 29
  • Мнения: 6 274

  Джурличке,,,, незнам колко си компетентна тук
и явно раздаваш някакво махленско правосъдие, но вземи през времето ,когато не висиш  във форума , да прочетеш някоя книжка за депресията преди или след  раждане и въбще за депресия.  Разбирам че нямаш личен  живот и  като някоя лерлка критикуваш, но проблемът си е твой.  Ясно!
 Не ме интересъва лайческото ти мнение и си спести коментарите. А крайно неадекватно е да правиш извод- праВОПИС ДЕПРЕСИЯ. аКО ИСАКМ ЩЕ СИПИША С ДЕСНИЯ КРАК.

Ти пък въобще не си позволявай да намесваш личният ми живот, защото това далеч надхвърля правата ти...
"Ясно" и потропване с крак, както вече ти казах можеш да практикуваш вкъщи, не тук и не на съфорумките ти, които (говоря от свое име, всъщност) в началото нито сме те обидили (дори и сега не сме), нито сме намесвали личният ти живот...
Не и преди ти самата да подскочиш с пяна на устата и да започнеш да се държиш крайно обидно и неадекватно..
.

Общи условия

Активация на акаунт