Survivor 3 - дни преди ФИНАЛА

  • 57 847
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 260
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Трейси, мислех , че  ти си поне на ниво, но това накрая ме разби... #CrazyСпирам да те чета тебе и твоят възлюбен!Падна ми в очите от раз!!! Naughty

# 1 261
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Е стига сте се вързвали деее...И Спас да е - забавлявайте се.  Simple Smile Спасе, Честито Рождество! И мен сън не ме лови - защо Жени не гласува за теб? А на нея на патерица да й честитя и именния ден (24ти)

# 1 262
  • Мнения: 4 785
И какво толкова стана, че едва ли не убихме някой?

Стана ми смешно като влязох сутринта засмях се - много лошо....направо достойно за петиция

"Сега разбирам що сте приятели" - обясни го и на мен, може и аз да разбера. /аз моя теория си имам, ама тая ще да е нещо ново/

Разменихме си 3 реплики за шега рано сутринта и изпопадах в очите на някой, възмутих всички.... сериозно не разбирам какво толкова стана!  Crossing Arms

# 1 263
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Трейси, забавно стана Simple Smile Някои не го усетиха така, но нямам нищо против още реплики Simple Smile Всъщност нямам нищо против реплики от когото и да е, дори от Янитка Simple Smile Важното е купона да продължава Simple Smile
И все пак - защо Жени гласува така?

# 1 264
  • Мнения: 4 785
Аз се опитах да отклоня разговора, за да не се стига до излишни неща - то излезе егати работата.

Пак казвам - влязох сутринта, не очаквах да видя това писание, но пък ми стана много смешно и се посмях. Опитах се да наклоня разговора на там на където си го бяхте подели преди това, ако може.... то се почна с личните нападки и към мен....

# 1 265
  • Мнения: 2 170
Ма тия дето Снежанка им го обясни 100 пъти и пак неразбраха - да ядете белия задник на строителния работник !

 съм им управител, а вие сте сервитьорки.


Аха, и, ако на никой това не му прозвуча като обида и подигравка, здраве да е!

# 1 266
  • Мнения: 4 785
Ами не знам дали е чел повече от 2 страници, ама видя далеч по-груби неща към него.

И сервитьорка от кога е обидно?

# 1 267
  • Мнения: 2 170
Ами не знам дали е чел повече от 2 страници, ама видя далеч по-груби неща към него.

И сервитьорка от кога е обидно?

Не е обидно, но комбинацията "Аз съм управител, а вие сервитьорки" звучи снизходително и да - обидно.

# 1 268
  • Мнения: 4 785
От кога се обиждате от управител на 2 маси вкъщи, където майка му е сервитьорка, а баща му снабдител?

# 1 269
  • София
  • Мнения: 1 891
Трейси за какво ти е сурдопедагог? newsm78
Кой е глух?

# 1 270
  • Мнения: 2 170
А откога двойната регистрация се счита за забавна?

# 1 271
  • Мнения: 4 785
Не знам.

# 1 272
  • Мнения: 2 516
И значи последно Спас всъщност е Трейси, така ли?  Laughing

# 1 273
# 1 274
  • Мнения: 4 785

Какво вие?

Питат ме нещо което не знам. Аз имам 1 регистрация, ако някои има по повече - не съм аз  Wink

Общи условия

Активация на акаунт