Стана ми много болно

  • 5 765
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 562
Абе ало, все едно какво го е питала, грубото отношение няма място в брака. "Не ме занимавай с глупости" може да ти каже шефът, но не и мъжът ти.

И за сведение, ние вкъщи се питаме "Какво яде?" Нищо ненормално не виждам във въпроса.

 smile3501

# 31
  • Мнения: 562
То какъвто въпросът, такъв и отговорът. Що за въпрос е това: "Какво си ял?". Какво значение има какво е ял? И на мен ако някой ми зададе такъв въпрос  бих отговорила по подобен начин, та дори по-зле ( особено ако съм кисела). Не си заслужава да се тормозиш за такива глупости. Но... ти си знаеш.  Винаги ми е било странно защо някои хора се опитват да създадат проблем дори там, където го няма.  newsm78

Нещо много се вживяваш!
Ако ти се струпат по- големи проблеми на главата,как тогава ще го  преживееш,не знам!
Идват празници,наслаждавай се, гледай по- весело на живота,а ако наистина толкова те е заболяло,ми кажи му го де!

Иначе на твое място,щях да се радвам,че ми е спестил едно слагане на масата Peace

 Peace


Ами да, според мен именно мъжът й създава проблем там, където го няма. Тя просто го е попитала, а той: "Не ме занимавай с глупости". Какво лошо има - като е ял, не значи да не говорят. Да, няма значение какво е ял, но не виждам нищо лошо съпругата да го попита и той да отговори. Аз на нейно място щях да му кажа, че не ми е харесал отговора му. Но хора различни. На вас ако ви е все едно, на нея й е станало криво и аз я разбирам.

# 32
  • Мнения: 712
Ами... аз съм си циркаджийка по принцип, така че ако ми се изрепчи така, 100% ще му спретна едно представление със сълзи, които се стичат тихичко, а устната ми потрепва и гледам едно обидено, обидено  Mr. Green И обикновено се сепва и започва да ме пита: "Какво има, миличко, какво стана?" а аз лееекинко задавено от сълзите започвам да му обяснявам колко ме е засегнал, как с нищо не съм заслужила такова отношение, цяла вечер съм готвила и съм искала да му спретна най-хубавата вечеря и да си хапнем двамата, и да го виждам доволен, и.... И тук обикновено се задъхвам от рев  Mr. Green щото ми свършва вдъхновението, но представлението е пожънало успех и той е по-наранен от мен и вече е минал във фаза извинения и гризане на съвестта  Laughing.
В крайна сметка се увства гузен известно време и ме обгръща с внимание и нежност, а най-хубавото е, че обикновено си взема поука и не ме нервира втори път по същия начин.
Но това си е моя мъж - мил и внимателен по принцип, ако твоя е някой темерут, може и да си те остави да ревеш и най-спокойно да си зяпа телевизия.

# 33
  • Мнения: X
На мен като ми става болно, понеже си знам, че понякога си е заради хормоните, питам човеко, дето уж сме си станали най-близки. "Що бе, котке, аджеба, така ми говориш? С гъзо ли стана днес нагоре, или да търся проблема в моя? Кажи ми, пиле златно, с какво те подразних и бързо казвай, мамка, му стара, кюфтета ли плюска, пържоли ли еди?!". Обикновено помага.

# 34
  • София
  • Мнения: 903
Абе ало, все едно какво го е питала, грубото отношение няма място в брака. "Не ме занимавай с глупости" може да ти каже шефът, но не и мъжът ти.

И за сведение, ние вкъщи се питаме "Какво яде?" Нищо ненормално не виждам във въпроса.

Какво перфектно обръщение?  #Crazy   Вие вкъщи така ли си говорите ; "Абе ало, какво яде днес?"

# 35
  • Мнения: 2 563
Абе ало, все едно какво го е питала, грубото отношение няма място в брака. "Не ме занимавай с глупости" може да ти каже шефът, но не и мъжът ти.

И за сведение, ние вкъщи се питаме "Какво яде?" Нищо ненормално не виждам във въпроса.

Какво перфектно обръщение?  #Crazy   Вие вкъщи така ли си говорите ; "Абе ало, какво яде днес?"

Не. "Абе ало" казвам само на хора, които ме потрисат.

# 36
  • Мнения: 6 735
И мен би ме обидил такъв отговор, но то е защото не си говорим така.
И защото е правило да си кажем какъв е бил денят, кой какво е правил, пък това да си хапнал някъде е изключено.
Дори и да изникне нещо непредвидено се обаждаме един на друг, за да не се чакаме.

# 37
Благодаря вИ много, за коментарите, наистина е имал тежък ден. ПОсле ми се извини, явно съм по чувствителна в момента, чакаме бебече февруари. bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 448
Е тези извинения пък с бременността са ми направо ......................... ooooh!
Иде ми да пиша и още, ама да не ставам излишно груба.

# 39
  • Мнения: X
Пас, каква ти бременност, бе жена, ма то мензиси има всеки месец и ПМС-та, недей да изгрубяваш моля те. твърде ми е чувствително, за да го понеса, ще ми стане обидно и току виж те попитам какво си яла  Laughing

# 40
  • Мнения: 20
О немисля че е толкова страшно стига развира се да е за пръв път.Ако е често явление тогава има за какво да се тревожиш.

# 41
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
боже как се моля и  моят да яде някъде на вън за де не въртя тенджери и чинии в къщи - ама не ще - мойто било най-хубаво....
споко - просто не му е бил ден..

# 42
  • Мнения: 1 216

Абе ало, все едно какво го е питала, грубото отношение няма място в брака. "Не ме занимавай с глупости" може да ти каже шефът, но не и мъжът ти.

И за сведение, ние вкъщи се питаме "Какво яде?" Нищо ненормално не виждам във въпроса.

То само с питане и любезности да ставаше, къзъм!
Да разбирам ли, че не слагаш на мъжа си всеки ден прясна манджица в съдинки за работа? Или не вечеряте заедно  ooooh!
Изпюсюряваш се типично по американски! Накъде върви този свят

# 43
  • Oslo
  • Мнения: 659
.... "Що бе, котке, аджеба, така ми говориш? С гъзо ли стана днес нагоре, или да търся проблема в моя? ...
Бът - откраднала си ми отговора Laughing гадно е, но и аз съм гадна понякога..драма голяма, всеки има лоши дни. Искам да кажа, че в съпруга на авторката разпознах себе си, и макар че обичам мъжа си - случва се да съм груба - няма нищо общо с него. Всеки понякога има право да изтрещи, важното е да не е ежедневие и всичко да свърши с обяснение или извинение Laughing

# 44
  • Мнения: 2 563
То само с питане и любезности да ставаше, къзъм!
Да разбирам ли, че не слагаш на мъжа си всеки ден прясна манджица в съдинки за работа? Или не вечеряте заедно  ooooh!
Изпюсюряваш се типично по американски! Накъде върви този свят

 Laughing Нямам навика да контролирам всяко ядене на мъжа си. Първо, щото готви 75% той, второ щото е свободен да яде каквото иска. Ако иска, ще си сложи в съдинка, ако не иска - ще си купи на работа. Вечеряме 99% заедно, заедно планираме какво ще се готви или поръчва. Не би му хрумнало да спре по пътя и да яде, та да ме остави да вечерям сама. Пък като му се наложи да яде другаде, питам "Кажи кво яде, вкусно ли беше". Въобще, гледаме да избягваме патриархалния модел.

Общи условия

Активация на акаунт