Какъв спорт за премахване на целулит?

  • 19 270
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
Ами значи, относно храните - само газирано пия, но по 1-2 дни в седмицата, в другите изобщо не пия газирано.
Мазно, сладко, алкохол и консерви не употребявам изобщо, то няма и как по Дюкан.
Явно трябва да се мъча с повече вода.
Спорта - те са изредили всичко по- популярно  Thinking

# 16
  • Мнения: 385
Избягвайте приема на:
газирани напитки
алкохол
мазни и сладки неща
консервирани храни.
Абе избягвам ги аз, ама още ме трови тоя целулит проклет! smile3516
pina, аз лятото сутрин "скачах" тае-бо-то на Били Бланкс и имаше ефект. Незная дали си пробвала, но доста натоварва краката (поне за мен), което явно пъди целулита. Най-малкото дава тонус. Peace

# 17
  • Мнения: 0
моми4ета искам да ви споделя как аз преди известно време премахнах целулита които имах т.е. преди да забременея.По4нах да хапвам на4есто по малко предимно протеини,а ве4ер дори само по едно кисело мляко,съ4етавах с всекидневни упражнения в къщи и най-важноти което страшно много ми помогна това е антицелулитния гел на Леокрема.Мажех се всяка ве4ер след баня продължително и винаги от долу нагоре към дупето.Дано съм помогнала успех

# 18
  • Мнения: 11 747
И аз точно с Били Бланкс 'скачам', минаха 4 тренировки засега. Чакам до средата на януари, да видя, ще има ли някакъв ефект.

# 19
  • Мнения: 385
И аз точно с Били Бланкс 'скачам', минаха 4 тренировки засега. Чакам до средата на януари, да видя, ще има ли някакъв ефект.
Поздравявам те  Hug, мен сега ме домързява , но след празниците смятам да се взема в ръце newsm68. Ти в къщи ли тренираш или ходиш някъде?

# 20
  • Мнения: 11 747
Ами в къщи. Ако установя доволен ефект, може да тръгна в зала, евентуално Хуни... Но кофти е, че се обвързвам с часове и ходене чак до там. Абе, то дано има полза, че не знам...  Thinking

# 21
  • Мнения: 385
Аз също "скачах" в къщи - главното удобство за мен беше, че мога да се намажа с антицелулитно масло, докато тренирам. Това мисля че допълнително помогна. Пробвах да увия проблемните зони с опаковъчно фолио за термоефект, но много дълга става така процедурата и се отказах Wink

# 22
  • Мнения: 3
как сте момичета  santa2 относно целулита моята инструкторка казва- това е излишна подкожна мазнина отслабваш и край. Според мен не е логично спорта да пречи нали той помага да се стегнем.Аз лично съм много доволна на икаров от антицелулитното олио-бавно но славно.Лошото е че трябва да сме на щрек какво хапваме което е трудно по празниците  madnoel

# 23
  • Мнения: 30
имате ли впечатления от крема на нивеа newsm78

# 24
  • Мнения: 1
... относно целулита моята инструкторка казва- това е излишна подкожна мазнина отслабваш и край.

Де да беше така... има общо с мазнините, ако отслабнеш, по-малко ще се вижда целулита, но аз мога да ти кажа - свалила съм над 15кг, а целулита ми стана даже по-зле! До някаква степен има дори генетично предразположение, зависи и какво ядеш... ако не сте пробвали с утайка от кафе - ако не друго, ти става мека кожата със сигурност, също така четох и за капки канела, смесени с обикновен лосион  - ама много ми се дояжда мляко с ориз  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт