Коледната пуйка е в напрежение - Дюканките я чакат с нетърпение - 140

  • 24 560
  • 456
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 88
Честит имен ден на всички, които празнуват Стефановден! Да им е живо и здраво ИМЕТО и те покрай него!  love001
 Цоцинкооо, разбирам чувствата ти и много ти се радвам! Да си носиш палтенцето с ОГРОМНО самочувствие, защото всичкото това е благодарение на твоята воля и на... Дюкан разбира се! Щастлива бъди!

# 361
  • Мнения: 663
aynur .... благодаря ти мила за загрижените думи .... както писах вече ...кашлям кихам подсмърчам ...ама кой не обръщам голямо внимание на такива "дреболии" ...и понеже имам спешни проекти цели три броя за предаване на 29.12 ...сега съм здраво заседнала на компютъра ...

Snow4eva .... аз никога не съм плащала онзи "ДАНЪК ОБЩЕСТВЕНО МНЕНИЕ"..... и когато бях 101кг си имаш самочувствие ... и си ходих с високо вдигната глава .........ноооооооооо усещането за "лекота ".... факта че сега изкачвам 5-6 етажа без даже да ги усетя а преди 'изплезвах език" още на втория ,.... напълних апартамента с огледала ( част от тях големи за цял ръст) и ми доставя удоволствие да се оглеждам като мина покрай тях , а преди имахме едно в банята и на него си виждах максимум главата не и по надолу ..... съвсем друго е усещането ....

Зарибената .... освен волята ( в моя случай голям ИНАТ) ... режима на Дюкан ...и не без значение е общия дух и подкрепата на ЦЯЛАТА ДЮКАНСКА БАНДА ..... усещането че не се бориш сам ( като прасе с тиква) ....а си част от един отбор .... много помага .....

# 362
  • Мнения: 92
Здравейте, ненагледни мои Hug

Честита Коледа на всички, нека тя ви донесе купища здраве, любов, късмет, щастие, пари и сбъдване на всичките ви най-съкровени желания. Аз малко късно се включвам с честитките, ама надявам се да ме разберете, от гости и маси нямах време за почти нищо.
 

Гледам, че и доста поводи съм пропуснала да честитя, честито на всики на патерички, на всички рожденици, на всички именни дни, и на всички, на които просто им се е празнувало - обичам ви Hug

Аааааааааа, днес е Стефановден, да ви е живо и здраво името, скъпи именници  bouquet

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 12:32 от Silverfox

# 363
  • Мнения: 77
Здравете момичета.
Благодаря ви за посрештането.
Наистина трябва да забравя всякакви сметки и да се въоража с много търпение. Praynig
А като ви гледам линийките благородно ви завиждам,почти всичките сте на финала.БРАВО!
Аз ще се включвам по рядко,защото в къщи нямаме нет и поша като идвам на гости при майка.
Успешен ден ви желая!

# 364
  • Мнения: 663
seika .... вярно е зареди се с търпение ...но едно трябва да си на ясно режима действа ... мила и аз когато започвах (началото на март месец ми се виждаше че всички са страшно напреднали ... и всички са "миг преди финала " ...но времето минава неусетно ..особенно в добра компания .... и дружеска и добронамерена среда така че старай се да влизаш по често .... и ще видиш че с времето ще свикнеш а стази наша малка банда ...и лично ще се запознаеш с голяма част от хората ...понеже правим и срещи ...и тогава наистина не усещаш как минава времето и килата си отиват ....ако някой ми беше казал през месец март че аз на коледа ще съм 68-69кг ... щах да го пратя на лекар да се прегледа аз под 76кг не съм падала повече от 20 години ... а сега се кипря като първа кокона .... и даже на щерка ми свивам някой друг половер

# 365
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте на всички! Hug
Надявам се, нямате нищо против да се присъедини към вашите редици една все още кърмеща мама, и то на поискване през цялото денонощие! Имам да свалям доста, над десет кгр., но честно казано досега ме притесняваше кърменето и сега питането ми е, дали ще мога да започна нормалната диета, а не олекотената за кърмачки? С първото си дете, напълнях по същият начин, след като родих по време на кърменето. Този път, въпреки, че не ми се вярваше, се получи същото. Тогава, отслабнах с дванайсет кгр, след като спрях да кърмя. Исками се по-рано и по-бързо да се отърва от излишните кгр., но дали не избързвам? newsm78

 Hug

# 366
  • Мнения: 663
GoldenEyeful ...моето мнение е че избързваш ... ако желаеш да почнеш режима захвани се с 'олекотената форма "...не го прави в "класическия вариант"... бебока е най важен в момента..и няма нищо по хубаво за едно дете да е възможно по дълго време на качествена майчина кърма ... така имунната му система укрепва за цял живот ... а килограмите ... винаги можеш да свалиш ...аз съм жив пример за това ...20 години ми стояха на гърба едни излишни 20-25 кг ( когато станаха над 30 кг ) се захванах с този режим ...и ето 9 месеца по късно съм почти на килограмите с които се омъжиш ...
мила това е само мое мнение ... ти си решаваш ... но даже и да си на олекотената форма на режима ...ДОБРЕ ДОШЛА в бандата

# 367
  • Мнения: 5
здравейте мацки!! Hug Hug
На всички именници-честит имен ден!!  bigdance2
Нали сме приятелки-трябва да сме честни една спрямо друга.Аз на 25.12-съгреших!! smile3511Малко-но е факт!! newsm45Вчера бях на П,днес пак и така до 01.01.Само искам да споделя,че след като опитах всичко на Коледа- физически и психически не се чувствах добре. doh doh dohНа другия ден като се събудих бях отекла-в пръстите на ръцете и в глезените,имам чувството че ми се възпалиха хемороидите,а съвестта ми ме би по челото целия ден finger Hands Fist.Нещата,които смятах,че вече са в миналото ми и че съм ги преодоляла се оказа че са се крили дълбоко в мен.Вече определено вярвам на третофазничките,които казват че в трета е много по трудно от втора.Но опитът учи-за 2-3 секунди вкусово удоволствие да загърбиш 2 месеца труд и хармония?Никога вече!! fight fight af smile3538
И кантара ми се развали,да сега отивам да си купя друг! newsm61 newsm61
До утре мили дами!!

# 368
  • Мнения: 2 425
Хайде на по едно

рошава

# 369
  • Мнения: 1
Здравейте от мен, от 16.12 и аз съм режимна  Simple Smile
Реших се най-накрая да преборя и последните килограми, които ме мъчат - преди 2-3 години бях 73-74 кг, след две серии Японска диета стигнах до 62-63 кг миналата година, а тези месеци държах 59-60кг - и каквото и да опитвах не мърдаха надолу - пак Японската - вече нямаше ефект, плодове и зеленчуци, режими с кисело мляко... и нищо.
Подочух от познати за режима - прочетох на един дъх книгата, влязох и тук, и ме вдъхновихте с резултатите си! Наистина сте невероятни!
На 16.12 бях точно 60.0 кг - направих 5 ударни, 5 ПЗ, и днес ми е 2-ри П ден - резултатите не закъсняха - сутринта бях 57.1 кг! Надявам се да ме приемете в страхотната компания, и съм убедена, че няма да усетя как минава времето, и ще стигна съвсем скоро мечтаните 53 кг  Praynig

# 370
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Привет отново и от мен! Значи, като не ви погледна 24 часа и ме хващат дяволите!  Joy

И добре, че надникнах!

Сноучева, Жедира, привет отново в дюканските редове! Стискам палци и на двечките, вие дръжте фронта, пък Дюки си знае работата, ясно ви е!  Hug

Перлита, твоята нова линийка с Дюки ли ще я бориш? Ако е така, и на тричките да ви напомня, който не пише в темата - не сваля.  smile3534 Намирайте повечко време, мооооля!  Heart Eyes

Сега остава да видим Бубето и Михаела!
Затъжих се и за Цвети и Боби, Аби и Деата, Славка, Настя, а пък Вещи и Фоли са направо за бой.
Да не говорим, че варненките присъстват на около 25%.
  hahaha

Честито на празнуващите имен ден,  smile3525 здраве и късмет!

# 371
  • Мнения: 35
Здравейте, всички! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

Честото на всички празнуващи рождени дни, именни дни, минусчета и успешно задържане.  Hug

Със следобедното кафенце от Айнур (благодаря ти), нека ви почерпя с моите коледни тричави курабийки.


Иначе, и аз имах малък +, но днес вече го няма и съм щастлива.

Поздравки на всички  Heart Eyes

# 372
  • Мнения: 158
Здравейте красавици,скъсвам се да готвя,много гости ,много гърла,и аз кат Цоци не кусвам докат готвя  chef,на всички им харесаха  дюкянските манджи,най-вече уханният хляб и желираното кисело мляко,за мрънкащите,че е без олио накрая слагах течен маргарин,традиционни си бяха само сърмите и пържолите.
Вече съм при седмичките,не съм и помирисала нещо нережимно и тъпо и упорито си преживям изварата и месата и триците и как ли не ме изкушаваха да си взема от туй,от онуй,малко алкохолче,то нищо нямало да ми стане от толкоз малко,ма тъй ли ще караш цял живот,то крилца ще ти поникнат,голям инат си-клониш към дебил,тая диета е вредна(все обяснявам,че не е диета)бла бла бла,лелееее надуха ми главата,да ама кака Зори не се дава,че Вещи рече и отсече на 03.01-контролно,няма се излагам я.Точно наполовината път съм и ми остават едни 6 кила..................
Честит имен ден на именичките!
Дори,на патерички,да си жива,здрава и много обичана smile3525,чакам да видя кога ще е срещата във Варна ,ако не съм на очни в София,ще се домъкна и аз от Свищов,хем да си нагледам къщата и роднините.
Айнур и Зарка,точно това искам в момента и ще се възползвам eat

# 373
  • София
  • Мнения: 807
Цоци, така е!   bouquet Напълно съм съгласна с теб, че усещането е друго! Да не разправям какво е когато почти си постигнала целта и после си запратила всичко по дяволите...
Но, явно така е било писано...  Thinking
Важното е, че отново съм тук, че отново правя нещо за себе си  Sunglasses  bowuu
Дорче  Hug радвам се да те видя! Да, този път ще го хвана и ще го държа здраво и дълго /фронта/  Joy

Snow4eva, Hug, и аз така, хайде ще се стягаме една друга, помня те преди като режимствах бяхме заедно тогава, сега трябва да успеем smile3525
jedira  Hug и аз си спомням... въпреки, че много време мина...    smile3525 Ще успеем!!!

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 17:10 от Snow4eva

# 374
  • Мнения: 3 202
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МОМИЧЕТА!

Последна редакция: сб, 27 дек 2008, 21:39 от baci

Общи условия

Активация на акаунт