Нямаме ли зимни блузки?

  • 19 538
  • 488
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 242
Мен много ме кефи..
Breastfeeding. Because drinking it from a cow would be considered wrong
и
Lactating machine for your breakfast cereal

# 46
  • Мнения: 32
Мен ме кефят:
14.   Breastfeeding is another way to say, "I love you!"
и
31.   All night milk bar.

# 47
  • Мнения: 3 718
Хедра, ти може и да си в запаса, ама си вече нещо като рекламен постер   Mr. Green
Духи....абе жена, ти да не си енциклопедия бре, много идеи много нещо, ще ги чета по късно. Но мисля, че е редно надписа да е на български. Ще помисля кое може да звучи добре и как да стане.

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
хайде малко СПАМ  Mr. Green докато човека със сабята е във ваканция  Mr. Green

Оу? Mr. Green
Голямата Щука те наблюдава.  Laughing

***

( * ) ( * )
they're not just for playing with


Йекстра  Joy
Такава за мен, моля.

Въпреки че, ако не се лъжа, Шаманката няма да е склонна да направи стотина дизайна и от всеки по бройка  Joy


Тук е мястото да ви кажа също, че от акцията за летните тениски и ЛЛЛ торбички се събраха много пари за ЛЛЛ България Grinning Отчетът трябва да бъде сложен на сайта някъде в началото на 2009-та, но със сигурност благодарение на вас ще бъде финансирана поне една брошура, а много вероятно - две. Те ще достигнат до много майки Simple Smile

# 49
  • Мнения: 8 242
Ами  Blush Ровнах малко ..
Пък ние ще си харесаме и ще си го побългарим, разбира се Wink

И на мен ми харесва (*)(*)  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 718
Щуката не спи  Mr. Green
Шаманката наистина не е склонна да прави пак 1001 варианта, това бая ще усложни работата, ще оскъпи нещата и ще влуди въпросната.

# 51
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Звездичките с Надпис - Не са само за игра - е жестоко, гласувам с две ръце и много-много-много искам такава блузка Mr. Green
Я какво учудване настана от моето минаване в запаса Mr. Green Що така - нали знаете, че децата се отбиват сами някъде между 2,5 и 7г - ние сме таман в средата, така че съвсем нормално Grinning
Ева си се отби сама - говорехме си как расте, става голяма и мимките не правят вече мляко за големи момичета (защото тя си казваше, че вече няма) и един ден (на 3г9м приблизително) просто отсече, че била голяма, спяла на голямо легло и с голяма възглавница и хич не искала никакви мимки. И толкоз Mr. Green
Вече не проявява абсолютно никакъв интерес към тях, не посяга, не ги гали, няма нито носталгия, нито нещо подобно - няколко пъти на майтап съм я питала иска ли, но тя възмутено заявява, че вече е голяма и те са за бебета Laughing Малката маймуна никога не е била от най-любвеобилните и не се е отличавала с нежни обръщения към мимките и към цялостната дейност, така че не се учудвам никак на такова безсърдечно отношение Mr. Green
Обаче... много искам ново бебе Blush

# 52
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Обаче... много искам ново бебе Blush
то само с искане не става Twisted Evil

Хедра, ами учуди с преминаването в запаса, защото просто си пропуснала да дадеш кратък отчет в нарочна тема по повода, затова.

# 53
  • Мнения: 3 718
Ааааа Микииии, тая снимка от аватара ти е убийствена  Grinning Извинявам се, не е по темата, ама...може да я сложа на тениска с надпис
"Welcome to Bulgaria"

# 54
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мерсииии, днес я спретнах снимката и бързам да се похваля. Можеше да си поиграя малко да я пообработя, но няма време.  Сложи я, ама и аз искам тениска Grinning

# 55
  • Мнения: 622
Момичета, онази вечер нещо не можах да спя и измислих едно стихче за кърменето, ама тъпата ми глава не го записа и сега не мога да си го спомня...  ooooh! newsm78

# 56
  • Мнения: 374
Искам и аз да се сдобия с тениска от нова колекция Laughing

# 57
  • Мнения: 488
Запис и от мен за 1-2 блузки....ама по-голям номер,ако може.... Wink

# 58
  • Германия
  • Мнения: 8 102
Процедурна питанка: има ли техническа възможност да се сложи и логото на ЛЛЛ отстрани на ръкава например? Защото на мен често ми се случва някоя горна дрешка или кенгуруто да закриват надписа отпред Thinking или ще натовари цената на печат?

# 59
  • Мнения: 4 242
Дзаааак, за малко да изтърва купона  Mr. Green
Весела Коледа момичета мили  Hug
Нареждам се за блузки, колко измислите толкоз ще поръчам, така да се кефих на летните (Шамане   bouquet)! Пък и като гледам близките 3 години пенсия няма да има, давайте дрехи че смръзнах Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт