104та немска: Гер ап У, гер ап У

  • 14 321
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 521
Зиме, споко - първите седмици всички родители се побъркват Mr. Green. Иначе рускините са специална порода, изчакай като започне да пее на детето. Може и грамофонът от Подмосковието да си донесе Sunglasses

Мамун, голяма кипра е, няма спор Laughing

За снимки няма да говоря, но за 30така( б.ред. - 2009 г.) мисля да си пожелая един хубав фотоапарат или ...и нещо друго за или ще измисля Laughing.

Аз съм страшно разочарована от Лиманго. От акцията на Wrangler поръчах разни неща, които са 1/3 от коледния подарък на Гюнтер и при положение, че нямаше символ, че няма да дойде след Коледа нещата още не са изпратени(за дата на доставка са дали 17.12-24.12) сега чакам Симона да ме остави за 5 мин. на мира и ще им звъня да ги правя да умиргат Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 434
Ще ям бебета аз. Чужди, добре охранени и красиви, после подпуквам и братята им.

Сърфи, ти ми напомни за един руски тенор, който се изявява като трубадур из Хамбург. Та един ден се разхождаме и спираме при него, той видя Хана /още нямаше две години мисля/, изрева "какая красота" и отвори едно гърло да я поздравява, Хана му се опули и десетина  секунди по-късно отвори едно още по-голямо. Така се надпяваха за радост на минувачите.

Другарки и другари, след като преди десетина дни се отелих, днес се очертава да ми се отели и волът. Подозирам, че и на вас ви е подобно, така че пожелавам леко и отговорно с печките и тиганите. Доскоро.

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 11:12 от Mi6ka

# 47
  • Мнения: 2 907
Добро утро другарки. невероятно, но факт, върнах се да изчета старата тема, като никога.
Мишко, точно за теб се чудих, да. Знаех си, че съм те пропуснала тази година, лошо ми се пише. Или май не бе, май ти честитих.  Laughing
Както и да е.

Прочетох ражданията на Мишкана и СМ. Прочетох и за умиляващата кино-прожецкия на Мата.
Сърфата си каза, че в петък отиде с нова прическа и маникюр на Годойския концерт  Laughing
Бързо да оздравява Серди!
Мамун, твойто чадо е баш сербез, аш колсум  Wink

МГМ, ти си била много млада бе госпожице  Crazy

Хайде, оставям ви, излизаме на покупки.

# 48
  • Мнения: 11 314
Много е хубаво да се наспиш! Party
Човек гледа през розови очила на света и има настроение да се вихри като сладкар из кухнята! Йеееее!

Муни, Мадам Бовари е прекрасна! Много и тичат шапки, гледай да я киприш, щом търпи. Пу-пу, красавица!

Сърфи, препоръка за фотоапарат да искаш? Mr. Green

# 49
  • Мнения: 7 605
Евa e прелестна  Heart Eyes

Май аz съм дефектна.....рядко снимам детето (не само, иzобЩо), а хем имаме нов, хубав апарат  Embarassed

# 50
  • Мнения: 3 521
Искаш, Веч! Laughing

# 51
  • Мнения: 7 605
Забравих да съ пуфаля.
Детето zапо4на да говори български. Нали имаме гости от БГ и приятелката на татко й говори само на български и ве4е по4ва да говори, пък и не само повтаря 4утото, но наистина го раzбира, понеже го превежда след това на немски  Laughing  Мъжът ми е във въzторг, мисли, 4е се е метнала на мен (на него му е ужасно трудно да у4и еzик).  Laughing

# 52
  • Мнения: 11 314
Забравих да съ пуфаля.
Детето zапо4на да говори български. Нали имаме гости от БГ и приятелката на татко й говори само на български и ве4е по4ва да говори, пък и не само повтаря 4утото, но наистина го раzбира, понеже го превежда след това на немски  Laughing  Мъжът ми е във въzторг, мисли, 4е се е метнала на мен (на него му е ужасно трудно да у4и еzик).  Laughing
Страхотна новина! Браво на детето! Peace

# 53
  • Мнения: 3 521
Супер, браво на детето. Laughing

Сега седнете здраво на място, хванете се за седалките, ще ви разказвам случка-виц.
Звъня в Лиманго, поскарах се на дамата от телефона и получих обещание, че ако ДХЛ не гарантират днес, че утре ще ми доставят пакетчето тя(дамата) ще ми го докара утре до 12 ч. с личният си автомобил Joy
Почти по всичко си личи, че хер Сърфов мейби ще си получи гащите за Коледа. Гер ап У Crazy.

# 54
  • Мнения: 508
3дравйте и от мен Hug
По принцип не си оставям магарето в калта, ама тая глупачка, с лъжичката,  явно толкова ме е въ3мутила, че ме е оставила бе3мълвна Rolling Eyes

Матоооооо, радвам се, че си отново тук. Ама супер DVD, а? Shocked

И а3 " ши са пуфаля ".
Детенцето ми (голямото ) ми е на гости по пра3ниците и пак съм най-щастливата майка на света. Други подаръци неща.

Пожелавам ви весели пра3ници и много емоции Hug

# 55
  • Мнения: 32
По повод купуването на бг-мамма:
http://capital.bg/show.php?storyid=603840

http://pazari.dnevnik.bg/show/602252/

да споделя с вас.

Последна редакция: вт, 23 дек 2008, 13:42 от vanche_mamche

# 56
  • Мнения: 7 605
 Joy Сърфи, евала. Да кажеШ утре кой ти го е доставил  Joy
На нас днес ни доставиха ракията, която бе иzпратена в 4етвъртък с УПС  ooooh!

Ван4е, ако инфото е вярно, мога само да поzдравя Мамма и Тати   bouquet Шапо  bowuu

# 57
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 667
Татяна, вярно е. Мама беше пуснала тема май в клюкарника. Дано пича си задържи сайта както беше.

# 58
  • Мнения: 4 138
въй, само моето дете ли е толкова тъпичко. казва няколко думи на български, една на немски и това е. ужуст. иначе изнася речи, ама на китайски.
нищо, няма да я сменям Mr. Greenна мен се е метнала просто. стига и ако е руса и богата, няма нужда да е умна Joy
пък да не ви обяснявам какъв сврачешки вкус има. всичко, що е лъскаво му е фенка.

мислех си, че ще е печена хулиганка, а тя е на път да стане куха руса лейка. язък, че инвестирах толкова време да я уча да плюе от място надалече............
пада си по розови пудели-чанта и лъскави големи бижута.

# 59
  • Мнения: 7 605
Да да, zнам 4е е продаден, имах предвид сумата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт