АПРИЛки украсяват коледни елхички, а бебчетата махат с крачета и ръчички

  • 14 811
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Честита Нова  Година  момичета.



Да  сте   живи  и здрави  .Дано  новата   година ни  донесе най- хубавите   подаръчета.

# 271
  • Мнения: 309
Здравейте отново и от мен през новата година!!! Hug Hug Hug
ние посрещнхме новата година в спокойна обстановка вкъщи, бяхме с кумата ни, нейната половинка, сестрата на мъжа ми и ние двамцата!Искарахме си много приятно, имахме много фоерверки и бяхме заредили добре балкона!Само нашата писанка дето много беше уплашена през цялото време, та тя посрещна милата новата година скрита под леглото!Още й държи влага!Всички много ми помагаха за готвенето и чистенето, но все пак се поизморих, че вече много пъти покрай празниците посрещах гости!На всичкото отгоре тая пуста работа се не свършва и навръх Коледа и Нова година работих и съм доста изнервена и притеснена дали ще ми стигне времето!Ама да сме живи и здрави само!!!
poem , Olimpias , направо ме разбихте!Супер сте си изкарали!Браво на вас!!!Само така!!! Mr. Green
Иначе с бебка сме добре, и ние друснахме малко дунавско на връх нова година, милата мамина душица и тя подскачаше!!! Heart Eyes
Прегръдки и чао засега!!! Hug

# 272
  • Мнения: 14
Мисис Т.много краси сватба Flutterмечтая си живот и здраве след като бебка дойде на бял свят и вляза във форма и ние да се венчаем и мн ми се иска тъкмо във Варненската катедрала да направим църковния брак.Тя е мн красива.А ресторанта също е хубав,но май не е в центъра поне по интериеора не го познавам newsm78

Заглавийцето е мн хубаво Peace

# 273
  • Мнения: 489
Olimpias , тези линкове са за пазаруване по нета, нямат магазин. Каталога на първия даже го имам, но на мен ми се иска да си избирам нещата наживо. До сега гледах и аз повече в нета и каталози и не се бях замисляла, че толкова магазини за дрешки сякаш няма, освен H&M и C&A, които са и по-евтини, но не е чак кой знае какъв изборът. Ходихме в този http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=97580&Do=97715& … mp;pRubrik=445303 ,чиито каталог също имам отдавна и сякаш в каталога и онлайн има и по-евтини неща, а в магазина са заредили само по-скъпичките!? Но тепърва ще се ориентирам...

ssillvvi , мерси  Heart Eyes От сърце ти пожелавам най-прекрасната сватба! Ресторантът е Хоризонт.

# 274
  • Мнения: 521
Честита нова година!пожелавам ви много здраве и късмет!

# 275
  • Мнения: 2 090
За много години,момичета!Нека 2009 ни донесе много здраве,щастие и късмет!
                 
                  И безкрайно много щастливи мигове с нашите семейства,родители и приятели!
                  Дано малкото време което остана до април мине неусетно и леко.
                  А бебчетата ни,нека са живи и здрави,
                  и напролет да изпъстрят нашият живот с радост и емоции
Heart Eyes

                 

# 276
  • Мнения: 3 211
А какво ще кажете за: "Новата Година дойде, през Април да гушнем бебчетата малки"? Нещо не ми се получава римата Blush

# 277
  • Мнения: 521
ох,почти ви изчетох и като гледам не съм била само аз неразположена  ooooh! .на 29ти успях да се вредя на жк та ми изписаха магнерот но много трудно го гълтам и направо се побърквам 3 пъти на ден.а и чак сега прочетох че втвърдяването може да е от преяждане  Embarassed .да не говорим че все преяждам тия дни с тия празници  Embarassed .то за това ми стана лошо като се качих на кантара.в 5тия месец бях +3 кг и един месец по късно вече съм +7  ooooh! .
иначе за новата година много се прецаках.бяхме на вила и от 12 човека се оказахме 30.и беше блъсканица голяма.те хората все ме пазеха и ми правеха място да седна ама ми беше неудобно и общо взето изкарах пред телевизора в стаята.добре че милото все се разкарваше с мен на горе на долу и ми белеше кивита цяла вечер  Mr. Green.но като цяло не ми се отрази добре,особено първата вечер не можах почти да спя от контракции та и но шпа пих и си и поревах малко защото се стреснах че нещо става.ама за сега всичко е наред.много дълго стана  Mr. Green лека вечер и спокойни сънища че аз пак едни работи сънувам... ooooh!

# 278
  • Мнения: 24
Честита Нова година!
Изчетох ви, много мами драпат да се закачат до 28 г.с. И аз съм в отбора. По този повод и предложението ми за нова темичка:

Роди ни се Нова година,
Априлче, търпи поне още месечина!

В последния раб.ден бях във Фемина при Димитрова, потвърди наблюденията на Марков за едната маточна артерия. На 6 януари влизам в МД за изследвания. Така и на мен ще ми е по-спокойно, че от тук до раждането ще ме следят по-зорко и ще сме в бойна готовност. Миналиата бременност, без да знам какво ще ми се случи, бях толкова напрегната, не можех да спя. Сега, дори и като знам какви рискови има в моя случай, пак ми е някак по-спокойно. Дано шестото ми чувство да не ме лъже  baby_neutral!
На моя мъж късмтчето от баницата му беше "бебе". Сега въпреки новогодишните трапези и остатъците от пържоли в хладилника той стана да си пържи яйца. Според него не било странно - нали очаквал бебе, нормално било да му се прияждат някои неща като на бременните  Joy. Казах му че така скоро ще се запознаее и с още една екстра на бременността -  Sick.
А за плацентата - на моето изследване пише "степен на зрялост: 0". Ааа, и пъпната артерия е една (а не както е обичайно 2).

# 279
  • София
  • Мнения: 231
Честита Нова Година мили  момичета  Hug !
Желая на всички ви най-вече здраве,щастие и  здрави и щастливи бебенца  Heart Eyes !

Заглавие   за нова тема се сетих,но  май стана дълго  Grinning .

"Искрят в сърцата ни съкровени мечти ,
 през Новата година щъркелът с бебче при нас да долети ! "

Ние също си бяхме в къщи.Хапнахме,на мъжа ми му се падна паричката от питката Flutter ,а на мен  от баницата с късметите  две късметчета - "ново гадже"  Joy   и "Господ ще е с теб през цялата година" .Та  интересна година ми предстои май  Joy .
Имаме още няколко дни почивка които ще оползотворим рационално с активно лежане,хапване и ...тия три неща.  Blush
Прегръщам ви новогодишно  Hug .

# 280
  • Мнения: 521
по повод късметите от баницата на мен ми се падна нова жена  hahaha

# 281
  • Мнения: 14
Момичета сега влязох да разгледам албумчето ни но видях че липсва това със снимчиците на бебчетата Shockedаз ли не съм разбрала какво е станало newsm78не е че е нещо фатално,просто се учудих  33uu

# 282
  • София
  • Мнения: 12 229
  Velvet_s я се успокои и стегни малко  Heart Eyes Вярвам, че бебчо ще е добре и няма да имаш никакви проблеми. А за кг, то и аз се оказа, че май съм качила вече към 5-6 кг, а знаеш каква съм  Simple Smile И май не си изчела всичко, след като не ми обърна внимание на поздрава  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 7 111
ВериНайс, не ги мисли толкова римите. Важно е съдържанието в тях да бъде наред.  Hug
rea1, това заглавие ще става за темите, които ще дробИм след два месеца.  Wink Никаква 28-ма седмица.  Naughty Никакви петилетки за три години. Може, но само като стъпало към по-нататък - поне до 36 да го докараме всички.
Мислих те къде изчезна. Дано направят необходимото в МД и най-вече много късмет.  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

A_L_E_g_R_I_A_ ЧРД! Хубави неща да се случват с теб и семейството ти и най-вече бъди много здрава! Приятно посрещане на близнаците!      bouquet

Последна редакция: пт, 02 яну 2009, 10:22 от рони

Общи условия

Активация на акаунт