ФЕВРУАРските деца ще боядисват великденските яйчица!

  • 14 454
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 688
Ааа аз на витат не ходя,че немога да ги удържа и двамата
Откакто Лъчезара проходи ставам разногледа.

# 271
  • София
  • Мнения: 6 803
Вкарвам ви предложение за пикник на Витоша. Ама да знаете, че другата събота и неделя не мога /фул програм за неделя със сигурност, съботата е малко под въпрос още/, а по-следващите за Великден и пак не става...Освен за след 2 седмици?Какво ще кажете? Огън, шишчета...биррррра? Mr. Green

# 272
  • София
  • Мнения: 3 688
Дааааааа

# 273
  • Мнения: 1 923
И аз съм за ама искам да карам след някой, за да не се загубя  Blush - опа и после няма да мога да пия.

# 274
  • София
  • Мнения: 6 803
Събота съм заета от 18, т.е. ако сте съгласни може да се съберем към 11? newsm78

# 275
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние събота и неделя няма да сме тук
Нека остане за след Великден Simple Smile

Ааа и още е рано за там,нищо че тук е хубаво времето

# 276
  • София
  • Мнения: 6 803
Добре,както кажете, ние бяхме тази събота на манастирчето на Драгалевци и беше страхотно слънчево и топло.

# 277
  • Мнения: 2 641
и аз съм за. но ще сме и с татито ни, че сама с колата и двамата поганци  Mr. Green няма да се оправя. то само трябва някой да ги гони, освен ако майка ми не се навие да гледа бебето. ама последните 2 уикенда съм на едни ориенталски танци, те са семинари по 4 часа, та нямада мога тогава.
гена сложиха ни днес тези устройства на дограмите, та ще видим за ефект. засега само мога да кажа че този който купихме като шумозаглушител е наистина такъв и като се затвори прозореца нищо не се чува, въпреки големите отвори, които направиха. но мисля че някакси влиза и свеж въждух от вънка, защото няма никаква миризма на спарено и не е такъв парник както беше. дано да работят наистина добре , ще погледна дали са се отворили, т.е. дали има влага в къщи.

# 278
  • Мнения: 455
 Hug Здравейте на всички!!!

Какво хубаво предложение има Клеми....!!!

Да се отчета аз, че се позагубих в редиците... Елена ходи на детска градинка, на Благовещение сложихме обички- то беше радост, то беше чудо... Е, малко поплака детето, но няма как. В неделя бяхме в Борисова, гледах за познати мами и дечица, но имаше доста хора и може да съм пропуснала някой. Поставят ни външна изолация днес и нещо ми бръмна главицата...

Разглеждам сайтове за подходяща украса за Цветница и Великден, мисля,
че Елена много ще се зарадва, ако я направим заедно.
 
Хайде до скоро и до писане

# 279
  • Мнения: 2 641
веселка радвам се че писа след толкоз време Simple Smile не те виждам и в скайпа изобщо здравата си се покрила. сигурно като почна работа и смен така ще стане ама има време до тогава Wink

# 280
  • Мнения: 455
 Hug Анайс, тук съм си, не съм започнала работа, от време на време се включвам да драсна някой ред

 Момичета, качих снимки, само две са за Цветница/детенце твори с моя помощ /, надявам се скоро да запълним празните пространства  Simple Smile
Другата папка има снимки с детската железница от Пловдив, от един детски център... и на който му се гледа, да заповяда   bouquet
 

 Чао за сега и до скоро

# 281
  • Мнения: 2 641
и аз малко снимки от лазарица  Grinning

http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/Cow#

# 282
  • Мнения: 455
Анайс, не са малко, но са много хубави  Grinning и колко са пораснали децата...

# 283
  • Мнения: 2 641
да пораснали са Simple Smile
и аз рагледах снимките ти, но много малко малко мами се вклщчват напоследък, а снимковия материал почти липсва  Thinking що така момичета?

# 284
  • София
  • Мнения: 3 688
къде са снимките на Веселка?
и аз ще кача

Общи условия

Активация на акаунт