Някой ползвал ли е точно такъв неопренов клин?

  • 2 502
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Здравейте,

Ползвал ли е някой от вас точно такъв: http://donna.bg/product.php?id=585 /дамския вариант/ неопренов клин?

Въпросите ми към ползвалите е дали отвътре е подплатен с памук, удобен ли е, има ли добър ефект от него?

Благодаря момичетаSmile

# 1
  • Мнения: 958
Ползвала съм, не точно такъв, но предполагам и този е без памук, то целта му е докато тренираш да те запари и да се потиш, ефекта е точно такъв, аз го обувах върху бельото и след тренировката можеш да изстискаш вода от него Peace

# 2
  • Мнения: 400
Ахам, ами защото в описанието пише, че има 10 % памук, та се чудех дали няма нещо като подплата памучна-на самоздрав клиновете например някои видове са с такава подплата, но са доста по-скъпи, та затова се чудех:)

# 3
  • Мнения: 39
A някой купувал ли си е такъв клин от рекламите по ТВ  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 555
Моят клин е точно такъв.  Peace Няма памучна подплата отвътре само неопрен е. Аз тренирам с него на кростренажора. Ефект дали има не знам - от раждането доста килца свалих (към 15 кг.  Rolling Eyes) и се стегнах, но то бяха диети, кростренажор - не знам каква част от смъкнатото по бедрата и талията се дължи на клина. Все пак наистина има затоплящ ефект, на мен ми е удобно да спортувам с него, така че си го използвам. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 400
 Супер, благодаря за споделеното мнение:)

# 6
  • Мнения: 456
И аз да се включа тук,и да ти кажа,че спортувам с такъв клин.има ефект определено,при тренировка 1ч.под клина  всичко е вода,но го съчетавах с антицелулутни масажии съм много  доволна.Общо взето истината  е режим на хранене,спорт и антицелулитни масажи.Ефекта  е на лице.Успех миличка Peace

Общи условия

Активация на акаунт