Гоблени-39

  • 44 429
  • 456
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 747
 hahaha Kите, верно съм голямо прасе Joy
Такъв апетит ми се отвори с този Пловдив, че и вас заразих.
Мисля че успешно го качих тук:

http://dump.ru/file/1402223
Ако не се получава, кака ви с нейната неграмотност е виновна Embarassed, в такъв случай ще го пратя на някого по пощата, и той ще се справи.
Та по въпроса с тез къщи, много ви се моля, ако сте го виждали ушито това нещо, кажете Praynig. Много ме притеснява малката популярност на този Пловдив, много по-малка от онзи Пловдив, дето е на Милена стил:



Та да няма нещо гнило в схемата която ви давам newsm78
Белла, страхотно бебче! А кога ще ни покажеш йероглифа? И той ми е в плановете, и много му се радвам всеки път като го видя Hug
Баба Мравка, страхотна колекция! Момичето с перлената обица страхотно ме впечатли. Намерих една схема free, сигурно не е като твоята, но би ли погледнала:
http://www.picturecraftwork.com/en/?page=galleryitem&number=580
Мимито и Светла, твоите камбанки още ми звънят в главата, прекрасни са Hug. Може ли да ми дадеш да си изтегля паспартуто, че някъде го затрих. Страшно пасва това Дименшово паспарту на перминските камбанки Flutter


# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Привет, девойки  Hug
Прасчо, не съм Мимито и Светла, но ако става дума за това паспарту - сложих го тук:
http://picasaweb.google.com/Bilkova1203/XmZxyJ#
За първи път се пробвам да качвам схемички - дано да съм успяла и да съм ти полезна.

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 15:12 от Bilkova

# 422
  • Мнения: 617
Може ли някой който е шил сладките пантофки с розови или сини връзки да пусне снимчица.  Praynig
Подарих комплектовка на моя приятелка и искам да и ги покажа ушити.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1430/1494351997.JPG
Тези ли са?
Да като този ама аз искам някой който е ушил гобленчето да пусне снимки, че тези са малко мътни.

# 423
  • Мнения: 278
Здравейте от мен пак!

Днес пристигна гоблена ми на Dimensions - Woodland Enchantress, който бях поръчала от ибей. Продавачът е caryn_and_richards_cross_stitch. Поръчах гоблена на 05.01 и днес 08.01 беше в пощаъа. Страшно бързо пристигна. Много се зарадвах.
Още не съм го отворила даже. Исках веднага да се похваля  Hug

След малко като го отворя ще го снимам и ще покажа как изглежда!

Поздрави на всички!  Hug

# 424
  • Мнения: 86
здравейте, преди си купих ето това и веднага го забоцках, пише с три ката конец, т.е. 3 конеца, нали, и като се сгънат стават 6 за шиене, помагайте, ако не да разшивам докато е време Praynig

# 425
  • Мнения: 2 924
не ги сгъвай, че няма да ти стигнат:)
Ако пише с три конеца, значи, че всеки бод се състои от три нишки.

InDreams,
това си е направо рекорд:)
Да ти е честита комплектовката:)
И аз от същата чакам , ама още не съм получила нищо. Simple Smile

кита,
дизайни по картини на Афремов имам , но са любителски- правени са с Паттерн макер и не гарантирам за качество:)

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 647
точно така си ший, както си шиеш, конецът по принцип е 6 нишки, ти трябва да шиеш с 3 по схема, значи делиш конеца на две части с по 3 нишки Peace

само не слагай възелчето и на двата края, понеже сега ми дойде на ума, че може това да питаш newsm78 - възелчето само на единия край, а другият си остава да виси и така си остават 3 нишки

# 427
  • Бургас
  • Мнения: 610
InDreams  честно казано малко ти завидях, защото моя гоблен го пратиха на 03.01 а още го няма, но нали не е застрахован сигурно доста ще имам да чакам.Поръчах го от същите caryn_and_richards_cross_stitch

# 428
  • Мнения: 86
леле, значи съм сбъркала, ами като бързам така е, знаех си, че мога да разчитам на вас  bouquet
аз какво направих значи: разделих конца на две, т.е. две по 3 нишки и с едната от трите нишки заших, ама си свих конеца за без възел та все едно съм шила с 6, продавачката ми каза, че не трябва да има възли, като другите гоблени, а на листа пише, че се шие с 3 ката конец, да го разшивам ли #Crazy

# 429
  • Мнения: 439
Здравейте,
не мога да не надникна при вас преди да тръгна...
Инче,цял следобяд не можах да вляза тук,но гледам Прасчо се е постарал "Старият Пловдив" да е достъпен за всички  Hug

Прасчо,гледам идва пак време за нова тема,така че скоро ще го покажа йероглифа,въпреки че покрай работата и тези празници не ми останало време за контура ooooh!

InDreams,честито отново!сега вече ще чакаме да показваш процеса...

# 430
  • Мнения: 278
@poepie, и твоят ще пристигне  Peace. Той най-вероятно вече е в България и там го бавят.
Моят също не беше застрахован. Платих го веднага с PayPal. Ти твоя как го плати?  Hug

# 431
  • Мнения: 2 924
poepie,
защо си толкова песимистична?Simple Smile
Имам чувство ,че още като си го поръчала си си мислела, че няма да го получиш.
Едва ли InDreams го е застраховала- случило се е да дойде толкова бързо. Това не е практика , а изключение:)
Спокойно и твоя ще се появи:)

dianjeli3,
разшивай

# 432
  • Бургас
  • Мнения: 610
Ами не е с PayPal Embarassed защото не направих регистрация там и нали от мерак първо действам после чета та затова съм на този хал.

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 610
Проблема  е че дори не е с  PayPal за това съм песимистична.

# 434
  • Мнения: 278
Ето и снимките от мен. Много ми се иска да го започна, но искам да си завърша първо другия. А и като гледам този първо трябва да го разуча кое как става, защото до сега не съм шила гоблен с кръстат бод.

Ето това е опаковката отпред



Това са конците, има 2 игли и мъниста, сигурно и те ще се пришиват някъде по роклята или не знам  newsm78 А също има един конец, който е с различна дебелина, като прежда е дебел, както и един конец, като златен, който е една много тъничка нишка. До сега така не съм бродирала. Надявам се да се справя  Blush



Ето това е схемата, от другата страна са обясненията как се шие. А отгоре се вижда малко от панамата. Синя е на цвят.


Общи условия

Активация на акаунт