Имам нужда от промяна!И от съвет..

  • 3 551
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 425
Аз мисля,че няма да ти отива  Rolling Eyes

Ако си я направиш таз прическа си приготви и сешоар с дифузер и гел за оформяне....прическата изглежда небрежно рошава и 'лесна' за подръжка,но съвсем не така  Peace

Мисля,че на "Сексът и..." докато е мокра я мажат с гел и после увиват около пръста на средно големи кичури и после пекат със сешоар....не съм експерт,но така мисля  Peace

# 16
  • Мнения: 150
По принцип за прическата не мисля,че ще ми е чак толкова трудно-всички в рода са къдрави,аз когато съм с по-къса коса  съм дооста къдрава,та за оформянето не се притеснявам особено,дължината е въпроса Simple Smile
Но реших-на 21ви ще отида Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 425
Аз имам подобна на твоята коса и ако е с дължината на 'сексът и града' съм кат ритана зелка  Rolling Eyes и само с намачкване след баня не става  Peace

Браво....а и не забравяй,че все пак е коса и расте  Mr. Green и аз имам изцепки от време на време  Mr. Green ,че иначе не си личи,че съм постригана особено  Whistling

# 18
  • Мнения: 150
Месец по късно,но все пак да се отчета..цвета не стана и го оставих за по-късно,но прическата я одобрявам,толкова ми е странно,но от веднъж се харесах Simple Smile
http://i39.tinypic.com/15n5e05.jpg
http://i42.tinypic.com/jso9wx.jpg

# 19
  • Varna
  • Мнения: 321
Чудесно е  newsm10
И изглеждаш щастлива- значи добре се отразила промяната - браво   bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Много добре!

# 21
  • Мнения: 31
Супер си nurfeyster   bouquet

# 22
  • Мнения: 12
Поздравления   bouquet
Късата коса стои много свежо и чаровно  Peace

# 23
  • Мнения: 4 496
Страхотна промяна! Направо сияеш! Flutter

# 24
  • Мнения: 150
Много ви благодаря,момичета Simple Smile  Hug
Мъжа ми ме бъзика,че само си въртя главата наляво-надясно,но то пък..никога не ми е било толкова леко Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 425
Чудесно ти стоиSimple SmileДължината е суперWinkДен-два и ще свикнеш  Peace

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 08:44 от Kaлa

# 26
  • Мнения: 93
Наистина резултатът е страхотен. Браво!  Peace

# 27
  • Мнения: 544
Много ти отива прическата, цветът също те отваря. Поздравлвния!

# 28
  • Мнения: 1 324
Поздравления и от мен! Много свежарско ти стои! Определено не си сбъркала с промяната.  newsm10

# 29
  • София
  • Мнения: 6 797
Страхотно!Много ти отива! Peace

Общи условия

Активация на акаунт