Хайде да си покажем...

  • 7 276
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 641
Привет на омъжените жени и женените мъже.
Хайде да си покажем брачните халки..
Като за начало ще Ви покажа моята която съпругът ми ми сложи на 09 11 2008г

 newsm10

# 1
  • Мнения: 2 401
И мойта е подобна, ама ми я надянаха доста по-отдавна, преди сто години почти  Simple Smile
Жълто и бяло злато ли е?

# 2
  • Мнения: 641
И мойта е подобна, ама ми я надянаха доста по-отдавна, преди сто години почти  Simple Smile
Жълто и бяло злато ли е?
Да трите лентички са бяло злато,а останалото е жълто.

# 3
  • Мнения: 2 448
Аз ако кажа къде е моята венчална халка  Tired ............. добре, че беше преди доста време и претръпнах.
Не мога да я покажа, защото преди 10 години, в момент на голяма бедност мъжа ми ги продаде и неговата и моята.
Тогава му казах, че никога повече няма да ме накара да сложа халка, като символ на "принадлежност".

# 4
  • Мнения: 6 992
Въх, ако трябва да продадем нашите, за да се спасим от глад, гладни ще си мрем.
Най-обикновени тънки сребърни халки. 10 лева май бяха  Laughing

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 175
Въх, ако трябва да продадем нашите, за да се спасим от глад, гладни ще си мрем.
Най-обикновени тънки сребърни халки. 10 лева май бяха  Laughing
И нашите така, но моята е дебела. Носихме ги точно 3 минути, колкото трая брачната церемония и оттогава години наред си стоят прибрани. С годините ставам меркантилна и се оглеждам само в диаманти, та мисля следващата халка да е пръстен с диамант. И тъй като милото не обича бижута, неговият диамант ще се превърне в обици за мен  Flutter

# 7
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Нямам.Оженихме се без халки и двамата не понасяме бижута по себе си.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Моята е от този тип, но по - широка и по средата е с бяло злато.

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Моята е най-обикновенна, ичистена халка от бяло злато.
Виж, годежният ми пръстен до нея е за показване  Wink

# 10
  • Мнения: 919
Аз брачната халка я изгубих преди 10 години ,нямам какво да показвам. Laughing

# 11
  • Мнения: 5 710
Може ли да не я показвам, че не е от смески:-)))
Бяла халка, най-обикновена, вътре пише името на съпруга ми ( да не го забравя, хихи) и датата на сватбата.

# 12
  • Мнения: 2 070
Моята плува в Марица.След един страхотен скандал,както си пътувах с колата ,преминавайки моста ,отворих прозореца и я хвърлих във водата.сега имам сребърна,но я нося много рядко ,и то на средния пръст

# 13
  • Мнения: 919
Моята плува в Марица.След един страхотен скандал,както си пътувах с колата ,преминавайки моста ,отворих прозореца и я хвърлих във водата.сега имам сребърна,но я нося много рядко ,и то на средния пръст
Браво,Пали! Laughing
Моята и тя плува някъде.Но не я хвърлих нарочно де. Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 2 271
И моята няма да я показвам.
От жълто злато е, средно широка, с две каналчета в краищата.

# 15
  • Мнения: 1 616
Въх, ако трябва да продадем нашите, за да се спасим от глад, гладни ще си мрем.
Най-обикновени тънки сребърни халки. 10 лева май бяха  Laughing

Ео, и ние така - поръчахме си съвършено изчистени сребърни халки, че и двамата с любимия не обичаме злато - ни бяло, ни жълто... Цената не помня, ама беше нещо съвсем тънко,което сега сигурно нищо не струва... И ние гладни ще си мрем, ако разчитаме на халките... Joy

# 16
  • Мнения: 4 292
Нищо особено не е. Аз си харесах други, но се скарахме с милото и той спечели. Още ме е яд.
Ей я http://www.sara-trade.bg/shop/files/halki/940b_6mm_4,9g.jpg

# 17
  • Мнения: 2 448
Положението наистина беше трагично. В противен случай едва ли бих простила подобно нещо.
И нашите не бяха кой знае колко скъпи - обикновени златни халки, но в този момент спасиха положението.

# 18
  • Мнения: 118
А какво показваме, като си ги показваме?

# 19
  • Мнения: 11 671
Класическа халка с името на милото вътре  Whistling Само дето само аз я нося. На мъж ми му отесня вече  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 301
Нашите са подобни на тези на Клото - фигурките по бялото злато са различни само  Mr. Green. Естествено, че има надпис с името на милото вътре, даже и с датата на събитието  Embarassed (тази година ми се наложи да погледна за датата в момент на умопомрачение).
Нося си халката винаги, когато излизам, иначе милото  Mr. Green веднага ме заподозира в ... престъпни намерения. Неговата му отесня и я разширявахме. Вкъщи винаги свалям всички пръстени и висулки  Crazy, на втория месец от сватбата се наложи мъжа ми да разглоби половината баня, за да ми измъкне халката-беглец.

# 21
  • Мнения: 641
А какво показваме, като си ги показваме?

Винаги съм се чудила,защо във всяка тема има някой който да се заяде за нещо,а не просто да си каже мнението.
А колкото до показването мисля,че съм пуснала темата прекалено ясно.
Вие ми показвате вашите халки и аз им се радвам,а междувременно ги виждат и други хора.
Дано да съм била ясна.

# 22
  • Мнения: 2 448
Цитат
Вие ми показвате вашите халки и аз им се радвам,а междувременно ги виждат и други хора.

Така де, обясни, че едно показване може да е само споделяне, не винаги е мерене. Но на мъж трудно може да се обясни това.  Laughing

# 23
Не беше ли някаква лоша поличба да си изгубиш венчалната халка?
Някои са доста смели, гледам, направо са ги мятали по реки, морета и подобни.

Шегувам се, естествено, суеверията са забавни.

Аз нямам халка. Имам годежен пръстен, който няма да покажа, естествено, преди да го придружа с халка, нали това е смисълът на темата.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 735
Нашите са наполовина жълто,наполовина бяло злато.Аз нося само бяло злато,а той жълто.Избирани  и правени с мерак. GrinningТой-не я сваля никога/надявам се Mr. Green/,а аз моята я свалям като се прибера в къщи.Моята вече е рязана веднъж и след това възстановена.

# 25
  • Мнения: 2 070
Не беше ли някаква лоша поличба да си изгубиш венчалната халка?
Някои са доста смели, гледам, направо са ги мятали по реки, морета и подобни.

дори мятането не свърши работа,17 години сме заедно Laughing

# 26
  • Мнения: 3 425
Не беше ли някаква лоша поличба да си изгубиш венчалната халка?
Някои са доста смели, гледам, направо са ги мятали по реки, морета и подобни.

Шегувам се, естествено, суеверията са забавни.


Хм... не се надявай....може някой да се е надявал,ама нейсе....моят баща я е изгубил 3мес след сватбата  Crazy преди 33год....еми, няма отвръзване със или без халка  Peace

Иначе и на мен ми е лЮбопитно какви са ви халките  Crazy

# 27
  • Мнения: 641
Ами ако бях се сетила щях да искам да Ви видя и годежните пръстени.То все още не е късно.
Като не сте омъжени,а сгодени,покажете годежните пръстени.Показвам Ви моя...

# 28
  • Мнения: 3 425
Не беше ли някаква лоша поличба да си изгубиш венчалната халка?
Някои са доста смели, гледам, направо са ги мятали по реки, морета и подобни.

дори мятането не свърши работа,17 години сме заедно Laughing


ето  Joy Joy Joy Joy знаех си,че е само суеверие  Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 46 511
"Халка" за мен е класическата халка, вътре гравирани име и дата, на всичко друго му викам "пръстен"  Blush

Това е моята:




# 30
  • Мнения: 384
"Халка" за мен е класическата халка, вътре гравирани име и дата, на всичко друго му викам "пръстен"  Blush

Това е моята:





Peace


Ей такива, най-обикновени, "руско злато", но на мен много ми харесаха. Точно за такава халка си мечтаех. Нося моята непрекъснато, с изключение на двете бременности. Най-интересното е, че бяха купени доста време преди да се запознаем със съпруга ми, но моята ми стана, сякаш беше мерена на мен. Приех го като щастливо предзнаменование. В момента тя е единственото бижу на ръцете ми.

# 31
  • Мнения: 10 011
Нашите са същите като на снимката от горния пост.  Няма да копирам да не спамя.
Ей, че ме нападнаха спомени... Бяхме две бедни влюбени студентчета. На 14.02. се оженихме, та халките ни бяха от голямо Валентинско намаление- такава радост беше!
И аз харесвам такива халки- дебелички и същевременно семпли.

# 32
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
халката ми е от бяло злато, широка, с напречни ръбчета. не я нося, нося си други пръстени

# 33
  • Мнения: 11 607
Нашите халки са прибрани....Нито аз обичам, нито той обича да носи бижута......Обикновени златни халки, гравирани от вътрешната страна - моята с неговото име, неговата - с моето, и датата на сватбата.......Съвсем обикновени златни халки, опреди 16г.

# 34
  • Мнения: 4 068
Годежния ми пръстен беше от бяло и жълто злато и синичък камък, но аз му счупих камъка бързо. Още стои при бижутата ми за ремонт, но вече девета година не стигам до него. Палките и те бяха от бяло и жълто злато от две части, но на мъжо халката се повреди нещо и също е в кутията с бижута. Моята и тя стои там. Миналата година си купихме изчистени сребърни халки и сега си носим тях. Аз му подарих неговата, а той моята. Той я носи постоянно, а аз не винаги.

# 35
  • Мнения: 4 451
Умирах за "класическа" халка. Но не се споразумяхме с него. Имал къси и дебели пръсти и такъв тип халка не му подхождала. Склоних. Наполовина жълто и наполовина бяло злато, разделени с напречна черта. Досущ като тази първата:

Имената и датата на сватбата са гравирани от вътрешната страна. Мода ли беше тогава, що ли? Thinking
Моята я изгубих. Изчезна. Носих ги заедно с годежния на един и същи пръст. Свалях ги всяка вечер преди да си легна и ги поставях на едно и също място. Неизменно. Една сутрин се събудих и халката просто я нямаше. Годежният пръстен стоеше самотен... За мен е мистерия и до ден днешен. Купих си красива сребърна халка, която не свалям. Но ме гони носталгия по брачната... Все си обещавам, че един ден ще си поръчам същата. Романтичка по душа обаче, чакам любимия да се сети да ме изненада. Нито той се сеща, нито аз намирам време и средства за нова.  Confused
Той неговата я носи. Непрекъснато. Или поне тайно се надявам, че е така.

# 36
  • Мнения: 3 016
Нашите са класически.

# 37
  • Мнения: 19 296
Нашите са прибрани някъде. Почти не сме ги носили, защото не понасяме бижута по ръцете си.
Обикновени са от бяло и жълто злато.

# 38
  • Мнения: 3 835
Aз моята я загубих. Ми какво да направя сега, посипах си главата с пепел и продължих напред, сега чакам нова, в знак на непреходна и вечна любов. Laughing А тя по доста странен, но категоричен начин ми се доказва всеки ден, това е за мен халката. Формата и всичко й е много особено, но е истинско. Бижуто, е само материален израз, не мисля, че е кой знае колко важно и определящо. Пак можете да ми обърнете внимание да ги ръся тия философски мисли, като затръгвам да си избирам нова халка. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 271
"Халка" за мен е класическата халка, вътре гравирани име и дата, на всичко друго му викам "пръстен"  Blush

Това е моята:



Същото и при нас  Peace
И двамата не обичаме бижута и не носим нищо друго, но с халките свикнахме и вече 10 год. ги сваляме само при дейности, от които може да се издерат.

# 40
  • Мнения: 6 902
А, щом може и годежни ето:



Със сини топази е. В кутийката, понеже в момента не го нося, по-точно нищо не нося, пречат ми е не ми е удобно.

Иначе темата ми е много актуална в момента. Точно вчера гледах каталог с халки. Аз искам нещо по-интересно и по възможност с камъчета (за моята, за неговата не е нужно). Но все още не съм видяла халки, които да ме грабнат наистина. Надявам се все пак да успея да открия такива във Варна.

# 41
  • София
  • Мнения: 6 559
http://www.uvel.bg/images/Webcat1/P1350.GIF
 eй такива са с гравирани имената ни отвътре т.е. на моята неговото и обратно. за улеснение на мъжа ми исках и датата, ама името ми се оказа много дълго и не се събра  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, въпреки че неговата е с размер като за палец на крак почти  Joy Joy Joy. сега си е записал датата на сватбата в гсм-а, че да не стават грешки.  smile3513
улесних го още повече, като се оженихме на национален празник.
годежен пръстен нямам. имах годежно колие от свеки, една четирилистна детелинка на тънко синджирче ( няма как да не ги занете - класика са Grinning). сега годежното колие виси на врата на мъжа ми като част от ланеца му.

# 42
  • Мнения: 5 140
Моята плува в Марица.След един страхотен скандал,както си пътувах с колата ,преминавайки моста ,отворих прозореца и я хвърлих във водата.сега имам сребърна,но я нося много рядко ,и то на средния пръст
Браво,Пали! Laughing
Моята и тя плува някъде.Но не я хвърлих нарочно де. Laughing

и на мъж ми халаката потъва някъде в Черно море  Laughing, искаше да си направи бъзик с мен, че я е изгубил и наистина я изгуби, тогава му казах, че щом той няма да носи халка и аз няма да нося  Crossing Arms, иначе са златни, бяха...беше...ох сега само едната е златна  Mr. Green

# 43
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Щом толкова настоявате и за годежни пръстени, ето ви снимка на моят заедно с халката. Снимката не е много добра, сори.

# 44
  • София
  • Мнения: 7 097
Може ли да не я показвам, че не е от смески:-)))
Бяла халка, най-обикновена

И моята, само че жълта. Единственото по-нестандартно около халките ни е, че си ги поръчахме от Италия и докато дойдат щеше да ни мине сватбата  Laughing

Годежният ми пръстен е повече за показване  Flutter Аз лично си го избирах, а свекърва ми каза, че няма да плаща евтини пръстени и аз как да й строша хатъра...

# 45
  • Мнения: 128
Нямам възможност да снимам в момента - нашите са от бяло злато, с изписани имена и дата на събитието от вътрешната страна.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 268
Нашите са от бяло злато, не харесваме злато по принцип, носим сребро и двамата:

http://media.snimka.bg/1757/009768700.jpg

# 47
  • Мнения: 1 447
Нашите не са нищо особено бяло и жълто злато и от вътрешната страна надписани с името и датата на сватбата.

# 48
  • Мнения: 2 407
Класическа- бяло и жълто от вътре с дататас.Вече не я нося.

# 49
  • Мнения: 242
Нашите са класически халки-жълто злато,с имената и датата от вътрешната страна.И никога не ги сваляме! Naughty

# 50
  • Мнения: 54
Класически с името и датата.

Общи условия

Активация на акаунт