Първи ден на ясла

  • 1 991
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: Vache
Цитат на: Flash*
Ще свикне, споко! И не само ще свикне ами и няма да иска да си тръгва Rolling Eyes ...това доживях аз!


Ох, и аз ще го доживея надявам се  Grinning .
А я ми кажете в детските градини, дето ходят вашите деца добре ли са оградени дворовете. В "нашата" има дупка в оградата и имаше едно голямооо куче, то вярно, че и ние вкъщи имаме куче ама аз го обезпаразитявам, а това беше бездомно и кротичко си лежеше пред вратата Shocked


хехе, дупки в оградата няма ама пък си има една двойна порта която си е винаги отворена....сега като се замисля май няма и врати, баси, след малко ще погледна..SadАма площадките им са заградени  с допълнителни оградки та децата не могат да излязат на улицата де...
Дано сте случили на персонал, това е най-важното за децата, всичко друго с пари се оправя! Rolling Eyes

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: titi111
Цитат на: Flash*
Ще свикне, споко! И не само ще свикне ами и няма да иска да си тръгва Rolling Eyes ...това доживях аз!


 Grinning  Grinning  Grinning ААА и ние така Laughing Рачешка му работа Grinning


Що се отказа от Стайнбек ти?Simple Smile))) Това сега не мога да го идентифицирам Embarassed

Верно е рачешка работа - децата реват сутрин, мойто реве вечер, в понеделник даже и оплясках дупето, вика ми ' отивай си и ела после' моля ти се!!!!

# 17
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Здравей!
По въпроса с яслите...
Георги свикна много бързо, не ревеше сутрин, даже "чао "ми казваше... Само дето хваща болестите първи в групата  Sad , та се принудих по-рано да "излезем в отпуска" - сега пак сме си вкъщи.
А да не те отчайвам, в съседната група имаше едно момиче , което месец и половина беше на адаптация - взимаха си я на обяд... винаги има и по-зле от нас...
Успех на вас!

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: iva_top
А да не те отчайвам, в съседната група имаше едно момиче , което месец и половина беше на адаптация - взимаха си я на обяд... винаги има и по-зле от нас...
Успех на вас!


Ааа, вече взех да се замислям да не е трик на персонала тая работа... едно дете по-малко в групата.
Разбира се, не знам какъв е случая, ама не знам какво бих правила ако откараме цял месец. Мисля си, че дали е до обед или цял ден, все тая... Честно казано аз бях навита да я дам отначалото цял ден, ама в яслата не дадоха  Shocked Мисля си, че на тая възраст децата нямат добра ориентация за времето, дори си мисля, че ако я бяха сложили да поспи щеше да е по-добре. Абе утре ще видим...

# 19
  • София
  • Мнения: 512
Vache възможно е това , че Алекс е  по - малка в    групата да е умишлено , за да могат да я наблюдават по -добре.Мисля , че във Варна имаше градина(ясла) със смесени групи , но не съм съвсем сигурна:))

# 20
  • Мнения: 244
Цитат на: Vache
. През цялото време искала да я носи госпожата на ръце и ако я оставела реввала с пълно гърло. Каза, че била научена на ръце явно. Аз изумях, защото Александра е повече от самостоятелна, не ни е висяла на ръцете никога. Само ако е уморена и й се спи идва и започва да мрънка. Явно и сега е било така. Иначе си играла с децата.
Оффф, мислех, че ще е по-лесно.... Rolling Eyes


Vache zdrawei,
Aleksandra e plakala  i e iskala da bude na ruze, zashtoto spored men tja ne e swiknala da sedi sred mnogo deza , ami samo s teb.I taka e iskala chowek blizo do neja.No tova e normalno v nachaloto.A i kakto kazvash ako e bila umorenA sushto.
A tova dali ste swikne, shte swikne rano ili kusno. Ima deza , koito se integrirat mnogo burzo v suotwetnata obstanovka, drugi ne - po-bawno ! Pojelavam na tvoita malka Aleksandra da e ot purvite i da njama problemi .Stom e igrala s dezata i si se izjala wsichko, znachi ne e bilo tolkova trudno. Jawno si iska chowek do neja .

Uspeh !

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: spaetschen
Vache zdrawei,
Aleksandra e plakala  i e iskala da bude na ruze, zashtoto spored men tja ne e swiknala da sedi sred mnogo deza , ami samo s teb.I taka e iskala chowek blizo do neja.No tova e normalno v nachaloto.A i kakto kazvash ako e bila umorenA sushto.
A tova dali ste swikne, shte swikne rano ili kusno. Ima deza , koito se integrirat mnogo burzo v suotwetnata obstanovka, drugi ne - po-bawno ! Pojelavam na tvoita malka Aleksandra da e ot purvite i da njama problemi .Stom e igrala s dezata i si se izjala wsichko, znachi ne e bilo tolkova trudno. Jawno si iska chowek do neja .

Uspeh !


Благодаря за пожеланието!  Grinning
Не е от децата, защото тя е много общителна и играе с децата. По-скоро й се е спяло, а и за първи път е сред съвсем непознати. Понеже първо сестрата дойде и я взе на ръце, явно нея почувства най-близка.
Ще видим утре как ще е! Cry

# 22
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: tedinceto
Vache възможно е това , че Алекс е  по - малка в    групата да е умишлено , за да могат да я наблюдават по -добре.Мисля , че във Варна имаше градина(ясла) със смесени групи , но не съм съвсем сигурна:))


Ами, не е за това, ами заради отпуските. Те даже ги сливат с целоседмичната ясла сега. Директорката ни предупреди, ама ние настояхме, защото нямаме възможност да чакаме септември. Уверението беше, че през септември ще си отиде в друга група. Grinning

# 23
  • Мнения: 2 693
Да се включа и аз най-после! Grinning
Ваче, Александра е толкова лъчезарно и отворено дете, че не мисля, че имаш повод за притеснение! Та това и е само първият ден! Ще си говорим пак след една седмица!

Успех, и недей и ти да плачеш, мъниците усещат когато майките им са тъжни! Grinning Изпращай я с усмивка, макар и крива и трудна, но така ще знае, че мама я оставя на хубаво място, при другите деца, при многото играчки, за нейно добро, а не защото няма как Wink ! Така поне си мисля аз де, ще видим аз как ще съм с моя Емо... имам още време... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт