Re: Fragrancex.com - размисли и страсти...аромати и доставки-4-та тема

  • 30 637
  • 593
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 597
Аз пък съм на косъм да се зарадвам. Мъжът ми е получил известие за колет (аз ги пращам на служебния му адрес), а той не чака нищо. Аз пък чакам само пратка от 02.02 ...Дано да ме зарадва Simple Smile

# 541
  • Мнения: 733
Поръчката, която взех в събота и е шипната на 10-ти, всъщност е направена точно на 2-ри, така че не се притеснявайте. По всяка вероятност пътуват от централна поща към кварталните пощи Peace

Деси, кое е туй мъжко Фере? Аз нали се обзаведох с бая аромати и ми дожаля за половинката... та сега търся варианти да му се реванширам  Flutter По принцип си пада по сравнително сладко-ориенталски парфюми (друг е въпроса, че аз не ги одобрявам), но най-вече иска да са му трайни. След последната обиколка в бюти зоната най-много му харесаха Атитюд на Армани и 1 милион на Пако Рабан. Но имам спомен, че лятото ни спряха на една бургаска улица да ни представят новото Фере и на него много му хареса.

mishchitzata, мерси за обяснението за тестера на 212. bouquet Има ли някой желаещ да си поръчаме тестера от двете шишенца от по 50мл и да си ги поделим?

Последна редакция: пн, 23 фев 2009, 16:53 от Stefoni

# 542
  • София
  • Мнения: 2 030
Има ли някой желаещ да си поръчаме тестера от двете шишенца от по 50мл и да си ги поделим?

Стефони, аз съм склонна да си разделим тестера.
Само че, срам не срам не си спомням в момента кой от двата ми харесваше дали 212 Perfume или 212 Sexy!  Embarassed Единият ми идваше малко тежък, но кой?
Евентуално утре бих могла да отскоча до някоя парфюмерия и ако се окаже, че този ми харесва, съм навита да го поръчаме.   Hug
Аз поръчах на мъжа ми Attitude.   Peace

# 543
  • Варна
  • Мнения: 1 213
Момичета,
Включвам се за да докладвам, че днес си взех поръчката (Версаче Signature и мини Орхидея) поръчана и шипната на 2.02.
Скоро и при вас ще дойдат

# 544
  • Мнения: 522
Има ли някой желаещ да си поръчаме тестера от двете шишенца от по 50мл и да си ги поделим?

Стефони, аз съм склонна да си разделим тестера.
Само че, срам не срам не си спомням в момента кой от двата ми харесваше дали 212 Perfume или 212 Sexy!  Embarassed Единият ми идваше малко тежък, но кой?
Евентуално утре бих могла да отскоча до някоя парфюмерия и ако се окаже, че този ми харесва, съм навита да го поръчаме.   Hug
Аз поръчах на мъжа ми Attitude.   Peace

Според мен 212 е по-тежък от секси.

# 545
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
И аз да се похваля. Харесах си много Уикенда на Бърбъри. Свеж и траен, рядка комбинация. Има нещо особенно в него, различно от често срещаното, незнам как да обясня. Crazy Абе доволна съм с две думи /пък и на тази цена/. Party
Папитууу, това Фере трайно ли е? Можеш ли да го опишеш горе-долу /сладко, кисело, горчиво/?

Честито Бърбъри. Няма нужда да обесняваш който го е ползвал ще те разбере- свеж и някък тежък същевременно. Връщаш ме към спомени и май ще го поръчам и аз.

http://www.fragrancex.com/products/_lid_W-am-pid_1345W-am-cid_Pe … me__products.html
Този ли коментирате? Може ли да го опишете като аромат!

Повтарям си питането!

# 546
  • Мнения: 1 028
И аз да се похваля. Харесах си много Уикенда на Бърбъри. Свеж и траен, рядка комбинация. Има нещо особенно в него, различно от често срещаното, незнам как да обясня. Crazy Абе доволна съм с две думи /пък и на тази цена/. Party
Папитууу, това Фере трайно ли е? Можеш ли да го опишеш горе-долу /сладко, кисело, горчиво/?

Честито Бърбъри. Няма нужда да обесняваш който го е ползвал ще те разбере- свеж и някък тежък същевременно. Връщаш ме към спомени и май ще го поръчам и аз.

http://www.fragrancex.com/products/_lid_W-am-pid_1345W-am-cid_Pe … me__products.html
Този ли коментирате? Може ли да го опишете като аромат!

Повтарям си питането!

Тц,ей туйhttp://www.fragrancex.com/products/_cid_Perfume-am-lid_F-am-pid_ … 0W__products.html

# 547
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Ааа, не...Папитууу, аз за Бърбъри-то говоря  Hug

# 548
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Аз съм най-нова вероятно и много благодарна на "скрита". Получих тестер на "Куул уотър" на Давидоф и гел - поръчано на 11.02. и получено на 21.02.
Извънредно съм доволна.....

# 549
# 550
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ето описанието

Уикенд Парфюм от Burberrys, лансирана от дизайна дом burberry \ "е през 1997 година, краят на седмицата е класифицирано като остри, цветист аромат. Този женствен аромат притежава комбинация от меки праскови, кайсии, невен, сандалово дърво, ванилия и мускус. То се препоръчва за жени облекла. Всички продукти са оригинални, автентични име марки. Ние не продаваме или knockoffs имитации.

И аз съм го поръчвала от тук.Много съм доволна .И мъжкия е много хубав Peace

# 551
  • Мнения: 522
Това Джифефе е унисекс и на мен за всекидневен и непрентенциозен парфюм е идеален. Миналата година пролетта си го бях взела отново и си го изпръсках с кеф. дано да ти хареса ако не го познаваш.

# 552
  • Мнения: 4 916
И аз да се отчета с хакната карта.
Дълго време бях без интернет и едва вчера се промуших да си погледна наличността в сметките в е-банкирането - оказа се, че имам две плащания на пос терминал в чужбина (но не в страната, където съм) с карта, която не съм ползвала от края на декември. Сумите не са големи, явно още тестват картата. Веднага се обадих да я блокират, сега ще пиша обяснения с искане за оспорване на плащанията. Най-тъпото е, че тази карта не съм я ползвала от два месеца - т.е. или някой ме е записал на камера докато тегля от банкомат в България през миналата година, или са ми взели данните докато съм пазарувала в някой сайт с нея - а това беше за последно в края на август - от Фрагнанса, последната ми поръчка преди това беше на 2 август от Редута. Тъй. Оплаках се. Сега отивам да пиша обяснения за банката. Стискайте ми палци.

# 553
  • Мнения: 5 140
 


кой от двата на Пол Смит е хубав и как са на миризми  Rolling Eyes

# 554
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Това Джифефе е унисекс и на мен за всекидневен и непрентенциозен парфюм е идеален. Миналата година пролетта си го бях взела отново и си го изпръсках с кеф. дано да ти хареса ако не го познаваш.
Аз за мъжът ми го взех.За 33лв изобщо не си направих труда да го помириша bowuu

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт