"Януари и февруари остана, а МАРТ ще съм вече МАМА"

  • 13 618
  • 295
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 28
За имената,уж си бях решила,сега пак се чудя между Радина и Риана?А също и Даная,офф,ми всяка сутрин ставам с различно мнение.
За laredoute,пусто тоз френски ми е непонятен,дава ми някаква грешка и не мога се регистрирам,и няма да успея да направя поръчка,а има толкова хубави неща #Cussing out

# 211
  • Мнения: 305
Всеки ден чистя с прахосмукачка, една малка на Делонги обикновена. Всяка събота се чисти по-основно и тогава чистя с прахосмукачка с воден филтър и почиствам със стийм мопа и килимите и  теракота! В къщи имаме мокетени килими защото се поддържат по-лесно, перат се по-често, ако се наложи дори на место, съхнат бързо.

За козметиката , аз не съм ползвала такава със силни аромати почти до края на втория месец след раждането!Дори дезодорант не ползвах, само душ гел и това е!Така и не кърмих така че не виждах смисъл да продължавам!

# 212
  • Мнения: 276
Честит празник на всички, които днес имат имен ден!!!

 Като стана въпрос за имена, ние очакваме момиченце и сме се спрели на името Калия, не е често срещано, а е нежно и детето ще има имен ден на Цветница. Ако случайно ни изненада момченце, не знам, на мен винаги ми е харесвало Мартин, въпреки че напоследък е доста популярно.

 Искам да попитам мамите, които ходят на лекции за бременни, как мога и аз да се запиша. Окакакто не ходя на работа всех да скучая и не е зле да си запълня времето с подобно нещо.  Rolling Eyes

# 213
  • Мнения: 222
stasi8510 аз съм ходила на лекция на списание 9 месеца. На сайта им www.9m-bg.com има програма за месеца - по градове и теми. Достатъчно е само да се обадиш по телефона и да се запишеш за която тема искаш, а на място си плащаш куверт (от 4 лв за София, за другите градове предполагам е също толкова)

# 214
  • Мнения: 201
Привет и от нас Hug
Честит имен ден на именниците днес Hug
Да се отчетем след прегледа: бебо е добре Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, расте, даже отговаря на 33г.с., пуснахме му едни тоновете и според доки са много добри  Party Party Party, ритка като за световно Heart Eyes
И аз съм много доволна от lareduta, вече получих 2 доставки и всичко си отговаряше на размерите и това което съм поръчала Peace

А да, да не забравя, записала съм се на лекцията на 9 месеца на 16.01. Ще говори педиатърката на Елена Д-р Ралчева. Има ли и други мами за 16.01?
  bouquet

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 10:36 от dideto

# 215
  • Мнения: 276
cvetka - koketka,  благодаря за информацията Simple Smile

# 216
  • Мнения: 10 012
Есме, аз използвах бебешката козметика в първите седмици, че страх лозе пази. Парфюм си ползвах обаче. Пристрастена съм. Blush

# 217
  • Мнения: 1 906
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ! ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО!!!

Аз днес бях на ЖК и меко казано съм бясна  #Cussing out . Докторката каза, че е трябвало предварително да се обадя, защото документите ми са в частната клиника (там работи след обяд). Най-невъзмутимо ми каза да дойда утре  #2gunfire . А тук е страшен студ, а да не говорим за леда! Улиците почти не са почистено, поне не им личи. Пред входа на болницата пък е направо кошмар - чист лед  Shocked . Чак като се прибрах се усетих, че тя не ме попита за името и най-вероятно и утре няма да ги е взела  ooooh! . Ако действително и утре не ги е взела вече ще я сменя  Naughty .
Много съм ядосана. Направо не мога да си намеря място  #2gunfire .

# 218
  • Мнения: 361
Здравейте мамчета
Добре дошли на новите мамита.  bouquet
Честит имен ден на всички правнуващи- на синчето на Евгин и на мъжлето на Цветка.

От днес съм си вкъщи, ама се чудя какво да правя. Сега си пиша с Танчето- тя е ок и си е вкъщи, Билянка също е добре. Но като се появи тя ще ви разказва.

Он нас лек ден за сега

# 219
  • Мнения: 671
Здравейте и от нас.  Simple Smile
Мисля и аз да ходя на лекциите на 9 месеца, поне на последните две. Ще бъде интересно и ако направим пак срещичка - прекрасно.
Мен пак ме боли корем, ниско. хем пих магнерот и 2 бр. но-шпа и не минава. Май ще звъня на докито, въпреки, че утре съм на ЖК. Не издържам. Хем боли и се притеснявам, хем дискомфортно, дали бебка е добре... Sad Sad

# 220
здравейте!Честит имен ден на празнуващите!

да ви кажа и парното и топлата вода я спряха ,и от по тел.от топлофикация казват че е авария,ама кой ли ще им повярва.Направо не знам дали няма да направят наистина режим на тока.Ние имаме навсякъде и климатици ,но ако не достига тока,какво ще правим,ще купуваме печки с дърва ли?Тези ще ни върнат  в първи клас.

От ларедут постоянно поръчвам,вярно имала съм и несполучливи неща.И то очудващо от по -скъпите.Иначе неща на Пума и адидас  съм вземала и са супер.

# 221
  • Мнения: 242
Здравейте,
Минавам на бързо да  Ви почерпя за именният си ден

По-късно ще пиша - успях да прочета всичките 15 стр. плюс няколко от старата тема.
Лек ден за сега

# 222
  • Ловеч
  • Мнения: 184
Здравейте и от нас.  Simple Smile
Мисля и аз да ходя на лекциите на 9 месеца, поне на последните две. Ще бъде интересно и ако направим пак срещичка - прекрасно.
Мен пак ме боли корем, ниско. хем пих магнерот и 2 бр. но-шпа и не минава. Май ще звъня на докито, въпреки, че утре съм на ЖК. Не издържам. Хем боли и се притеснявам, хем дискомфортно, дали бебка е добре... Sad Sad

Обади се на докито и марш към кабинета, не си играй с огъня момиче. На този етап и притесненията дето ги имаш може да предизвикат контракции.

Честито на всички именяци.

# 223
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,да се включа и аз в темата докато не е свършила.
Цветка -кокетка,и ние сме се спрели на същото име,избрахме го още преди осем години ,бяхме гаджета,и си мислехме ако имаме деца как ще ги кръстим,бяхме единодушни ,че ако е момче ще е Борис,а ако е момиче ще е Яна.
Т така ,Яна вече е на три години и сега чакаме да се роди Борис.

Аз утре съм на преглед,надявам се и с нетърпение очаквам срещата си с бебо.Дано няма неприятни изненади и всичко да е ОК.

# 224
  • Мнения: 1
Хм, много взех да се обърквам относно това желязо и магнезий. Rolling Eyes От началото на бремеността едно хапче, каквото и да е  не съм изпила!Освен фолиевата, ама тя си беше задължителна!Кто бях болна от бронхит, изпих само един Фервекс.Лекарката ми е казала че мога спокойно да пия Нош па и Магнерот, ама не съм си ги купувала даже.Дано така да изкарам и до края! PraynigЗнам, че за много бременни, тези лекарства са истинско спасение!Едно време майка като беше бременна със брат ми, като се родил, не изплакал....всичко било заради лекарствата, които мама е поемала(а тя има диабет, високо крръвно ooooh!) и аз сега имам фикс-идея да не пия никакви хапчета!Дано да устискам до края, ще съм много горда със себе си!
Здравей, Белла! Права си за това,че по време на бременността пиенето на хапчета не е добра идея,но по отношение на Магнерот и желязо (изобщо магнезий и желязо под всякакви форми) няма никакъв проблем.Магнезия върши страхотна работа и при схващане на прасците нощно време.Ако ти е изписан-пий го!Имай предвид ,чи бебчето изчерпва запасите ти от какво ли не.Бъди спокойна-всичко ще е наред.

Общи условия

Активация на акаунт