105 ДЕ> немската дружина смело престъпи в новата година

  • 12 048
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Мате, за Мюнхен знам, че Швабинг и Университетската са най-добрите и с най-добри отделения. За други места не знам Confused
Тя днес ще говори с лекарите какво точно са имали предвид и как точно смятат, че може да стане траспортирането.

# 31
  • Мнения: 3 521
Mate, питай как точно им беше името на бинтчетата.

Гея, много неприятно, но аз на твое място бих помислила по-скоро за транспортиране на специалист от чужбина към БГ, който да консултира бебето. Стискам палци всичко да се реши по възможно най-добрия начин. Иначе единствената ми идея е да се обадиш в АДАС и да ги питаш, какво би струвало превозването с медицински хеликоптер или самолет. В БГ просто не ми се вярва да имат ресурси за подобна операция.

Иначе се сетих за тази статия - http://www1.ndr.de/nachrichten/niedersachsen/baby26.html в тази болница - http://www.humanmedizin-goettingen.de/

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 14:23 от surfline

# 32
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Говорих с Рехтс дер Изар, там има отделение за недоносени и от там казаха, че на първо време могат да погледнат само документите и да кажат има ли шанс детето или не.

# 33
  • Мнения: 7 605
Гея споко, ние не каzваме да не се помага  Hug Просто виждам проблем с транспортирането, zаЩото предполагам трябва да присъства и лекар?  newsm78 Не zнам. Но Мата е права, бърzо в НОЙ  Naughty Ако детето не може да се лекува в БГ а има реални Шансове да се иzлекува в 4ужбина, йм се полага Е111. Аz оба4е не zнам дали това вклю4ва и транспортирането, но ако се поема ле4ението и семейството трябва само да плати полета, пак е неЩо.

След обяда Ще видя zа клиники, то такива има много тук, как да раzберем коя е мн. добра?  newsm78 Не ли е най добре да са в Мюнхен, Гея, Щом сте приятелки?

# 34
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Татяна, тя ще говори днес-утре с лекарите, за да й кажат каква точно им е идеята с транспортирането, как може да се уреди и превоза и лечението. Ще ми прати документите, за да мога аз да ги занеса в клиниката тук и да ми кажат поне има ли някакъв шанс или не. Въпреки че те сега като разговарях с тях, казаха, че много трудно може да се прецени без бебето на място. Уф, не знам, в момента ми е каша в главата.  Confused Детето е с диагноза Bronchopulmonary Dysplasia. Ако това дава някакви насоки каква болница да търсим. Колкото до това дали да е в Мюнхен - аз нямам нищо против, така ще е по-лесно и за нея, въпроса е дали могат да помогнат.

# 35
  • Мнения: 7 605
Гея, я виж, питай тук http://www.fruehchenforum-online.de/ дали някой не zнае в коя клиника да питат най добре.

# 36
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Татяна, аз съм още на вие с писмения немски Embarassed Т.е. чета, говоря, но ми е трудно писането, та не знам дали ще се справя с такова нещо. Евентуално ще изчакам мъжа ми да си дойде и да помага.

# 37
  • Мнения: 7 605
Дай да преведа тогава  Wink

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Ами то основното е - раждат се две близначки в 24 седмица след инфекция на околоплодните води. Едната умира малко след раждането, другата е в кувьоз вече 3 месеца, като коригираната й възраст е 9 дена. Подават кислород, но има проблем с разгъването на дроба. Диагнозата е Bronchopulmonary Dysplasia. Въпроса е има ли шанс за лечение и къде е най-добре да се направи такова лечение.

# 39
  • Мнения: 7 605
Hallo, ich bin neu im Forum und habe eine Frage. Eine Freundin von mir aus Bulgarien war schwanger mit Zwillingen, doch in der 24. SSW wurden die beiden Kinder aufgrund einer Infektion des Fruchtwassers schon geboren.
Der eine Zwilling ist leider kurz nach der Geburt verstorben, das andere Mädchen ist seitdem im Brutkasten. Seit der Geburt sind 3 Monate vergangen, ihr korrigiertes Alter liegt bei 9 Tagen. Sie bekommt ständig Sauerstoff, allerdings gibt es ein Problem beim Entfalten der Lunge. Es wurde die Diagnose Bronchopulmonale Dysplasie (BPD) erstellt. Die behandelten Ärzte in Bulgarien können leider nichts mehr für das Kind tun und empfehlen eine Behandlung im Ausland.
Meine Frage ist daher, ob es eine Chance gibt, das Kind zu behandeln und wo dies am besten geschehen sollte. Wo sitzen die Spezialisten für BPD?

Ich danke im Voraus für Eure Antworten.

# 40
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Татяна, мерси. Като ми стане активна регистрацията, ще пиша във форума, да видим какво ще ми отговорят.

# 41
  • Мнения: 707
За много години!

Гея,
много неприятно. Дано има шанс за детето  Praynig

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Момичета, да питам има ли някой от Дортмунд и ако има, кои са хубавите квартали там? Мерси предварително!   bouquet

# 43
  • Мнения: 2 907
не съм ви чела, минавам само да намигна на Сърфата и да и кажа, че чух, че оня ден се родила женска рожба на Годой. Бил много щастлив татко   Grinning

# 44
  • Мнения: 4 138
Сърфи, ето

Vaseline Petrolatum Gauze Dressing 1" X 36" Bx/12

Общи условия

Активация на акаунт