къде мога да намеря тeзи балсамчета за устни???

  • 2 890
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
може и от това да е верно Shocked , а ако си взеше чист възелин няма ли да е по-добре Rolling Eyes

И аз мисля така, препоръчвам Меден вазелин!  Peace

# 16
  • Мнения: 3 675
Продават ги в Бонжура, там има всички серии на Грийнланд.Не искам да се натрапвам с мнението си, но Нивея имат също хубави балсами за устни.

# 17
  • София
  • Мнения: 175
Аз също препоръчвам Меден вазелин, а за да облекчиш положението веднага си слагай мед на устните и се старай да не ги облизваш. Медът действа безотказно при мен. Успех   bouquet

# 18
  • Мнения: 7
Всяка зима имам проблем с устните-напукват се нечовешки.  smile3518 Пробвала съм всичко, за което чуя (вкл и въпросните балсамчета от "Бонжур). Единственото, от което има ефект при мен, е едно възелинче от аптеката в малка кутийка. Струва около 2-3 лв и прави чудеса.  Peace

Гери, чувала съм, че този проблем е от липса на някакъв витамин, но сега не сещам на кой точно. На лекар ходила ли си?

А да си приемала някакви антибиотици скоро?  newsm78 Щото при мен те допринасят.   bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Продават ги в Бонжура, там има всички серии на Грийнланд.Не искам да се натрапвам с мнението си, но Нивея имат също хубави балсами за устни.

Ами аз и от тях пробвах но няма ефект,а мед дядо ми е пчелар,ама кой да се сети,довечера ще се намажа...Благодаря за съветите иначе,ще пробвам и балсамчетата,ще кажа как са,а довечера и с мед ще пробвам

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 110
не не съм пила антибиотици  Thinking

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 110
така в Бонжура ги има,имаше един балсам последен този с манго който е,мирише хубаво дано не е само до хубавия аромат,започвам усилено мазане да видим.Дано да помогне

# 22
  • Мнения: 2 631
gerry, през зимата не трябва да си облизваш устните, особено на открито... Трябва постоянно да ги мажеш с нещо и вечер е добре да ги четкаш с мека четка и мед.  Peace
Иначе и аз съм изпробвала какви ли не балсами за устни (Астрид, Ла Рош, Нивеа и разни други марки), включително съм си купувала и меден вазелин и какво ли още не, и за мен (от моя експириънс) най - добрите балсами си остават тези на Леокрема.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 232
Gerry, аз имам същия проблем - напукани устни през цялата година! Единственото, което ми помага са Leocrema - стандартния. Иначе имам и този, от който се интересуваш, Нивеа, Орифлейм, Ейвън, Клоран, Юсерин и нито един от тях не ми носи нужния ефект  Confused

# 24
  • Мнения: 511
Aз ползвах такъв балсам за устни и не съм очарована. Мирише много приятно на кокос, ама само толкова. Доволна съм от Vichy.

# 25
  • Мнения: 17 407
 Тези на снимката изглеждат примамливо. Аз  също съм доволна от Нивеа обаче в студа предпочитам червило или гланц.
gery 1912, що не пробваш и ти?

# 26
  • Мнения: 501
Искам да попитам дали имат цвят? Или са прозрачни?

# 27
  • Мнения: 779
 с балсам4ета,който мисли,4е полага сериозна грижа за устата си се лъже.трябва по-сериозна грижа,.. те са за защита като излизате.аз си слагам през но6та меден вазелин и устните са ми супер.той,.. и помага за много напукани като ги оправя по4ти моментално Crazy
 сутрин като излизам слагам също малко от него,и отгоре едно 4ервило на лореал,което омекотява устните и е много деликатно,като балсам ..с телесен цвят

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Да си кажа честно,цял ден се мажа и мисля че има ефект,не са ми толкова напукани и не кървяха тази вечер,а и не ме болят.в крайна сметка си е индивидуално,само трябва да уцелиш кой е твоя продукт,до тук това май е най-добре,ще видим по на татък как ще е  Heart Eyes

# 29
  • софия
  • Мнения: 290
И моите устни се пукат страшно много зимата. Винаги като се застуди , особено ако има вятър. И не само устните а и лицето ми се бели .На мен много ми помага крем Нивеа - стандартния в синята опаковка. Слагам един обилен слой преди излизане (особено на устните). Другото нещо което много ми помага е вазелин .... от този дето го продават в аптеките в тубички като паста за зъби. Понякога с него и лицето си мажа , страшно омекотява кожата. И за ръцете е много добър.

п.с. Имам куб други балсамчета и кремчета и т.н. , но това е най-ефикасното. От мнооого години ги ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт