Fiesta TV - апетитът идва с гледането

  • 10 684
  • 10
  •   1
Отговори
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Някой гледа ли предавания по тази телевизия?
http://fiestatv.tv/

От скоро я има, за сега е само с купени предавания, но доколкото разбрах, ще започнат да правят и авторски предавания за магията на готвенето

на мен много ми допада, и научавам и доста дребни, но сладки трикове за вкусно и ефектно сервиране на храна

# 1
  • Мнения: 2 708
Само се дразня, че навсякъде около мен се говори за нея, обожавам готвенето и отделям много от свободното си време за това, а тъпите Кейбъл тел го нямат. ПРеди една седмица за последно преминах през целия спектър честоти и ТЦ ТЦ ТЦ.

# 2
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Krische, дано скоро да ви я пуснат, щом обичаш готвенето, мисля, че много ще ти допаднат предаванията, на мен ми действат много отморяващо

и може и да ви звучи глупаво, но до сега мислех че сортът домати Рома е нещо като по цигански - а вчера разбрах имено там, че били "Римски домати"

# 3
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 517
Тези дни са я пуснали и при нас, но засега е много постна програмата, даже не мога да разбера към кого е насочна точно.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 426
Всички излъчвани предавания са доста стари и въпреки , че са  от 80-те и 90-те пак за много продукти тук не сме и чували дори. И аз пусках тема и замина назад без нито едно мнение.Отначало записвах рецепти, но спрях, мислех,че ще ги има всичките в сайта им, но не ги качват.Лека полека загубих интерес.

# 5
  • Мнения: 186
Гледала съм няколко предавания на Жак Пепен и много ми хареса как за 20-25 минути показа и разказа как се правят омлети, а в другото предаване как се правят целувки и разни други неща от белтъци. Харесва ми темпото, изчерпателността, излъчването на Пепен. Сигурно е важен превода, за мен поне е. Препоръчвам ви да загледате едно от предаванията му и сами да прецените дали ви допада.

# 6
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
И аз снощи гледах "30 секунди с Жак Пепен" - много вдъхновяващо за нула време да сготвиш и предложиш нещо по красив начин

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аз я гледам често напосрледък и ми допада доста.
Харесват ми кулинарните предавания,а тези с упражненията 
 само слушам и се каня да правя нещо.
Най ми харесват "Какво ядем" и ""Прясно и вкусно"

# 8
  • Мнения: 97
Аз я гледам често напоследък и ми допада доста.
Харесват ми кулинарните предавания,а тези с упражненията
 само слушам и се каня да правя нещо.
Най ми харесват "Какво ядем" и ""Прясно и вкусно"
Peace
Дори дете то ми се запали, само ме вика когато започне Жак Пепен.

# 9
  • Мнения: 54
От тази телевизия ме допадат гимнастическите упражнения.  PeaceКулинарните предавания предпочитам да ги избягвам. Laughing

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 723
От тази телевизия ме допадат гимнастическите упражнения.  Peace

И на мен ,но да ги гледам Joy

Общи условия

Активация на акаунт