приятеля ми виси по цяла нощ в сайт за запознанства

  • 6 592
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
Най-креативното, писано до момента от съфорумците, е това да разбереш ник-а му и сайта и след това да пуснеш тукашната глутница да го накаца... тясна ще му се види матрицата...
...а като чукне срещичка с някоя от мама-дамите, отивате заедно на нея и викаш Лабрадор да направи снимки на физиономията му. определено ще си заслужава.  Twisted Evil
Най-креативното, писано до момента от съфорумците, е това да разбереш ник-а му и сайта и след това да пуснеш тукашната глутница да го накаца... тясна ще му се види матрицата...
...а като чукне срещичка с някоя от мама-дамите, отивате заедно на нея и викаш Лабрадор да направи снимки на физиономията му. определено ще си заслужава.  Twisted Evil

Верно това  е  най-добрия съвет. Joy Joy Joy

Oтмъщението на бг мамите. Joy

# 46
  • Мнения: 1 289
По принцип от хисторито  на компа се вижда в кои сайтове  е бил,но ефекта би бил по-силен ,ако се лепнеш до него докато си точи инструмента по мацки от сайтове за запознанства( или по мъже ,знаеш ли). 



Е то ако е стигнал този етап, значи положението наистина е критично hahaha

# 47
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Най-креативното, писано до момента от съфорумците, е това да разбереш ник-а му и сайта и след това да пуснеш тукашната глутница да го накаца... тясна ще му се види матрицата...
...а като чукне срещичка с някоя от мама-дамите, отивате заедно на нея и викаш Лабрадор да направи снимки на физиономията му. определено ще си заслужава.  Twisted Evil

аааа хич неща да го снимамам, то майките като му дигнат мерника, и коша да хвърля ще има кой да го нащрака с джисиема ....

# 48
  • Мнения: 317
е добре де...не ви разбирам и кво става когато и 2мата си намерят вечерни занимания??? идилия ???вие така ли правите..проблемите се решават в разговори според мен newsm78 Peace

Да де, ама тука разговора няма смисъл и затова добрия ход на авторката е да си гледа живота. Не той да си влиза в неговите сайтове, тя в нейните за отмъщение, а да си търси половинката другаде исках да кажа.

И да си продължа аз невежеството - защо й казвате на тая чанта фурла? Това някакъв диалект ли е, не съм чувала newsm78

# 49
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Марка е това бе хора http://www.furla.com/

# 50
  • Мнения: 317
 smile3555 smile3555 smile3555
Сега поне съм светната вече.

# 51
  • Мнения: 51
Дами, каква ще ви е реакцията, ако вашият любим прекарва доста време в сайтове за запознанства и когато си е у дома телефоните са му винаги ''без звук''?
Поговори с него! Ако предпочита сайтовете за запознанства пред компанията ти, по-добре да не си късаш нервите!Аз поне не бих го търпяла! smile3513

# 52
  • Мнения: 2 093
не мога да ти дам никакьв сьвет, но като видях заглавието, ведната се сетих за тази стара песен Пина Колада

http://www.youtube.com/watch?v=Jv6clWHgsdM&feature=related. Този клип е по скоро парадия на оригиналната песен, но е доста забавен. Става вьпрос за една обява за запознанства от вестника. Мажьт я прочита и решава да отговори. След като се  срещат с жената от обявата, се оказва че това е приятелката му.

Надявам се поне да те развесели.

# 53
  • Мнения: 1 559
Дами, каква ще ви е реакцията, ако вашият любим прекарва доста време в сайтове за запознанства и когато си е у дома телефоните са му винаги ''без звук''?

Ами няма да питам във форума какво да го правя,във всеки случай. Rolling Eyes
Така демонстративно да си чати...си говори,че просто не му дреме за твоята реакция. ooooh!

# 54
  • Мнения: 1 559

И да си продължа аз невежеството - защо й казвате на тая чанта фурла? Това някакъв диалект ли е, не съм чувала newsm78

sorry,ама не мога да се сдържа  rotfImbo rotfImbo rotfImao

# 55
  • Мнения: 274
Меган, не се смей. Това е ДиС все пак, а не КМ. Нормално е някои да не знаят за фурлата. Но пък вече знаят какво да си поръчат догодина на Дядо Коледа Simple Smile

# 56
  • Мнения: 24
Съжалявам, ако въпросът ми прозвучи глуповато, като за фурлата, но пък на мен нещо не ми е ясно каква е тая далавера със спрения звук на телефоните?!....На мен и двата телефона са ми със спрян звук, когато съм в къщи (само на вибрация). От това какъв извод следва да си направя? Кръшкам ли?

# 57
  • Мнения: 2 716
Разбира се, че кръшкаш. Защо иначе ще си спираш звука на двата телефона.

# 58
  • Мнения: 274
Селтакис, за два телефона бой с фурлата е малко! Ще има и бой с токчето на гучито по тиквата.

# 59
  • Мнения: 4 585
Стига бе, ако Вълчицата ме бие с лопатката или метлата ще търпя, щом съм виновен.
Но с фурлата или гучито  Naughty #2gunfire може дръжка да се скъса, токче да хвръкне.

Общи условия

Активация на акаунт