парфюм C-tru?

  • 23 410
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • 1st floor
  • Мнения: 9 114
май само на мен ми се струват нетрайни Sad , иначе имах синия и лилавия  Heart Eyes....мммм...миришеха страхотно!!!

# 31
  • Мнения: 1 243

Как ли пък един мирис може да е евтин  newsm78



Няма дълбочина, прецизност и остатъчност на нотките от есенциите, които са използвани. Не е характерен. Не е добит след сложно, многократно дистилиране и смесване на скъпи есенции и масла.

Може и по - просто: Ефтин аромат=ефтин парфюм.

Ако аромата не беше ефтин, нямаше и т.н. парфюм да е ефтин.

еВтин, евтин..колко да е евтин... за 20 лв може да се вземе нещо на Елизабет Арден или Наоми Кембъл и т.н. И все пак специално Си-Тру не са никак лоши, има доста по-кофти миризми за толкова пари. За другото съм съгласна! Peace

# 32
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Nansen, конкретно на въпроса за евтинията ли ми отговаряш?
Т.нар. парфюм всъщност е тоалетна вода, и както написа Bellucci, за подобни пари  може да си вземеш и водичка на Елизабет Арден или Наоми Кембъл, Еsprit и т.н.
Така че, мерилото за евтинджос е нейде другаде, не в парите.

В изказването на olimpia ме подразни единствено непремерената високомерност. Може би всъщност не е нарочно, може би тя наистина се отвращава от аромата, в което няма нищо лошо,
ама незнам дали понякога не е по-добре да си премисляме думите. Някак е неприятно - сума ти народ е казал, че му харесва нещо, и накрая влизаш и пльос - определяш го като посредствено.
Всъщност, хората сме различни, явно само на мен ми направи такова впечатление, може би повредата е в моя приемник.
Радвам се на факта, че въпреки, че мога да си позволя не малко неща от материална гледна точка ( спомням си добре моментите, когато сме си броили стотинките за киселомляко с мъжа ми ), не ми идва отвътре да праскам подобни парвенюшки оценки.

# 33
  • Мнения: 3 414
Nansen, конкретно на въпроса за евтинията ли ми отговаряш?
Т.нар. парфюм всъщност е тоалетна вода, и както написа Bellucci, за подобни пари  може да си вземеш и водичка на Елизабет Арден или Наоми Кембъл, Еsprit и т.н.
Така че, мерилото за евтинджос е нейде другаде, не в парите.

В изказването на olimpia ме подразни единствено непремерената високомерност. Може би всъщност не е нарочно, може би тя наистина се отвращава от аромата, в което няма нищо лошо,
ама незнам дали понякога не е по-добре да си премисляме думите. Някак е неприятно - сума ти народ е казал, че му харесва нещо, и накрая влизаш и пльос - определяш го като посредствено.
Всъщност, хората сме различни, явно само на мен ми направи такова впечатление, може би повредата е в моя приемник.
Радвам се на факта, че въпреки, че мога да си позволя не малко неща от материална гледна точка ( спомням си добре моментите, когато сме си броили стотинките за киселомляко с мъжа ми ), не ми идва отвътре да праскам подобни парвенюшки оценки.
smile3501 Подкрепям напълно!

# 34
  • Мнения: 420
Nansen, конкретно на въпроса за евтинията ли ми отговаряш?
Т.нар. парфюм всъщност е тоалетна вода, и както написа Bellucci, за подобни пари  може да си вземеш и водичка на Елизабет Арден или Наоми Кембъл, Еsprit и т.н.
Така че, мерилото за евтинджос е нейде другаде, не в парите.

В изказването на olimpia ме подразни единствено непремерената високомерност. Може би всъщност не е нарочно, може би тя наистина се отвращава от аромата, в което няма нищо лошо,
ама незнам дали понякога не е по-добре да си премисляме думите. Някак е неприятно - сума ти народ е казал, че му харесва нещо, и накрая влизаш и пльос - определяш го като посредствено.
Всъщност, хората сме различни, явно само на мен ми направи такова впечатление, може би повредата е в моя приемник.
Радвам се на факта, че въпреки, че мога да си позволя не малко неща от материална гледна точка ( спомням си добре моментите, когато сме си броили стотинките за киселомляко с мъжа ми ), не ми идва отвътре да праскам подобни парвенюшки оценки.
smile3501 Подкрепям напълно!


И аз съм на това мнение  Peace

# 35
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
А, значи, да не търся отверката, за да завинтвам болтчето  Mr. Green
Викам си, да не би само аз да се извъдих тъй чуФствителна, ама не било така  Grinning

# 36
  • Мнения: 1 243
А, значи, да не търся отверката, за да завинтвам болтчето  Mr. Green
Викам си, да не би само аз да се извъдих тъй чуФствителна, ама не било така  Grinning

 hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 157
 Днес си пръснах на едната китка тестер с Pearl garden,а на другата- Black diamands. Black diamands след няколко часа е несравнимо по-силен, отколкото другият. А иначе в началото в магазина ми хареса повече pearl garden. Защо така се получава? Thinking нали са на един производител?

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Си-тру -черния диамант.Много е траен,препоръчвам го горещо.

Само този съм ползвала. Останалите аромати не ми харесват. Сравнително траен е наистина.

Като цяло не са нещо особено.

# 39
  • София
  • Мнения: 38 532
Днес си пръснах на едната китка тестер с Pearl garden,а на другата- Black diamands. Black diamands след няколко часа е несравнимо по-силен, отколкото другият. А иначе в началото в магазина ми хареса повече pearl garden. Защо така се получава? Thinking нали са на един производител?

Според мен, си е съвсем нормално да са с различна трайност. Просто са два различни аромата.
Дори и скъпи парфюми на една марка, ако са цветно-плодов и малиново-вечерен /както са Градинката и Диаманта/ ще седят различно и с различна трайност.

Аз в момента още усещам Градинката, а си я пръснах в 10 часа сутринта.

# 40
  • Мнения: 811
С "Градинката" и аз се пръснах тази сутрин в 8, все още се усеща, но вече доста леко. Бих казала, че издържа работния ден  Grinning

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.

# 42
  • Мнения: 157
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.

 Жълт ли? Не съм виждала

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.

 Жълт ли? Не съм виждала

Има-Топаз мисля, че беше. Много ми хареса на мен.

# 44
  • Мнения: 157
Днес пробвах зеления, жълтия и червения. Направо се влюбих в жълтия - на мен ми мирише на Диор Пур Поизън Еликсир и зеления също много ми хареса. Мисля да ги взема.

 Жълт ли? Не съм виждала

Има-Топаз мисля, че беше. Много ми хареса на мен.

А аз днес видях една нова серия, в нови опаковки, но не ги разгледах по-подробно. Да не е от тях?

Общи условия

Активация на акаунт