Уволняват Бареков!

  • 11 779
  • 214
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 141
Малко добри думи за изпроводяк на Бареков някой няма ли да каже, бе хора?! На мен пък ще ми липсва, понякога даже му се и възхищавам, от тук, от там заобикаля жертвите си и изкопчва всичко що е намислил, направо ги хипнотизира.

# 61
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз гласувах с ''ДА'' и ще ми липсва, като лице от екрана.Той е импуливен и неподправен.Харесва ми, защото е директен и казва нещата в очите.А по отношение на ''провинциалното селянче'' е не можем всички да се родим в София, а и не само със София се отъждествява цяла България.
 smile3521

# 62
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Може и да прогледам сутрешни блокове значи. Ето, сега даже слушам как Лора се пъне. Ще взема да мина и през БТВ. Ама като няма новина..... а всъщност има -Уволняват Бареков!

# 63
  • София
  • Мнения: 3 099
......А по отношение на ''провинциалното селянче'' е не можем всички да се родим в София, а и не само със София се отъждествява цяла България.
 smile3521

Селянията е манталитет, не произход. Стига се правихте на жертви!

В този смисъл, разбира се, че е Ники Дудука има ясно изразен такъв манталитет. Водеше с усещането за божественост. А помните ли как папски размаха икона, когато камбаните пловдивски биеха в чест на сватбата му?!

# 64
  • Мнения: 3 405
Ъх, ами сега. Кой ще ми сервира новини, докато си пия кафето? Само с един форум ще си остана  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 3 099
...Не съм му гледала дудуците. Чела съм отзиви, но и без дудук Бареков е некадърен, некомпетентен, инфантилен и смешен.
...

Ето. Аз не можах да го изгледам цялото, но ти опитай.

# 66
  • Мнения: 7 474
Чудничко, зяради него не гледах сутрешния блок .

Последна редакция: пт, 09 яну 2009, 10:00 от L e o

# 67
  • София
  • Мнения: 1 735
Ох,кеф!Толкова си беше повярвал,че създава новини  и че е най-добрия журналист.Добре, че този сапунен мехур ще се пукне!Жалко,че и водещата не ми допада/да си беше останала в Германия/.Сутрин ме кефят само Костов/вярно е страшен художник/ Mr. Green и Чолаков-първия път като го видях ми заприлича на избягал от затвора,но пък чудесно разказва.

# 68
  • Мнения: 4 841
Още пет-шест уволнения и да свалят две предавания, и МОЖЕ отново да започна да гледам btv...

# 69
  • Мнения: 24
На мен ще ми липсва...Бареката е всичко, което някога съм искал да бъда, а уви, няма да постигна - висок, красив, красноречив, известен, любимец на жените и телевизионен журналист....като малък исках да стана телевизионен журналист, но понеже заеквам и се изчервявам, сега сврян и неизвестен, пиша анонимни репортажчета и дописки за провинциални вестничета.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 735
...любимец на жените ...
Като гледаш анкетата ли го установи това!?

# 71
  • Мнения: 4 292
Sick Отврат! И аз не го бях гледала, съжалявам, че сега го направих.

# 72
  • Мнения: 54
Тъкмо! Лора Крумова няма другарче.

Супер би било! Страхотен тандем! Peace

# 73
  • Мнения: 2 407
Да, аз го харесвах.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 735
Стигнах до 4-тата минута... Shocked

Общи условия

Активация на акаунт