91 % отстъпка от цената или сезонни намаления в Италия (само за редовни клиенти)

  • 19 715
  • 316
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 425
Буона сера Мадами  Crazy

Таз Теодорка ся я проверих с чичо Гугъл....луда работа  Crazy и на Берлускони била екстрасенска  newsm78 като и гледам деколтето хммм друго ми идва на ум  Crazy

Аз в неделя гледам Фалде ди Килиманджаро  Mr. Green другото е много тъпо(извинявам се)....тоя Пиппо не пуска кокала ейййй,а е толкова гнусен и с тия целуваници....а пък Буона Доменика е доста изкуствена,а и аз реалити-та не гледам....виж предавания като Ла Вита ин Диретта и Вериссимо са ми по-приятни  Peace

Наоколо съм  Wink

# 61
  • Мнения: 750
Аз си поднових връхните дрехи по4ти изцяло 4рез салдите, детенце съЩо е готово за есен/ зима 2009 Party
И аз така направих Peace,облякохме се вси4ки в къщи Laughing.А Габи 4ак и за другата зима е стегнат Party

# 62
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз си поднових връхните дрехи по4ти изцяло 4рез салдите, детенце съЩо е готово за есен/ зима 2009 Party
И аз така направих Peace,облякохме се вси4ки в къщи Laughing.А Габи 4ак и за другата зима е стегнат Party


Браво на вас, завиждам ви. Tired Аз исках да купя на Джулия дълго зимно яке за следваЩата зима ама не успях да намеря. Crossing Arms За малката купих само едни ботуШки,4е бяха много намалени и това е. Ще видя дали неЩо е останало като обувки за голямата и толкоз. Тия салди неЩо не ми бяха много успеШни. Confused

Баба ми и сестра ми идват след 3 дни. Rolling Eyes

# 63
  • Мнения: 750
Баба ми и сестра ми идват след 3 дни. Rolling Eyes
Блазе ти,друго си е с компания покрай теб.На мен ми е много самотно от както си тръгна мама,но пък Габ4е терорист4е не ме оставя да ску4ая въобще ooooh!

# 64
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Баба ми и сестра ми идват след 3 дни. Rolling Eyes
Блазе ти,друго си е с компания покрай теб.На мен ми е много самотно от както си тръгна мама,но пък Габ4е терорист4е не ме оставя да ску4ая въобще ooooh!

Вярвам ти. И на мен като си тръгнат наШите ( най-ве4е майка ми ) и къЩата ми изглежда една такава празнааа. Tired
И моята дребна се оказа голяма бандитка. Не мога да я оставя за една секунда без надзор,4е веднага е свърШила белята, а уж като бебе беШе една такава кроткаааа Crazy

# 65
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
аз пък предпо4итам да не ми се мотаят хора из къЩи, пък били те и най_близките  Confused
по възможност за кратко  Peace

# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492
аз пък предпо4итам да не ми се мотаят хора из къЩи, пък били те и най_близките  Confused
по възможност за кратко  Peace

Е,и аз имам някои близки дето нямам търпение да ги ка4а на самолета и да отдъхна облек4ено,но това е тема за друг разговор. Twisted Evil

# 67
  • Мнения: 402
След различни преживелици,и аз като феиам.
И сега,в събота пак ще летя за Бг,благодарение на роднини.....

# 68
  • Мнения: 5 710
Седмица май е максимума ( не броя най-близките).
Аз се оттегчавам много бързо, а и нямаме добри условия, спят на дивана в хола, става малко катун.
Имаме една стая, която е  нещо като офис на мъжа ми, т.е  мога да направя за гости, но съм си въобразила, че ако я направя за гости никога няма  да я направя на детска. И така, психо малко е ситуацията, затова гостите ми страдат на дивана ( хихи).

# 69
  • Мнения: 2 804
Добър вечер и за много години !

# 70
  • Мнения: 750
Аз пък много оби4ам да имам някой покрай мен.Ама по принцип в моята къща идват само любими за мен хора и близките ми Peace

# 71
  • Мнения: 1 100
Аз пък много оби4ам да имам някой покрай мен.Ама по принцип в моята къща идват само любими за мен хора и близките ми Peace

И аз така. Да кажем, 4е у нас отсядат за дълги периоди само майка ми и брат ми със семейството му. Пък с тях мога да си живея и целогодиШно. Като не ми е приятен някой, Що да го каня у нас не разбирам? Thinking

Дани добре доШла, разказвай Hug

# 72
  • Мнения: 1 545
Дани, добре завърнала се!!!   bouquet Как сте, разказвай! Малките принцески сигурно много са пораснали, сега като те нападнат с рожденни дни......
Аз пък също като Ники много обичам гости. Въпреки, че къщата ми не е малка, нямам отделна стая за гости, но имам 4 дивани-летто  bowuu, тъй че само гости да се намерят, добре са дошли. Естествено, всичко с мярка, нали знаете - на госта два дена са малко, три са много.
Тази сутрин пекна малко слънчице, да видим ще се задържи ли.... След тия дъждове безкрайни нашия блок, който има малко вътрешно дворче, винаги тъмно и влажно, се напълни с комари. Вчера поне 5 унищожих с голи ръце, летят навсякъде, изядоха Бобо (явно е много сладък  Laughing), направо е ужас! Валтер пръска навсякъде с един препарат снощи, да видим какъв ефект ще има.

# 73
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Аз пък много оби4ам да имам някой покрай мен.Ама по принцип в моята къща идват само любими за мен хора и близките ми Peace

И аз така. Да кажем, 4е у нас отсядат за дълги периоди само майка ми и брат ми със семейството му. Пък с тях мога да си живея и целогодиШно. Като не ми е приятен някой, Що да го каня у нас не разбирам? Thinking

Дани добре доШла, разказвай Hug

не става въпрос дали някой ми е приятен, при мен идват само майка ми (и евентуално мъж и).
аз стая за гости нямам, та  спят в детската. което озна4ава, 4е някой се изнася на дивана. освен това озна4ава все пак грижа и отноШения и с други хора.
аз като се прибера от работа искам само спокойствие и нямам особено желание да бъда компаньонка, нито пък готва4ка  Confused
при това, едно е за празниците да дойдат, друго, както е при мен, майка ми да е тук по 2 месеца.

в деня, в който Ще мога да си позволя къЩа с едно самостоятелно апартамент4е за гости  Twisted Evil, в което да са напълно независими, няма да имам никакъв проблем и 6 месеца да седят тука  Mr. Green

аз много държа на независимостта си  Rolling Eyes
но разни хора, разни идеали, важното е 4овек да успява да се организира по най_добрия на4ин  Peace

moia kukla, как комари, бе?  Shocked
ти ме уби просто, какви са температурите при вас?

# 74
  • Мнения: 5 710
гостите са проблем, ако не могат да шофират и не могат да се оправят поне на английски.
ако могат - даваш ключовете от колата и ги пускаш спокойно да се забавляват, докато си на работа не ги мислиш.
ако не могат - кофти, все си вързан. аз не мога напр. да изпратя майка ми никъде сама.
а тя пък все иска да е самостоятелна, да не я третирам, като дете, да не я подценявам.
сега мисля дали да я пусна от малпенса да дойде до тук сама.  мога да й обясня, но ще е драма цялто пътуване. като си помисля как седмица преди това няма да спи от мисли 'дали ще се оправи'.. накрая  да й сменят бинарио на гарата, няма да разбере. редовно докато чакам влака да си дойда от Болоня, сменят коловоза в последната минута. на италиански. тя със сигурност ще се чуди какво става, накрая ще тръгне с хората и пак ще пристигне, но и за нея стрес, и за мен.
но млади хора, с английски ще се оправят без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт