Бразилско дупе

  • 24 247
  • 95
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 250
Ха-ха, нали като го сваля ще лъсне голата истина. Кого да лъжа? Не, не бих облякла, ако имах повече воля, бих се потрудила повече.

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

А някои си го имат естествено... Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 2
И Wonderbra-та  ли е лъжа? Милиони я носят.

# 4
  • Мнения: 97
да, лъжа е

# 5
  • Мнения: 247
Не, не бих обула такова!
Аз нося това: http://bodyharmonia.hit.bg/W-204C.html и съм много доволна.

# 6
  • Мнения: 2 229
Че това секси ли трябва да е?
Хич не ми харесва. Особено мацката с тясната пола - "преди" си е много по-добре, не с изхвръкналия задник. Sick

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Е то пък това остава. Да гладувам за да сваля моя задник и после да нахлузя две кила изкуствен задник.
BG_dreamer, би ли споделила с нас това удобно ли е и каква му е цената?

# 8
  • Мнения: 17 407
Не бих, ще си нося плоския гъз. Даже и да го имах като природна даденост, сигур щях да се мъча да го сплескам някакси.

# 9
  • Мнения: 5 103
Това не бих сложила никога Sick
Не, не бих обула такова!
Аз нося това: http://bodyharmonia.hit.bg/W-204C.html и съм много доволна.
Леле а мъжът ми ако ме види с това, е подал молба за развод на мига.

# 10
  • Мнения: 1 731
BG_dreamer, я разкажи отслабва ли се с това клинче и колко ти струваше удоволствието.А, и  как се ходи до 00? newsm78 Embarassed

Иначе по темата :Аз бразилското дупе се мъча да си го изработя с програмата за идеален ханш.
Party

# 11
  • Мнения: 3 641
Не бих, моето леко "бразилско" по рождение Rolling Eyes Не ме питайте колко ми е трудно с дънките, винаги има дупка на талията и се чудя какви колани да слагам...

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 10:21 от *Jeny*

# 12
  • Мнения: 274
Абе тъпо някак си това...Все едно аз да си обуя слип "негърски х.."

# 13
  • Мнения: X
Гъз като поена тиква ли е на мода сега ? newsm78

# 14
  • Мнения: 6
BG_dreamer, я разкажи отслабва ли се с това клинче и колко ти струваше удоволствието.А, и  как се ходи до 00?

и мен ми е любопитно за цените


а по повод темата  - не бих сложила такова нещо

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 12:38 от puhelota

# 15
  • Мнения: 84
Не, не бих обула такова!
Аз нося това: http://bodyharmonia.hit.bg/W-204C.html и съм много доволна.

Хайде и аз да се включа към питащете за клинчето че много ме заинтригува(нали имам килца за сваляне #2gunfire).
Скъпа BG dreamer хайде вече сподели като си почнала от какво си доволна ;с каква цел си го взела ;колко струва и само он-лайн ли е поръчката  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 4 751
Абе тъпо някак си това...Все едно аз да си обуя слип "негърски х.."

 Joy


И аз не бих носила. Не ми харесват такива дупета. Въобще цялото това нещо ми се струва абсурдно.

# 17
  • Мнения: 1 217
Гъз като поена тиква ли е на мода сега ? newsm78
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Толкова лесно се постига,че незнам що трябва специално бельо Mr. Green

# 18
  • Мнения: X
ГледаФ веднъж някакво риалити хамер'канско, в което няква дебелушка чернокожа се подложи не на някаква друга,а именно на операция за бразилско дупе. Резнаха и сланинки от някоя-друга проблемна област и й ги лепнаха на задника, направо като залепено изглеждаше. Обаче тя щастлива, плаче от радост. Появи се с някаво линче и дефилира пред приятелките си, върти доволно дупе, а ония едва се сдържат да не избухнат в смях, голем смех беше  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 324
Изглежда много мекичко и топличко. Никакъв проблем да седнеш на ръбеща пейка или да заровиш дупе в снега. Crazy

# 20
  • Мнения: X
Изглежда много мекичко и топличко. Никакъв проблем да седнеш на ръбеща пейка или да заровиш дупе в снега. Crazy
ахам, може и да измътиш някое друго яйце, ако си нямаше друга работа, сигурно и в поледиците да се изтуптиш на леда, ще убие удара. Laughing

# 21
  • Мнения: 37
НЕ, НЕ И НЕ моето ми е добре и достатъчно  Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 637
Бразилско дупе не се прави с клинове, а с операция. Поставят се силиконови импланти за дупе. За мен е много грозно. Имам позната с такова дупе, но по рождение. Винаги съм и съчувствала, не че моят задник е китка де.
Другият начин е след липосукция, източената мазнина да се инжектира в горната част на дупето ако е увиснало.
Миналото лято в Анталия успях да видя на живо жена с импланти в задника--отвратително и неудобно изглеждаше. Sick

# 23
  • Мнения: 5 647
Не, не бих обула такова нещо.

# 24
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Не бих, моето леко "бразилско" по рождение Rolling Eyes Не ме питайте колко ми е трудно с дънките, винаги има дупка на талията и се чудя какви колани да слагам...
  И аз така. Чак се дразня,а толкова искам да ми е плоско Grinning Колкото и да съм слаба винаги имам дупе Sad и дупка на талията  Hug Jeny, аз по неволя избягвам коланите - изглеждам по-добре без тях.

# 25
  • Мнения: 3 641
Не бих, моето леко "бразилско" по рождение Rolling Eyes Не ме питайте колко ми е трудно с дънките, винаги има дупка на талията и се чудя какви колани да слагам...
  И аз така. Чак се дразня,а толкова искам да ми е плоско Grinning Колкото и да съм слаба винаги имам дупе Sad и дупка на талията  Hug Jeny, аз по неволя избягвам коланите - изглеждам по-добре без тях.
Сигурна съм,че така си по-добре. Всъщност така си го харесвам, предпочитам го пред плоско дупе.  Hug

# 26
  • Мнения: 2 070
мойто е такова ooooh!получава се няква чупка отзад и е гадно,а като си по -пълен пък е направо отвратително Confused

# 27
  • Мнения: 1 639
Не, не и не! Изглежда много грозно и неестествено.

# 28
  • Мнения: 247
Не, не бих обула такова!
Аз нося това: http://bodyharmonia.hit.bg/W-204C.html и съм много доволна.

Хайде и аз да се включа към питащете за клинчето че много ме заинтригува(нали имам килца за сваляне #2gunfire).
Скъпа BG dreamer хайде вече сподели като си почнала от какво си доволна ;с каква цел си го взела ;колко струва и само он-лайн ли е поръчката  bouquet
Здравейте! Не вярвах, че "клинчето" ми ще предизвика такъв интерес. Joy
Историята започва от преди 2 години, когато претърпях операция на яйчниците. Разрезът е също като при секцио. Много неприятно. След тази операция загубих пълния контрол над корема си от пъпа надолу и той естествено щръкна и започна да увисва. Няколко месеца след това забременях и по време на бременността натрупах 25 килца, свлих само 6кг. по време на раждането, а резултатът след това беше дебела, с увиснал нацепен корем.... гадна работа. Първо си купих от онези колан-гащи дето ги продават по пазарите и в магазините- кофти работа- хем спарват (защото са наилон), хем се впиват много неприятно, а и след няколко пранета доста се отпускат. След това си взех от аптеката от онези колани дето се слагат на кръста. И тези колани за нищо не стават.  Ясно е, че като дебелеем не трупаме само на едно място. Аз например се сдобих с доста по дупето, по хълбоците, по плешките и не на последно място по бедрата. Така, че започнах да търся нещо, което да покрива тези части.
Една позната си купи това: http://www.hitmarket-bg.com/belio.htm - чист найлон- хвърли го след 2 седмици. Каза, че я спарва ужасно. Мислех да си взема това: http://www.topshop.bg/slim_comfort-71628-1067-pc.html , но една приятелка, медицинска сестра ме разубеди. Даде ми идеята да си потърся от облеклата за след пластични операции. Порових из нета и се оказа, че на тази тема, мога да избирам между това:
http://compresstherapy.com/head/2008-06-19-21-00-13.html?lang=en, което да ме прощават производителите, но е меко казано грозно,
това: http://www.get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=478& … products_id=14926 , което хем е скъпо, хем не ми върши работа на мен,
и това: http://www.bodyharmonia.hit.bg/catalogfemalelong_bg.html
от където си купих модел W-204С.
На снимката са дадени гащите под облеклото, но на практика се слага първо облеклото, а отгоре се слагат гащите. Явно нарочно не са направили снимките както се носи, защото иначе трябва да снимат моделката по ...... нали се сещате. Иначе си има доволно голям отвор отдолу и ходенето по нужда не е проблем. Прибира много добре и дори повдига дупето. Материята е много приятна. изобщо не ми спарва. Стаяга, но не ти пречи по никакъв начин. Аз си спя с него и го свалям само за къпане, пера, суша и обличам отново(много бързо съхне). До сега съм свалила 8 кг., нося го от 2 месеца и дори започна да ми се прибира корема.
Поръчват се на каталожен принцип. Не знам защо на този си сайт не са сложили съобщението.  На мен това клинче ми струваше 110 лв в Пловдив без доставката, защото съм в същия град. Платих ги и след около 10тина  дена си получих облеклото.
Започнах естествено и да се ограничавам с яденето- иначе само клинчето за отслабване не помага.
[/quote]
Леле а мъжът ми ако ме види с това, е подал молба за развод на мига.
[/quote]
Да, но моя предпочита да ме гледа известно време с това, отколкото доживот с увиснал корем.  Sick

# 29
  • Мнения: 621
На мен на тази мадама дупето не ми харесва и в двете ситуации...
Принципно е по-хубаво да не е сплескано ,а да е щръкнало и апетитно дупето,но не и прекалено голямо и изкуствено.
Моето е естествено щръкнало и мога да кажа,че всичките ми познати мъже твърдят,че имам много хубаво дупе.
Лошото е,че създава в мен илюзията,че съм дебела и понякога ми създава комплекси,но като цяло си го харесвам. А и освен това са ми и по-здрави краката...то няма как да е само дупето. Ей сега ще ви кача снимки да видите какво имам в предвид.

# 30
  • Мнения: 2 388
Не бих.
Напомня ми преди години, когато пуснаха сутиен за дупе.

# 31
  • Мнения: 5 647
Не бих.
Напомня ми преди години, когато пуснаха сутиен за дупе.

Ей, вярно бе. Ами ти си представи само картинката някоя мацка с бричове и тия гащи. Мммм. Красота.

# 32
  • Мнения: 2 388
Не красота, ами направо мечта. Laughing

# 33
  • Мнения: 621


Това съм аз преди 2 години....От сега не намирам снимки,които да пусна тук Simple Smileно съм 5-6кг по-малко и дупето ми е малко по-малко...

Иначе ако ми се наложи някой ден  да отслабвам по-скоро ще е много спорт и умерено хранене ,а не да нося такива неща. Или пък само във фитнеса за по-добър ефект...
Но според мен си е и много до ген и структура дупето,а и до поддържане след определен момент...

# 34
  • Мнения: X
Ее,ама little_mermaid , трябваше в профил, бе душо.

# 35
  • Мнения: 17 407
Я дайте  натурален бразилски гъзец/ваш си/ и ако може в профил, да.

# 36
  • Sofiq
  • Мнения: 10
little_mermaid , моето е същото само дето съм доста по-височка, но пак не го харесвам. За съжаление нямам подобна снимка Sad За тези, които незнаят в профил изглежда доста изхвръкнало, особенно ако имаш много малка талия. Иначе, ако в момента си -5,6 килца си доста добре Hug

# 37
  • Мнения: 621
Ох накарахте ме да си преровя всички снимки за снимка в профил и ...нямам...Ще ме накарате да се снимам сега,за да ви покажа Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 217
Ее,ама little_mermaid , трябваше в профил, бе душо.
Joy Аз ако демонстрирам такава снимка,незнам дали ще ме побере монитора Mr. Green

# 39
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Аз ей сега мярнах такова дупе или поне моето е подобно Grinning На аватара на неземната*, в темата за горещите ножици - точно в профил.

# 40
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
 Joy Joy Joy

Е, не! Такава мощна индустрия има, за да подпомогне жените да отслабнат, а сега пуснали подплънки за задник  hahaha hahaha

Няма мъж, който да му се кефи на това. А пък събуе ли гащите.....

Ако ще се пускате снимки на натурални едри задници - аз се нареждам да гледам  Mr. Green

Но подозирам, че всичко мъжко от форума ще долази тука, ей на имаме си и посещение от Марадона (още ми е мъчно, че му изтриха темата за крема  Laughing).

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хехехе,от години полагам толкова труд за такова дупе.Затова им завиждам на негърките имат си го генетично. Mr. Green
Не,не бих обула подобно нещо предпочитам къртовски труд за това.  Wink

# 42
  • Мнения: 2 478
хахаха
Няма причина да си слагам такава подплънка на дупето.Много е отвратителна.Въпреки че ,ако имам много сплескано и висящо дупе,бих се замислила.Но за радост,моето си е хубаво .

# 43
  • Мнения: 7 474
Айде нЕма нужда. Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 2 388

Но според мен си е и много до ген и структура дупето,а и до поддържане след определен момент...

Така си е. Чисто хипотетично и да се скъсам от трениране, точно бразилско дупе няма да постигна.

# 45
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Така си е. Чисто хипотетично и да се скъсам от трениране, точно бразилско дупе няма да постигна.

Не ти и трябва  Mr. Green

Не мисля че някоя нормална жена би искала нещо такова  ooooh!:

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Така си е. Чисто хипотетично и да се скъсам от трениране, точно бразилско дупе няма да постигна.

Не ти и трябва  Mr. Green

Не мисля че някоя нормална жена би искала нещо такова  ooooh!:



хм...аз искам формата на бразилско дупе,но без такива габарити  Mr. Green

# 47
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Тук габаритите определено са много Laughing

# 48
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Именно, за това го пуснах.

А това дупе се води бразилско, че и секси.  Mr. Green

Айде не мерси  Laughing

# 49
  • Мнения: 2 388
Именно, за това го пуснах.

А това дупе се води бразилско, че и секси.  Mr. Green

Айде не мерси  Laughing

Става за четворка белот. Laughing

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Честно казано пред сплескан плосък гъз предпочитам това въпреки габарита. Mr. Green

# 51
  • Sofiq
  • Мнения: 10
Именно, за това го пуснах.

А това дупе се води бразилско, че и секси.  Mr. Green

Айде не мерси  Laughing

Става за четворка белот. Laughing
Аз съм горе в ляво Laughing още трима за белота?

# 52
# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. За слаба жена е особено смешно  Laughing

# 55
  • Мнения: 2 388


1-2 идеи по-малко ще ми харесат, защото такова на моето тяло ще стои карикатурно. Mr. Green

# 56
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Именно, за това го пуснах.

А това дупе се води бразилско, че и секси.  Mr. Green

Айде не мерси  Laughing

Става за четворка белот. Laughing

Аз мисля да сервирам кафе на туй дупе  Mr. Green
Да има полза от него поне  Whistling

# 57
  • Мнения: 2 388

Аз мисля да сервирам кафе на туй дупе  Mr. Green
Да има полза от него поне  Whistling

Представих си го, като масичка и най-вече пътя до сервирането му.

# 58
  • Мнения: 957
На мен пък никак не ми харесват сплесканите дупета..харесвам по обемнички и приятни за пипкане...
А тези бразилски дупета са по-скоро предназначени за Американския пазар...защото те са почитатели на такива неща..

# 59
  • Мнения: 2 229


Това съм аз преди 2 години....От сега не намирам снимки,които да пусна тук Simple Smileно съм 5-6кг по-малко и дупето ми е малко по-малко...

... Иначе, ако в момента си -5,6 килца си доста добре Hug

 Shocked

Аз сигурно съм сляпа или не знам, но 5-6 кила за момиче с нормално тегло са страшно МНОГО. По тази снимка се чудя откъде си ги свалила и къде си имала нужда да сваляш?!?!  #Crazy

# 60
  • Мнения: 621
Ами от навсякъде...даже и от там,от където не искам. Sad

Иначе всеки сам си преценява дали има за сваляне и как се чувства добре.
А и аз ги свалих основно като почина майка ми есента след тази снимка и просто ги задържах,защото след това спортувах ужасно много като терапия. Сега 2 год по-късно спортувам пак много ,но защото ми харесва,разтоварва ме и съм свикнала и тялото ми само си го иска Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 229
А колко си била висока и колко си тежала?
Просто на снимката ми изглеждаш слаба и не мога да си представя -5,6 кила; -2,3 - ок, но 6 са си страшно много. Confused

# 62
  • Мнения: 621
170 съм вискока и там съм 55кг.
А сега съм 49-50.
Да ти кажа наистина си има разлика. Много дрехи от тогава са ми доста широки и не ги нося.
Както и да е...не това беше темата Wink

# 63
  • Мнения: 2 035


Ади нЕма нужда от такова дупе  Crazy
Предполагам повечето които го имат едва ли са си обули такива гащички, то си им е така да се каже вградено tooth
Но всъщност дали има наистина откачалки дето биха си обули подобно нещо  Crazy
Явно има, като гледам само какво разнообразие от модели намерих  Laughing
http://www.lovemybubbles.com/images/OPanty/OLITE-tn.jpg
http://www.lovemybubbles.com/images/OPanty/OPanty_tn.jpg
http://www.lovemybubbles.com/images/OPanty/OHighwaistBrief-tn.jpg
http://ecx.images-amazon.com/images/I/21pc6naSeWL._AA280_.jpg
Луда работа да си докарам д-то по голямо - не благодаря  Naughty виж за ц...те съм готова на всичко Laughing

# 64
  • Мнения: 2 035
Уау
Вижте само какво намерих, не се стърпях да го споделя с вас...какво дупе, каква талия  ooooh!
http://biskvitka.net/uploads/posts/1203873254_8.jpeg

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Идеята да не е, като те шляпне мъжа ти сутрин да се тресеш докато се върне от работа Mr. Green
На бразилките им стои, сигурно затова е бразилско дупе newsm78

# 66
  • Мнения: 610
Момичета направо се скъсах от смях с вас.А по темата не определено не бих обула нищо такова.Моето дупе си е наред,а и н е ми харесват тези обемни бразилски дупета.Изглеждат ужасно,незнам кое точно е секси?

# 67
  • Мнения: 2 498
Цитат
Не бих, моето леко "бразилско" по рождение  Не ме питайте колко ми е трудно с дънките, винаги има дупка на талията и се чудя какви колани да слагам...
Peace  Peace  Peace
Много е трудна тая работа с коланите.....

# 68
  • Мнения: 31
Ужассс  #Crazy Какви са тези щуротии. То това е смешно бее - подплънки за дупе  hahaha

Аз съм от категорията на little_mermaid - 170см на 50кг, и сякаш си ми добре дупенцето, ама и да не е такова нещо не бих си сложила Naughty

# 69
  • Мнения: 880
Бразилските дупета като форма са най-хубави според мен.Тук все някакви едрогабаритни сте показали,но като са слаби ги намирам за доста по-привлекателни от плоски момчешки задници без никакви извивки.Не бих сложила такива гащи(нямам нужда Wink),но и да имах май пак не бих,прекалено са заблуждаващи. Laughing

# 70
  • Мнения: 223
не бих сложила такова нещо, но намирам бразилските дупета за страшно секси; за съжаление, това е въпрос на физика, а не на спорт Hug

# 71
  • Мнения: X
Дали по темата, дали леко встрани, но следвайки линка и после линковете вдясно, стигнах и до това:

http://www.youtube.com/watch?v=2-d5cjLOxeM&feature=related

Досега се блещих дали е истинско това дупе Shocked, ама май е.

# 72
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Абе тъпо някак си това...Все едно аз да си обуя слип "негърски х.."
Нямам думи..... smile3532 smile3532 smile3532

# 73
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Харесва ми бразилския тип дупе, но естествено с тези подплънки ми изглежда някак странно.Представям си...гореща еротична вечер с партньора... и.....О, скъпи изчакай да си сваля дупето първо...

# 74
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Дали по темата, дали леко встрани, но следвайки линка и после линковете вдясно, стигнах и до това:

http://www.youtube.com/watch?v=2-d5cjLOxeM&feature=related

Досега се блещих дали е истинско това дупе Shocked, ама май е.

 #Shocked smile3505 Sick
ПУПуПУ да не ми се случва newsm43

# 75
  • Мнения: 247
Стига сме се подигравали с бразилските дупета. Все пак дамите са минали през това (ако си със слаби нерви не гледай!): 
http://www.youtube.com/watch?v=ibxm9T0QToA&feature=related
или
http://www.youtube.com/watch?v=x4xEWkw2Fyw&feature=related
а на мен и двете ми се виждат страшнички #Crazy Sick #Crazy Sick #Crazy Sick
Ако толкова много искам бразилско дупе, а ме е шубе да премина през едно от горните, то гащите със силиконовите подплънки са вариант, или пък специалните колан-гащи, които val_stef е пуснала, като линк.

# 76
Е то пък това остава. Да гладувам за да сваля моя задник и после да нахлузя две кила изкуствен задник.
BG_dreamer, би ли споделила с нас това удобно ли е и каква му е цената?
в сайта си го пише 39 долара
аз бих пробвала
от години си мразя малкото и сплескано дупе
винаги съм мечтала точно за такова

# 77
  • Мнения: 247
Страст, въпросът на martisun, се отнасяше за друго. А силиконовите гащи с "дупе" вървят от 3.5USD за бройка, ако си купиш 100 бр. от Кирай или Тайван и стигат до 40-60 USD ако си го купиш от Щатите (но не made in Taiwan)  Wink

# 78
  • Мнения: 84
Дали по темата, дали леко встрани, но следвайки линка и после линковете вдясно, стигнах и до това:

http://www.youtube.com/watch?v=2-d5cjLOxeM&feature=related

Досега се блещих дали е истинско това дупе Shocked, ама май е.

 #Shocked smile3505 Sick
ПУПуПУ да не ми се случва newsm43



Двойноо ПУПУПУПУУУУ да пази Господ и всички други направо не мога да гледам
Калъч
ЧукЧук на дърво и там всякакви други каквито се правят


 #Shocked smile3538 fingerscrossed newsm43 dont

край повече няма да ям
нямам думи
не пускайте такива работи повече бе момичета
ще сънувам кошмари
ужас потресена съм какво може да правят хората
за малко внимание ама то какво внимание ...
ох оставам без думи

# 79
Страст, въпросът на martisun, се отнасяше за друго. А силиконовите гащи с "дупе" вървят от 3.5USD за бройка, ако си купиш 100 бр. от Кирай или Тайван и стигат до 40-60 USD ако си го купиш от Щатите (но не made in Taiwan)  Wink
разгледах и американския вариянт и китайските болкуци
разликата е огромна

# 80
  • Мнения: 247
Страст, ако те интересува за какво ме питаше martisun виж първият ми пост в тази тема. Wink

# 81
  • Мнения: 217
не очаквах толкова много отговори  Simple Smile

добре де, всеки говори видиш ли какво ще стане ако се съблечеш пред партьора.  вие сутиени с банели или подплънки не носите ли?

айде, моля, признайте, сигурна съм че не съм единствената  Embarassed

това си е сутиен, но за дупе.. 

# 82
  • Мнения: 26

Жена ми има абсолютно същата структура като твоята. Даже и като височина и килограми сте 1:1. Като нищо в гръб мога да ви объркам  Mr. Green Ние и двамата спортуваме много и мисля че само трябва да се гордееш със структурата си, а не да се комплексираш. Невероятно женствена и в същото време агресивна, е от това по-хубаво здраве му кажи. Не отказвай спорта и продължавай в същия дух. Само не се увличай много по отслабвания. До 55 Кг на вашата структура са си направо перфектни, особенно ако не са увиснали и се подържат със спорт.

# 83
  • Мнения: 26
Я дайте  натурален бразилски гъзец/ваш си/ и ако може в профил, да.

Не съвсем в профил, но...

# 84
  • Мнения: 1 324
Я дайте  натурален бразилски гъзец/ваш си/ и ако може в профил, да.

И ако може на голо  thumbsup

# 85
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Не бих, моето леко "бразилско" по рождение Rolling Eyes Не ме питайте колко ми е трудно с дънките, винаги има дупка на талията и се чудя какви колани да слагам...
Да,ама изглежда супер,а другите нека да си говорят........И моето е точно"бразилско"и много си го харесвам,и не само аз.... Wink

# 86
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз преди да родя минавах за *бразлско* дупе,но след като родих май го издубих Cry. Сега не бих казала ,че ми е плоско,по скоро нормално,но определено преди ми харесваШе повече,вьпреки ,че и аз имах малко проблем с намирането на дьнки.
Според мен зависи и от дрехата която си облякьл,имам едни дьнки с който дупето ми е направо плоско,но с други изглежа доста по добре Crazy
А по темата ,не ,не бих сложила *сутиен* на дупето Naughty

# 87
  • Мнения: 26
Аз пък винаги съм си мислел, че жена ми има малка талия и затова неможе да си намери дънки. По то задника бил виновника  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 621
Ами и аз си мисля,че е талията Simple Smile Но може и дупето да е виновно.... Rolling EyesИначе моята талия в момента е 60 см. И като се замисля винаги е била между 59 и 62.

la-lutte Да наистина  сме с еднаква структура и тяло Simple Smile И да ти кажа като го погледна на друг човек и ми харесва повече или дори на снимка като се гледам,отколкото пред огледалото в нас Wink жена ти е много сладка,а и кухнята ви е много готина Simple Smile

# 89
  • Мнения: 2 448
Хах, като видях темата и се сетих за една стара петъчна.  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288839.0;all

# 90
  • Мнения: 31
Хах, като видях темата и се сетих за една стара петъчна.  Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=288839.0;all
  hahaha Joy Joy Joy Joy

# 91
  • Мнения: 26
Ами и аз си мисля,че е талията Simple Smile Но може и дупето да е виновно.... Rolling EyesИначе моята талия в момента е 60 см. И като се замисля винаги е била между 59 и 62.

la-lutte Да наистина  сме с еднаква структура и тяло Simple Smile И да ти кажа като го погледна на друг човек и ми харесва повече или дори на снимка като се гледам,отколкото пред огледалото в нас Wink жена ти е много сладка,а и кухнята ви е много готина Simple Smile


Мче нали ти казвам 1:1 и нейната е толкова. Виж по-притеснително би било ако аз имах твоята/вашата структура  Joy Уважам сладостите и най-редовно, както тези който произвежда в кухнята така и едни други  Blush Сега да не се окаже, че гаджето ти пък има като моята, те тогава ще трябва да се напием дружно (с натурален сок или фреш от моркови и ябълки   chef).

# 92
  • Мнения: 37
Аз се чудя как да сваля моя, а те подплънки слагат hahaha

# 93
  • Мнения: 11
хахахаха......Отдавна знам за тия гащи....Разправяха ,че Джесика Симпсън ги носела..... Laughing
разбира се,подходящи са само за определен тип тяло-според мен.....Т.е. трябва да си слаб ,с добра фигура и в случай ,че ти липсва дупе,или те мързи да го стегнеш ,това си е вариант.....Например,за мен би било супер да си запълня гащите-ама не бих се затормозила да нося подобно нещо в ежедневието....особено ако е жега!По-скоро за снимки и т.н.
Мисля ,че е супер вариант за застаряващи "спортен тип" дами,които понякога губят целия си задник и растат само на шкембе.....понеже коремната област успяват да я стегнат с тренировки,но задникът остава плосък....Та,за една по-прилепнала рокля ще е супер да има и малко дупе....

# 94
  • Мнения: 30
аз като цяло си харесвам Бразилия и нейните негърски дупета,и мечтая за едно такова ... но то си е ген (или пластична хирургия). не бих носила подобни гащи !  Peace . ще си нося моето копие на бразилско дупе и ще работя по въпросът с усъвършенстването

# 95
Облечете нещо от това например.....http://biskvitka.net/2008/06/07/krasivo_belo.html

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 17:08 от Балки007

Общи условия

Активация на акаунт