София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (5)

  • 52 222
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хей, Бубара, привет! Хубаво е, че сме съседки. В 24 поликлиника и двамата доктори са много добри. Ходила съм и при д-р Славчев, но д-р Илиева водеше предишната ми бременност. Доволна съм от нея много и сега пак при нея смятам да се запиша  Peace

Mirinda, да не би да си бременна пак? Ако е така- супер! И... честито!    bouquet

Ако не съм разбрала правилно, извинявай! Ама много се вълнувам когато някоя позната мама е бременна отново!  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 39 765
Mirinda, да не би да си бременна пак? Ако е така- супер! И... честито!    bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=363977.msg9943209#msg9943209
Simple Smile

# 47
  • Мнения: 145
Благодаря за топлото посрещане Grinning прочетох че пишете за новото клубче в 1 част,понеже ми е близо често го посещаваме WinkИмах някои забележки но те вече са отстранени даже имат нова кaka която е страхотна измисля им игри и ги забавлява.Дано да съм била полезна ::Сега искам да ви попитам и аз нещо чух че в 8 поликлиника правят анти целулитни масажи,и има доста отзиви някои дали се е възползвал от техните услуги NeWS78

Последна редакция: нд, 01 фев 2009, 18:18 от nadeto55

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351

Леле, как съм пропуснала тази страхотна новина!
Суперррррррррррррр!  newsm44

# 49
  • Мнения: 75
здравейте,
живот и здраве на есен и ако имаме късмета да се класираме за едно от малкото места в детските заведения, Митко ще ходи на ясла. кандидатстваме за 90то одз в надежда 4, 38то одз в надежда 2, 6то одз в толостой и 15то одз в свобода. изборът ни е базиран на информацията открита за тях в нета. моля Ви, ако дете/ децата ви посещават някоя от посочените градини, да споделите впечатленията си. доволни ли сте? какво харесвате и какво не?

# 50
  • Мнения: 77
Здравейте, не съм писала от доста време, прочетох постовете "по диагонал" признавам, но и на нас ни предстои да кандидатстваме и евентуално да посещаваме детска ясла на есен, в този ред на мисла аз съм за 38-мо с две ръце! Казвам го от лични наблюдения.

# 51
  • Мнения: 82
Здравейте мами!Ето ме и мен вече като мама  Simple Smile.С бебо вече излизаме на разходка, така че ако има някоя мама като мен, която се разхожда самичка с количката може да се разберем и да си правим компания  Peace.Ако организирате среща бройте ме и мен!

# 52
  • Мнения: 143
Здравейте мамчета   bouquet
Аз съм от Надежда 1 бл.105/150
Както виждате от линийката ми скоро и аз ще бъда мама.
Ще ви помоля да ми препоръчате частен педиатър някъде близко тук в Надежда.
По принцип ще съм в 8 поликлиника,но за всеки случаи искам и един частен!
Благодаря ви предварително   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 39 765
Не се сещам за частен гинеколог в Надежда. Може би най-близката клиника е "Фемина" на Сточна гара. Там съм ходила на Фм при д-р Димитрова, и ФЕ при д-р Спасов.
От гинеколозите в 8ма не съм доволна. И аз бях на ЖК там, но ходех и всеки месец при д-р Ковачева. Естествено по-доволна съм от Ковачева.
Нека и другите кажат за частни кабинети, аз не се сещам.

# 54
  • Мнения: 143
AnMary мила аз се интересувам за педиатър  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 39 765
Болна съм и спя кат чета Simple Smile
За 8ма мога да препоръчам Борисова. педиатър е от 23г.

# 56
  • София
  • Мнения: 260
Здравейте момичета! Благодаря за топлото посрещане! Аз не влизам много често във форума,че ходя на работа, а вечер като се прибера съм като парцал! За статистиката записах ЖК при д-р Илиева в 24 поликлиника, но за разните там изследвания ходя във Фемина при доц. Димитрова.
Имате ли някакви отзиви за д-р Дяволов Майчин дом за следене на бременността и израждане?
Предварително ви благодаря!!

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 18:15 от bubara

# 57
  • Мнения: 60
Здравейте мамчета има ли място и за мен при вас!?Аз от лятото живея в Надежда-2!Много бих се радвала да се запозная с  вас... smile3525

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Има разбира се. Добре дошла в нашата темичка.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Честит Рожден Ден на Диана!

Честито и на теб  AnMary! Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт