Спанак

  • 5 232
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Чрез пюре го дадох към 7-мия месец.
Приготвен от мен към 10-тия.На Криси страшно много му харесва и му е едно от любимите.Правя му го с ориз и морковче като супичка.

# 16
  • Мнения: 9 973
о,дадох на 7м.,давай и ти.Спанакът е полезен

# 17
  • Разград
  • Мнения: 518
Започнах да давам след 6-тия месец  Peace. Много го харесват и двамата  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 2 334
Спанак давам от 6-и месец.Харесва го и определено разхлабва  Crazy Готвя го с ориз и моркови  Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Спанак дадох след 7 месец.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 777
Дадох спанак около 10 месец на дъщеря ми,приготвих го с картофи и малко морков.Много и хареса,но малко се позапече...

# 21
  • Мнения: 239
Здравей!Моят син обожава спанак.Давам му от 7 месец.Можеш спокойно да даваш,даже си закъсняла.

# 22
  • Мнения: 4 017
Суийт кис, даде ли вече спанак, хареса ли го детето? В нашата ДК приготвят страхотен спанак (спанак с ориз, спанак с пилешко, спаначена супа), няма нищо общо със спанака в пюретата. (тук на първо място по неприятен вкус бих посочила пюрето със спанак на ХИП)

# 23
  • Мнения: 3 993
Суийт кис, даде ли вече спанак, хареса ли го детето? В нашата ДК приготвят страхотен спанак (спанак с ориз, спанак с пилешко, спаначена супа), няма нищо общо със спанака в пюретата. (тук на първо място по неприятен вкус бих посочила пюрето със спанак на ХИП)
Коя е вашата ДК? Извинявайте за офф-а.

# 24
  • Мнения: 306
Суийт кис, даде ли вече спанак, хареса ли го детето? В нашата ДК приготвят страхотен спанак (спанак с ориз, спанак с пилешко, спаначена супа), няма нищо общо със спанака в пюретата. (тук на първо място по неприятен вкус бих посочила пюрето със спанак на ХИП)
Дадох и, хареса го, хапна си с удоволствие. Но какво разстройство последва от това, не е истина Rolling Eyes

# 25
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Аз го дадох на 5 месеца в пюре на Хип от картоф,спанак и сметана и определено това му е едно от любимите яденета  Peace

# 26
  • Мнения: 234
И ние ядем пюрето на Хип със спанак!Мисля, че го харесва...изяжда си го цялото!
Наистина действа разхлабващо и трябва да не се прекалява!
Много е полезен!  Peace

# 27
  • Мнения: 26
Разбира се, че може. Аз давам спанак

Общи условия

Активация на акаунт