За детските кухни...отново

  • 4 604
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Здравейте!Аз взимам Джуниор меню и съм доволна(бях прекъснала за известно време,защото не ми харесваше,но явно са сменили готвача,защото вече кухнята е превъзходна).Недостатъкът обаче е ,че няма доставки по домовете,а в студа няма как да ходя с малката.Спряла съм се на ХЕР Бебе,но незнам какви грамажи са порциите.Може ли някой да ми каже има ли по-големи от 200мл?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
Май всички кухни наблягат на нишестените кремчета за десерт.Аз понякога им слагам плод вътре и стават вкусни.

# 17
  • Мнения: 306
Благодаря за отговорите Hug
Така като гледам нещата са почти 50/50 Ози и Хер бебе.
Решихме другата седмица да пробваме Хер бебе. Дано да ни потръгне, ще дам отзиви и аз.

# 18
  • Мнения: 239
Здравей и от мен,Ние бяхме на Джуниор и не бях доволна.Готвят доста безвкусно и наблягат на брашното и на картофите.Сега сме на държавна и  на малкия много му харесва.МАЛИНА, при вас може да не се чака,но в нашия квартал се чака около 3 месеца ,за да се вредиш.КОгато някое дете навърши 2 години на негово място идва следващото,което е наред с подадена молба.

# 19
  • Мнения: 1 558
Аз ползвам държавната и съм много доволна Peace

# 20
  • Мнения: 306
А къде мога да намеря списък на тези държавни детски кухни? За София иде реч.

# 21
  • Мнения: 4 017
 От мен един глас за държавната кухня.
Няма такова нещо като супа от вода и фиде или крем от вода и нишесте. Готвят разнообразно и вкусно.
Недостатъците са, че не предлагат риба и че понякога второто е рядко - налага се да се сгъсти с нещо  каша, хляб, сухар ....

Писах някъде, ще кажа пак - според мен за 1 лев в държавната кухня, получаваме повече като качество и разнообразие отколкото за 3,4 или 5 лева от частните (е, доставки по домовете няма, но пък така си уплътняваме разходката)

п.с - не знам за списък, но пробвай с търсачката, попитай майките в квартала или в най-близката детска градина/ясла (често там са раздавателните пуктове)

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
А къде мога да намеря списък на тези държавни детски кухни? За София иде реч.
Гугъла.В кой квартал си?

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А къде мога да намеря списък на тези държавни детски кухни? За София иде реч.

http://blogs.mamita-bg.com/cooking/%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F/

Взимам за Емма от държавната(Мл1,Сф)-вкусна, разнообразна, евтина. Не съм чакала въобще да се вредя-на едната седмица подадох молба, на следващата взех купони за следващия месец.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Извинявам се на авторката, че се намесвам в темата й, ама да не отварям нова, че станаха много за кухните. Искам да ви попитам и по другите квартали (за София става дума) ли се чака толкова дълго за ДК? Аз съм в Лагера и при нас се чака около 6 мес и повече докато ти дойде реда за кухнята. (Държавната имам предвид)

# 25
  • Мнения: 2 334
Извинявам се на авторката, че се намесвам в темата й, ама да не отварям нова, че станаха много за кухните. Искам да ви попитам и по другите квартали (за София става дума) ли се чака толкова дълго за ДК? Аз съм в Лагера и при нас се чака около 6 мес и повече докато ти дойде реда за кухнята. (Държавната имам предвид)

Да ти кажа аз записах дъщеря ми на 2 ноември и я приеха от 1 феруари  ooooh!

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Да ти кажа аз записах дъщеря ми на 2 ноември и я приеха от 1 феруари  ooooh!
[/quote]


Ужас! В кой квартал? И при нас май така ще стане. Ноември съм подала, онзи ден питах и казаха, че няма скоро да ми дойде реда. Май направо ще се откажа и ще си им готвя аз.

# 27
  • Мнения: 2 334
Да ти кажа аз записах дъщеря ми на 2 ноември и я приеха от 1 феруари  ooooh!


Ужас! В кой квартал? И при нас май така ще стане. Ноември съм подала, онзи ден питах и казаха, че няма скоро да ми дойде реда. Май направо ще се откажа и ще си им готвя аз.
[/quote]

В Младост .

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Извинявам се на авторката, че се намесвам в темата й, ама да не отварям нова, че станаха много за кухните. Искам да ви попитам и по другите квартали (за София става дума) ли се чака толкова дълго за ДК? Аз съм в Лагера и при нас се чака около 6 мес и повече докато ти дойде реда за кухнята. (Държавната имам предвид)
И аз съм в Лагера и подадохме молба януари,а реда ни дойде на 15 септември,но си заслужава.

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Да ти кажа аз записах дъщеря ми на 2 ноември и я приеха от 1 феруари  ooooh!


Ужас! В кой квартал? И при нас май така ще стане. Ноември съм подала, онзи ден питах и казаха, че няма скоро да ми дойде реда. Май направо ще се откажа и ще си им готвя аз.
Цитат
В Младост .


До късмет е явно. Както писах, и аз съм в Младост, но въобще не чаках. Явно миналата година, май месец, не е имало толкова желаещи. love my baby, всъщост мисля, че не сте чакали заради много хора, просто малката е навършила 10м, когато кухнята почива. От края на декември не съм взимала кухня-първо заради празниците, а сега заради ремонт. От февруари започват.

Общи условия

Активация на акаунт