Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
ей,напишете по 1 име в старата тема да направим 20 стр.

# 16
  • Мнения: 1 054
Ми на мен пък си ми харесват Мирослава и Мирослав... май не е отживелица да се кръщават децата на баби и дядовци, а стана доста модерно всички да са "против" кръщаването на бебко на някой определен човек от семейството, както е тооолкова модерно да сме "против" подписването и брака като цяло!  Peace Понякога дори хората сме по-склонни да се откажем да кръстим детето, на който и да било от родата само и само да не ни застави някой да го кръстим на свекър или свекърва... всички знаем за "неземната обич", която повечето снахи и свекърви изпитват една към друга!  Peace Мен няма кой да ме кара да кръстя на свекървата, защото с нея сме адашки, а аз нямам желание да си кръстя детето на мене си Blush
Също съм чувала, че не е хубаво да се кръщават дечица на починали близки иначе на приятеля ми баща му носеше прекрасното име Ангел и аз много го харесвам и при други обстоятелства бих си кръстила детето така.
Аз пък, да ви кажа, си пожелавам да имаме колкото може повече деца и да можеме да си ги гледаме спокойно, че да мога да ги кръстя с всички имена и на всички хора, на които искам  Mr. Green

Това вместо "запис"  Joy

# 17
  • Мнения: 4 473
а кой всъщност пусна темата  Thinking

Аз я пуснах. Нали така се разбрахме онзи ден - да помагам. Rolling Eyes Нещо не е, както трябва ли?

Добър ден и от мен!

Страхотно време е навън с това слънчице. Grinning Само за разходки, а аз съм се хванала на сериозно домакинстване. Crazy

# 18
  • Мнения: 9 973
strelche®  аз предположих,че си ти,но така да върви лафа  Joy  bouquet  bouquet  bouquet едно огромно благодаря за теб

буболече,много ти е дълъг `запис`-а hahaha

# 19
  • Мнения: 60
а кой всъщност пусна темата  Thinking

Аз я пуснах. Нали така се разбрахме онзи ден - да помагам. Rolling Eyes Нещо не е, както трябва ли?

Добър ден и от мен!

Страхотно време е навън с това слънчице. Grinning Само за разходки, а аз съм се хванала на сериозно домакинстване. Crazy



Радвай се тук във варна дори и сняг валя......

# 20
  • Burgas
  • Мнения: 214
Момичета какво стана с болничните които се вземат 1 година от майката? Колко време назад се гледат доходите 6 месеца или 1 година?

# 21
  • Мнения: 4 473
strelche®  аз предположих,че си ти,но така да върви лафа  Joy  bouquet  bouquet  bouquet едно огромно благодаря за теб

За нищо. Simple Smile Когато имам възможност, съм на линия.  bouquet

Много ми е инересна темата за имената, но май наистина е твърде рано за нея. Аз не бях суеверна, но около мен почти всички са, затова гледам да пасувам за сега. Това не значи, че не съм си мислила варианти. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 382
 PartyЗдравейте и от мен!Малко се позагубих тези дни и едва смогнах да ви изчета.
Лали, кураж ,мила Sad!Дано да се размине Hug!
Днес бях на разходка и се чувствам страхотно Laughing!Времето направо е прекрасно.
Не знам дали има други луди като мен, но с мъжа ми бяхме да разглеждаме колички Mr. Green!
Обиколих и няколко магазини за бременни и се отчаях тотално ooooh!, но в последния попаднах на колекция на Миро и много ми харесаха нещата.И цените са съвсем поносими- панталоните бяха по 45 лв.За съжаление нищо не ми стана- xS ми беше огромен, така че продължавам да си нося моите разкопчани и ще се пробвам пак след месец.
Тези дни като го дадох по-свободно и започна да ме понаболява тук-там, а вече не би трябвало да има болки Sad.
j80,една година се гледат доходите назад.

# 23
  • Мнения: 196
И аз се разходих преди малко, но въпреки слънцето навън е доста студено и набързо напазарувах и се прибрах.
Шайн и аз днес гледах колички в интернет магазина на Чиполино, даже си харесах една.
За мое щастие изнамерих един панталон, който съм си купила преди време и съм обличала няколко пъти, защото много ми се разшири на корема. Мисля, че за напред ще си го нося с кеф и ще ми става поне 3-4 месеца още.

# 24
  • Мнения: 4 473
Някой пита за идеята за име на тема - на Джини е, специални благодарности!  bouquet

Моля, мислете следващите заглавия!

Ще ме извините за повторението, но периодично ще копирам долното съобщение, докато се добие навик.

Момичета, обръщам се към всички вас! Ще помоля за малко съдействие, за да улесним задачата на онзи, който се ангажира с пускане на текуща тема.
Моля, когато някоя нова мама се включи, който е онлайн в момента и види въпросното включване, да я уведоми  да пусне ЛС на профила на Август2009 с данни за себе си - име, възраст, град, термин, поредна бременност. Това в случай, че жената иска да бъде включена в списъка, разбира се.
На същата практика нека остане и въпросът с имената на новите теми. Да се предлагат и дискутират и тук, и да бъдат изпратени заглавията на ЛС. Така, че мислете заглавия! Simple Smile
Благодаря предварително за съдействието!    bouquet


Относно дрехите за бременни, миналата седмица писах, че си взех спортен, черен панталон от Илиенския мол. И понеже беше страшен студ, го мерих върху моя - исках да е по-голям, нали тенденцията е раста и аз, но за момента ми е доста широк и нон стоп го повдигам.  ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен в този слънчев ден! Simple SmileДобре ако през последната една година има промяна на заплатата по-високата ли ще се вземе впредвид?????

# 26
  • Мнения: 196
Не Билянка! Сложно е за обяснение, но общо взето се взимат доходите от последните 12 месеца усреднено и горе долу майчинството ти се връзва около 90% от усреднената заплата за тези 12 месеца. Същото е като при болничните само дето там сумата е около 80%.

# 27
  • София
  • Мнения: 540
Aз искам да ви попитам, на какви излседвания се ходи и кога, защото започвам да се обърквам  ooooh! Феталната морфология и 4Д едно и също ли е? Аз мисля да отида при Марков - за 11ти март съм запазила час, тогава живот и здраве ще съм в 19-20 седмица. А преди това - биохимичен скрининг - къде се прави и кога? Много ще съм ви благодарна  Hug

# 28
  • Мнения: 196
БХС можеш да си направиш в Националната генетична лаборатория на 14 етаж на Майчин дом. Изследването струва 25лв.
Ето линк:
http://lmpbg.org/

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Здравейте от мен.Мнооого отдавна не съм писала,но имах доста работа тези дни и не ми остана и минута.Вчера бях на док и видях как нашите две сърчица туптят ли туптят.Имам само един проблем-качила съм 4 кг за 1 месец,а се съобразявам какво ям.Вие как сте с килограмите?

Общи условия

Активация на акаунт