Духове

  • 17 331
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Вярвам, че човек има душа и че тялото е временен приют за нея, но странни случки нямам, пророчески сънища също нямам за късмет, но познавам хора, които имат.
Иначе ме е страх единствено от съществата, които се появават само в тъмното, никой не може да ме убеди, че мракът не се населява от ужасни малки чудовища.

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
по-скоро ще повярвам в хобити и назгули ...

# 17
  • София
  • Мнения: 117
не вярвам ...и не може нищо да ме накара да вярвам! Но ще чета темата да видя какво ще напишат вярващите! newsm78

# 18
  • Мнения: 413
Вярвам ,друг път ще разказвам Peace

# 19
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Вярвам, но пусто нямам срещи от 3-ти вид.. Simple Smile

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
не вярвам ...и не може нищо да ме накара да вярвам! Но ще чета темата да видя какво ще напишат вярващите! newsm78
Аз също. Дотук не срещнах разказ, дори да го взема за чиста монета, който да няма просто обяснение без никаква духовна намеса.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Да, вярвам - духове, някакви сили ... незнам точно, но вярвам Peace

# 22
  • Мнения: 156
според мен това с духовете е по-развито въображение, отколкото някаква реалност Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 822
Вярвам, че ние хората сме дух, душа и тяло.
Освен материалното тяло човек притежава духовна същност, която никога не умира.

# 24
  • Мнения: 11 607
Вярвам,че има лоши духове, които си играят с нервите на хората.....Както вярвам,че има Добро, така и вярвам,че има и зло.......

# 25
  • София
  • Мнения: 2 271
Не вярвам в духове.
За мен те са измислени, като обяснение на някои необясними събития и факти.
Докато не бъде доказано научно, не вярвам.

# 26
  • Мнения: 2 050
И в анкетата това отговорих - и аз не знам  Thinking

След толкова разкази на очевидци, преживели и т.н... едва ли са всички невменяеми. Ама от друга страна имам един познат (от Перник  Crazy), на който половината рода е имала близки срещи от третия вид. Съмнителното е, че всяка история започва  по един и същи начин: "Тръгва си Ф.Щ. от селската кръчма и ...".

# 27
Не знам дали е точно по темата, но няколко пъти ми се е случвало да сънувам неща, които после се сбъдват 100 на 100. Най-интересното е, че дори не ги помня тия сънища, просто в един момент си викам: я, тава съм го сънувал. Някаква картина ми се запечатва в главата и изведнъж ми идва като се случи.
Иначе няколко пъти ми се е случвало да виждам някаква ситуация все едно от страни. Ох, не знам как да го обясня:)))
С духове не съм се сблъсквал лично, освен като чета Стивън Кинг.

# 28
  • Мнения: 3 216
Не знам дали е точно по темата, но няколко пъти ми се е случвало да сънувам неща, които после се сбъдват 100 на 100. Най-интересното е, че дори не ги помня тия сънища, просто в един момент си викам: я, тава съм го сънувал. Някаква картина ми се запечатва в главата и изведнъж ми идва като се случи.
Иначе няколко пъти ми се е случвало да виждам някаква ситуация все едно от страни. Ох, не знам как да го обясня:)))
С духове не съм се сблъсквал лично, освен като чета Стивън Кинг.

Това се казва Де Жа Вю.

# 29
  • Мнения: 116
Вярвам само на себе си и на очите си!Никой от тях не ме е потърсил-значи за момента за мен не съществуват!Ако ме потърсят ще пиша Laughing

Общи условия

Активация на акаунт