Vitaslim LINE

  • 94 096
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 242
Случайно попаднах на това http://vitaslim.bg/kapsuli-za-traino-otslabvane.html, някой пил ли е това чудо /чувал ли го е изобщо/ и съответно има ли ефект? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 5
Здравейте,
Аз пия все още от Vitaslim Line, а от скоро пия наравно с тях и Vitaslim Beauty. Специално аз съм много доволна и от двата продукта. Аз исках да сваля 3-4 до 5 кг. естествено в най-проблемните части / дупето и краката/ и успях в доста кратък период от време. Прилагам си "домашен фитнес" и не ям хляб - нищо друго и ефекта беше явен още на 2-рата седмица. Сестра ми си беше купила Vitaslim Beauty, но тя е много непостоянна и не ги пиеше. Почнах ги на шега, видях че състава е много добър и от тях ми се заздравиха ноктите. Аз ги купих он-лайн, а сега ги виждам масово по аптеките. Моя съвет е ако сте "почитатели" на хранителните добавки да им обърнете внимание.

# 2
  • Мнения: 144
Заинтригувахте ме  може ли да ми кажеш колко струват?И от къде могат да се поръчат?

# 3
  • Мнения: 14
и аз пия Vitaslim line и имам резултат. Аз си го купувам от аптека Ремедиум на Гео Милев. Има го и в аптеката в МОЛа. Мисля,че можеш да си го поръчаш и през сайта им, но незнам дали не си плащаш доставката

# 4
  • Поморие
  • Мнения: 162
дайте повече инфо-колко хапчета са в опаковка, как се пият, колко струват и най-важното колко кила и за колко време сте свалили.

# 5
3 месеца не ли са много?

# 6
  • Мнения: 3 461
Тъкмо се чудех дали има вече пусната тема. Ива Якимова ги рекламира, заприличала е на чируз, но не знам дали на тях се дължи.

# 7
  • Мнения: 3 461
Да подбутна темата, че живо ме интересува. Grinning

# 8
  • Мнения: 1 424
За 1 път да ме заинтригуват хапчета за отслабване  Thinking Но по 3 хапчета на ден , 3 месеца не е ли много ?  Shocked Аз само хапчета трябва да гълтам...

# 9
  • Мнения: 9
а колко капсули са в една опаковка за да сметна до колко ми е изгодно

# 10
  • Мнения: 14
50 капсули са в една опаковка. Малко му е височка цената, но пък дава резултат.

# 11
  • Мнения: 9
а дали може да ми пишеш какви са резултатите при теб?Може и на лични

# 12
  • Мнения: 14
Последно си го купих за 49 лв. Но мже би се зависи от надценката на аптеката

# 13
  • Мнения: 14
а дали може да ми пишеш какви са резултатите при теб?Може и на лични
Мисля,че са 3 кг.. Направих грешка ,че не се премерих преди да започна да ги пия.

# 14
  • Мнения: 1 680
а дали може да ми пишеш какви са резултатите при теб?Може и на лични
Мисля,че са 3 кг.. Направих грешка ,че не се премерих преди да започна да ги пия.


А от кога ги пиеш, т.е за какъв период видя резултата?

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Аз от 3 дена го пия и още не мога да кажа за резултати....Искам да сваля 20 кг.Ако някой пил поне  3 месеца да пише при него резултата какъв е.

# 16
  • Мнения: 14
с тези хапчета ли Азис отслабна 17кг.досега? Помня,че като негов гост преди може би месец,  Ива Екимова му подари една опаковка...

# 17
  • София
  • Мнения: 16 025
с тези хапчета ли Азис отслабна 17кг.досега? Помня,че като негов гост преди може би месец,  Ива Екимова му подари една опаковка...
АЗис едва ли е отслабнал само с 1 оп. хапчета. Там са такива тренировки и упражнения с персонален инструктор и диетолог. Хапчето само може да подпомогне процеса.
А Ива Екимова също е на постоянни тренировки и диети. Подаръка е просто вид скрита реклама.
Все пак дамата е лице на хапчетата.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 20:45 от Aisha

# 18
  • Мнения: 1 819
Тя Ива Екимова е толкова слаба,че мяза на скумрия hahaha,предпочитам си моите килограми,пред нейния анорексичен вид.Нейното си е просто глад и инат,не благодаря Naughty

# 19
  • Мнения: 7 408
аз го пия от една седмица и все още немога да видя резултат,но не се лишавам от сладко де   дано да има ефект на по късен етап.

# 20
  • Мнения: 72
Хайде тези които пият Vitaslim LINE да споделят резултати вече. Минало е повече от месец откак сте започнали темата. Трябва вече да е ясно дали има ефект.

# 21
  • Мнения: 37
Еееее! Като гледам кои са лицата на капсулите, се чудя защо някой по- пълничък не стани лице, че да видим чудеса. На всички реклами все кльощави мадами слагат. То ясно че това е мечтата на всяка жена, ама да манипулират така съзнанието, то е вече подигравка. Аз пък искам да знам какво точно е нутрикозметика и какъв е механизма на действие. И аз знам разни терминологии дето за широката публика ще звучат много впечатляващо.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
с тези хапчета ли Азис отслабна 17кг.досега? Помня,че като негов гост преди може би месец,  Ива Екимова му подари една опаковка...
АЗис едва ли е отслабнал само с 1 оп. хапчета. Там са такива тренировки и упражнения с персонален инструктор и диетолог. Хапчето само може да подпомогне процеса.
А Ива Екимова също е на постоянни тренировки и диети. Подаръка е просто вид скрита реклама.
Все пак дамата е лице на хапчетата.

Азис е отслабнал с някакъв пръстен на стомаха.Той сам каза в някакво предаване не си спомням кое.А Ива Екимова кога е била дебела , че да и се налага да пие хапчета ,че и другите които го рекламират.И на мен ми стана ясно ,че само му правят реклама, а полза едва ли има като всички останали хапчета.

# 23
  • София
  • Мнения: 16 025
Гастралния пръстен на стомаха Азис го има от години. Във Военна болница му правиха операция, още бяха с Китаеца. Ама нещо не му понесе. Сега е на тренировки и хранителен режим.
Ива, Райна и др. са просто рекламни лица на препарата. Плаща им се да ги снимат с кутийките.
Мерна ми се и Мартина Вачкова някъде като рекламно лице, но там резултат май няма.
Движение му е майката, другото е допълнително.

# 24
  • Мнения: 0
Забелязал ли е някой, че това съобщение
 "Случайно попаднах на това http://vitaslim.bg/kapsuli-za-traino-otslabvane.html, някой пил ли е това чудо /чувал ли го е изобщо/ и съответно има ли ефект? "
  се появява в няколко десетки сайта /включително и тук това е встъпителния пост/, с различни потребителски имена, но един и същ текст, и все на 19/20 януари... Coincidence? I don't think so. Бих казала евтин рекламен трик. Поне да бяха променили текста, че да не си личи толкова - а то като пуснеш търсене в гугъл за витаслим, първите страници, все този пост. И по интересното - първият отговор също винаги е един и същ, но е малко по-дълъг, та няма да го цитирам. Така че, мили дами, не се лъжете и не си давайте парите за измислици. Балансирано хранене и физическа активност, и всичко ще си дойде на мястото. Успех на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 1 379
И аз се записвам ,че ме интересува.

# 26
  • Мнения: 1
здравейте и от мене . Исках да кажа че пих витаслим и се чувствах мн добре . Нямах странични ефекти , но и са мн малко килограмите които свалих. Но пък за мързели като мене си заслужава

# 27
  • БГ
  • Мнения: 735
някой да сподели пресни резултати? newsm78

# 28
  • Мнения: 972
Дайте инфо за резултат от хапчетата...
Ако някой е пил повече време от тях да пише,моля...

# 29
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз пия витаслим лайт, което е нов продукт на същата фирма. 20 капсули са. съдържа някакъв бор, който потиска апетита и кла. за 15.23 си ги взех от ремедиум, още не мога да кажа за резултата, от няколко дена ги пия, заедно с чай за отслабване, зелен чай, ограничавам се и в храната.. не очаквам кой знае какво, ама дано помогнат поне малко..ще пиша по-нататък, някой друг пие ли ги??

# 30
  • Мнения: 5
аз пия витаслим лайт, което е нов продукт на същата фирма. 20 капсули са.

И аз го пия - Лайта. От 3 седмици вече го взимам, ама по-евтино от теб го купувам. Май някъде за 11 и нещо, 12 лева. Свалила съм 3-4 килограма. При теб какво става?

# 31
  • Мнения: 1
аз пия витаслим лайт, което е нов продукт на същата фирма. 20 капсули са.

И аз го пия - Лайта. От 3 седмици вече го взимам, ама по-евтино от теб го купувам. Май някъде за 11 и нещо, 12 лева. Свалила съм 3-4 килограма. При теб какво става?
СТрахотно, дами! И аз се записвам за темата и ще следя как са нещата при вас (за което, разбира се, вие трябва да пишете  Laughing) Почнала съм Лайта от 2 дни, но е още рано за резултати при мен. След седмица ще имам вече и лични впечатления.

# 32
  • Мнения: 0
Ееее, екстра. Радвам се, че има повече от една тема във форума за тези продукти. Записвам се и тук. Запис! Flutter

# 33
  • София
  • Мнения: 310
определено и мен живо ме интересува, колебая се дали да дам повече парички за Витаслим лайн или направо да опитам с Витаслим лайт, моля ако някой е пил и от двата , нека сподели, дали си заслужава и ефекта дали е по-голям, че съм в голяма дилема newsm78 при мен около 7-8 килца са ми излишни така че има какво да се желае

# 34
  • Мнения: 66
Имам едно питане - Има ли странични ефекти и наистина ли има ефект?  newsm78 Щото пиех Ли Да  и тогава трябваше да спра да карам кола , защото ми се виеше свят , падаше ми кръвното , а и тая сухота в устата направо ме побъркваше . А най - лошото беше , че после качих допълнителни килограми и си обърках цикъла . Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 5
Ами, така като гледам тук, май аз единствена си признавам, че ги пия.  Rolling Eyes
Доволна съм именно защото няма странични ефекти, а резултатите идват постепенно. Това ме кара да вярвам, че ще ги запазя. Ясно ни е какво става след бързото сваляне  Sad
Препоръчвам ви да разгледате подробно сайта им. Аз май целия го изчетох, преди да започна.  Embarassed Е, вкарах нова дума в речника си - нутрикозметика.

marinap - ако спортуваш, май си за Лайн. Но ако нямаш време за тези дейности, като мен, си за Лайта. Но все пак, влез в сайта им и прочети повече.

# 36
  • София
  • Мнения: 310
milana_petkova благодаря ти, днес се консултирах в две аптеки и ми препоръчаха Лайта, казаха че вече имали доволни клиенти,
от днес и аз започвам да го пия
казаха също че нямало странични ефекти и не би трябвало да влияе на цикъла Peace
успех на всички, след известно време ще докладвам Peace

# 37
  • Мнения: 66
milana_petkova много благодаря    Peace И последно въпросче - Вярно ли е , че от тези хапчета се отслабва само в областта на корема , дупето и краката ? При вас как е ?  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте, дами,

Съвсем скоро попаднах на сайта на тези хапчета Vitaslim и честно казано доста ме заинтригуваха. Но преди да отида до аптеката исках да попитам тук - имам проблеми и ми се налага да пия противозачатъчни - Диане 35, от които разбира се си качих доста килца. Та интересува ме дали първо трябва да мине 9 месечния ми курс с Диане 35 и след това да се реша да пия Vitaslim или не пречи докато си пия противозачатъчните, да пия и Vitaslim.
Много ще съм благодарна ако някои е информиран и сподели с мен.
:

# 39
  • Мнения: 5
sonik_f, признавам си, че ме разсмя.  Laughing Laughing Laughing Не смятам, че има изобщо продукт, за каквото и да било, който да е с толкова точно локализирано действие. При мен си е цялостно подобрение на тонуса на тялото. Намаляха ми килцата, то си личи вече. Аз ги взимам от няколко седмици. Най-хубавото е, че бюстът ми си е същия  Embarassed Wink

 slaveq_s, на теб, за съжаление, не бих могла да ти бъда полезна. Ето тук в сайта на Витаслим - http://vitaslim.bg/information/mnenia-za-vitaslim/как-да-овладеем-апетита са дали съвети на специалисти. Прочети си внимателно нещата. Но си мисля, че след като са натурални продукти, не би трябвало да имаш проблем.  Peace

Надявам се, момичета, наистина да съм ви била полезна  Hug

# 40
  • Мнения: 66
Много благодаря Hug  Това беше много полезно  Peace

# 41
  • Мнения: 120
Като гледам отдавна не сте писали и който  пие Витаслим Лайт  би трябвало да има някакъв резултат.Бихте ли споделили.Аз днес си взех една опкаковка-надявам се да ми се намали апетита-така по-лесно да си издържа на диетата(С нея доста се сваля ама пусти глад).За горене на мазнини малко ме съмнява да има ефект.

# 42
  • Мнения: 5
Здравей!
Тук не пишем, защото ни сляха темите и вече сме на http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364835.195
Там можеш да видиш и за резултатите  Peace

# 43
  • Мнения: 120
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт