Перете ли новите дрехи?

  • 10 142
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
Аз- никога не пера новите дрехи. Laughing
Колкото и да е странно, обичам миризмата на новото и това ме радвам много.
Освен това ме е страх, че мога да съсипя новото нещо с прането, още преди да съм му се порадвала. Затова първо нося и след това пера.
Даже, когато вече веднъж изпера една нова дреха, не гледам после на нея като на нова. Уф, как го обясних. Rolling Eyes
Прибирам я просто в гардероба и забравям за нея. Тя става една от всички. Wink
Всеки си има своите странности и сособености.
Това е моята, явно. Wink

Хаха, станахме 2, и аз обичам миризмата на нова дреха, даже ми е жал да я изпера след като съм я носила.  Joy

Me three.....  Joy
И аз обожавам новите си дрехи и понякога наистина ме е шубе да не стане някой резил с някоя дреха (от много точене да се сложи  Blush).... Пера нови дрехи, но не винаги...  Whistling
Особено пък дънки! Нивгаш не ги пера, преди да им се изфръцкам...  Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3 695
винаги пера всичко което купувам  Peace

# 47
  • Мнения: 289
Да, винаги  Peace
Много съм гнуслива!

# 48
  • Мнения: 641
Пера само бельото.
Другите като ги купя искам първо да им се нарадвам и чак тогава ги пера.

# 49
  • Мнения: 19
Колкото и да ми се иска да се изфъцкам с някои преди да ги пера се отказвам...  Confused имала съм възможността да следя процеса на производствотото на една дреха от момента в който е на топ плат до момента в който се продаде в магазина  Shocked
Така че ... да вече пера всичко  Simple Smile

# 50
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Пера ги,но понякога инцидентно ми се е случвало да облека някоя дреха без да я изпера предварително,изключвам бельото разбира се. Peace

# 51
  • Мнения: 0
Задължително, 1-во заради това че е стояла в магазина и 2-ро че не се знае кой я е пробвал преди това

# 52
  • Мнения: 3 641
Винаги. Дори и да не е разпечатвана, има производствен прах, а каква тосъм алергична не ми се мисли, ако не я изпера Peace

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 723
Палта, сака, якета не пера след покупка - другите дрехи задължително.
И аз така Peace

# 54
  • Враца
  • Мнения: 2 251
винаги, защото като си представя в какви условия ги шият... ooooh!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 044
Пера задължително,знаеш ли кой ги е обличал преди теб

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 550
задължително! wash hang

# 57
  • София
  • Мнения: 7 054
Бельото и някои блузи задължително. Нови дънки или панталони рядко пера преди да ги облека. На детето задължително пера всяка нова дреха.

# 58
  • Мнения: 65
Винаги ги пера, след един случай с дънки Rifle на мъжа ми. Имаше голямо желание да ги облече още на другия ден след като ги купи. След 1-2 дни получи ужасен алергичен обрив от вътрешната страна на бедрата. Повече от месец ходи на различни кожни лекари, докато му  уцелят точното мазило. Оказа се, че е от боята. Така, че оттогава това ми е за урок!!!

# 59
  • Мнения: 161
Задължително пера! Peace Първо ме е страх от алергични обриви и второ - кой знае кой я е мерил и пипал преди мен. Е, вярно е, че така или иначе съм облякла вече дрехата в нагазина, за да я премеря, но все пак обичам да е изпрана. Предпочитам миризмата на омекотител, пред тази на боите...

Общи условия

Активация на акаунт