Гоблени-42

  • 35 885
  • 435
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 131
Здравейте момичета!
Поздравявам всички рожденници,вуйни и лели!Желая здраве и щастливо детство на малчуганите!
Добре дошли на всички НОВИ във този форум,дано ви е приятно със нас!
Признавам,че всички в този форум сте майсторици и ви поздравявам за вашите творения-МНОГО СА КРАСИВИ!!!

# 316
  • Мнения: 2 933
Здравейте. Един зов за помоЩ. Praynig HugИскам да уШия Замькьт НоШвайнЩайн и моля за схемата ако някой може да ми я изпрати. Гоблена в каталога на Милена стил е наре4ен Замьк в планината. Продьлжавам да му тьрся снимката из нета , помня , 4е сьм го виждала в руските сайтове.
Хипатия, ти имаШ вси4ко, дали нямаШ и това Simple Smile

Имам този вариант, от списание CrossStitcher


тук слагам линк към цялото списание
в djvu формат е и може да се отвори с ExpressView Browser Plug-in
Това е безплатна и много полезна програмка, може да се свали от тук

# 317
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Уха, тази прелест я видях наживо при една позната и е невероятна!

# 318
  • София
  • Мнения: 9 850
Уха, честито на лелята и вуйната! И на всички, празнуващи днес Simple Smile
Аз имам списанието със схемата, но не знам кога ще имам възможност да сканирам схемата...

# 319
  • Мнения: 140
Ето я и моята  "Балерина" вече готова.
Много съм щастлива, че успях да я завърша преди да се появи бебка. Започнах я на 18.07.08г / 17 дни след като разбрах, че съм бременна/. Мн исках и бебчето да е женско и това ми се сбъдна  Flutter
Благодаря на всички, които ме стимулираха през всичките  тези месеци с положителните си отзиви!
  bouquet, Камелия!




# 320
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Браво Камелия, много е красива балерината!!!

# 321
  • Мнения: 1 072
Хипатия, знаех си... Grinning благодаря ти
.
Уха, тази прелест я видях наживо при една позната и е невероятна!
За замька ли е коментара ти?Ве4е имам панамата , само да си спретна конците и да намирам време да го по4вам.А кога ли Ще си довьрШа Холандската воденица... Embarassed

# 322
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Камелия чудесно си се справила и като те гледам в 37-ма седмица може и да раждаш, аз баш в тази седмица родих.  Hug

С много бързи темпове се пише в темата, честно вече не мога да ви смогвам. На всички нови момичета добре дошли, при нас е видно, че е весело.

Само да проверя аз къде ми се губят Кетрева, Здравчето, Дж-то, Манжелка, Джури, Александра, Генико, Бонбонелска  newsm78. Момичета, водя ви на отчет и ми липсвате, шиете вие и се спотайвате, налииии?!?!?!? Heart Eyes

# 323
  • Мнения: 59
Дуданче, честит рожден ден. Пожелавам ти много здраве, щастие и любов! newsm59


Получих си комплекта още в понеделник. Ами какво да ти кажа конците са доста, схемата е четлива, но ще го шия на друга панама с кръстат бод. Тази панама е неразграфена ситничка и трябва да шия с гобленов бод, а не ми се шие гобленов. Утре ще снимам комплекта и ще го видиш. Само се чудя дали да го шия на бяла или на бежава панама ще помагате в избора.
Камелия страхотна балерина, красота.......Пожелавам ти здраво бебче на финала и много щастие. И да ни се похвалиш ей да ни покажеш бебчето smile3504
Марулче честито!Да е жива, здрава и безгрижно детство на малката принцеса! newsm32

# 324
  • София
  • Мнения: 9 850
Дуданка, честит ти рожден ден   bouquet Hug  newsm59  newsm67
Много здраве, щастие, усмивки и време за любимото хоби! Simple Smile
Момичета, да знаете откъде в България мога да закупя оригинален гоблен на Wiehler /комплект/?
kamelllia19, ама то това и от към гърба си го снимала нали Simple Smile Страхотно е.

# 325
  • Мнения: 542
добро утро на всички!

Дуданка, честит ти рожден ден smile3525  newsm59

Камелия-балерината е прекрасна!

Честито и от мен на лелята и вуйната!от вчера! Grinning и аэ ще ставам леля септември месец за 8 -ми път! Grinning

# 326
  • Мнения: 7 108
Честито на лелята и вуйната! Да са им живи и здрави племенниците   bouquet .

Камелия, много нежен гоблен! Пожелавам ти леко раждане и здраво и послушно бебче  Grinning.


Дуданка, честит рожден ден! nbirthday Tada

# 327
  • Мнения: 4 370
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА ДУДАНКА!ПОЖЕЛАВАМ МНОГО ЗДРАВЕ И СВОБОДНО ВРЕМЕ ЗА ЛЮБИМОТО ХОБИ! smile3525

абе вие в тази тема нямате спиране  Winkне мога да насмогна да ви чета,пък и време как ви остава за бродиране  Laughing
ДУДАНКА,Казанската Св.Богородица се получава чудесно  Peaceще чакам и йироглифа.аз харесвам картини и предмети от източната култура
БАБА МРАВКА,момичето е направо като оригинала.аз имам и книгата за тази картина,изчетох я на един дъх  Peace с колко броя конци го шиеш-аз свалих преди време схемата от рускините,но е с ужасно много цветове  Sick
КАМЕЛИЯ,тази балеринка и аз я ших 1:1 ,а обратната ти страна е превъзходна   bouquet
който успях да запомня го споменах,останалите да не ми търсят кусури   bouquet

# 328
  • Мнения: 131

Дуданка,Честит рожден ден,желая ти здраве и любов!
А сега да почерпя и аз със тортичка и кафенце,че днес синът ми става на 11 години!

# 329
  • София
  • Мнения: 9 850
venipuh, честито и на синчето! Simple Smile Да ти е живо и здраво, много щастливо и да  ви радва много! Simple Smile newsm59

Общи условия

Активация на акаунт