'Върни часовника назад'

  • 3 808
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 489
бих направила всичко възможно да емигрирам още преди да навърша 20 г.
май това е единственото нещо, което съжалявам че не съм направила

# 16
  • Мнения: 27 524
Напред не бих отишла и погледнала, страх ме е  Rolling Eyes
Назад бих се върнала, да, има някои нещица, които бих се радвала да коригирам, но...  Tired

# 17
  • Мнения: 2 401
Аз съм от хората, които  дори не се обръщат назад. За мен миналото е  изядена кифла, нищо друго. И напред не бих го превъртяла, защото после няма да ми е интересно.

# 18
  • Мнения: 4 068
Има само едно нещо от последната година, което с радост бих се върнала и променила, но дори и да можех да се върна това нещо не зависеше само от мен и не знам дали сама бих могла да го променя. Ако можеш обаче бих се отказала от последната година от живота си. Бих я изтрила буквало. Жалко че не мога.

# 19
  • Мнения: 3 371
ако някой услужливо ми предложи възможност, веднага ставам 18 again  Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 14
Не бих. Аз съм такава, каквато, съм с всичките си грешки и недостатъци. Така е трябвало да стане, в противен случай не би бил мой живот. Единственото, което ми се иска да може да се промени е загубата на любими хора и неизлечимите болести, ноооо това е чиста доза утопия за съжаление.

# 21
  • Мнения: 589
 Не бих променила нищо,поне днес мисля така. Това си е моето минало, макар и изпъстрено със загуби и страдания, не го заменям!Пътят,който изминах,грешките,които допуснах ме изградиха като характер.Благодарение на изводите,които съм си направила, днес съм това, което харесват и обичат близките ми хора.
  Една-единствена причина има,заради която бих искала да мога да се върна в миналото-да получа шанс да кажа на любими хора,които си отидоха рано от този свят, колко много,много ги обичам...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 405
Разбира се, че бих променила някои неща.
Аз харесвам живота си и себе си , но това изобщо не означава, че не съм допускала грешки и не съм поемала излишни рикове, не съм "инвестирала" в хора, които не заслужават, не съм била достатъчно всеотдайна към такива, които си заслужават.. изобщо имам какво да направя, ако мога да върна часовника назад.

# 23
  • Мнения: 2 448
Бих, но с погледа, който вече имам след като съм видяла резултатите от сегашния си избор, иначе няма смисъл. Пак бих постъпила така, явно щом съм го направила, в дадения момент, това е било единственото решение, което съм могла да взема, такава каквато съм била.

# 24
  • Бг
  • Мнения: 846
Доста често съм си го задавала този въпрос, дали ако имах възможност да върна времето с 10-15 години назад бих изживяла живота си по същия начин. И съм си отговаряла, че да, бих го изживяла по същия начин, но не бих и пропуснала възможностите, които ми са се предлагали, а аз с лека ръка съм ги подминавала. Но ...... това е минало, няма как да го върна. Единствено за това съжалявам, че няма как да върна времето  Cry
- да кажа на любими хора,които си отидоха рано от този свят, колко много,много ги обичам...

# 25
  • Мнения: 2 070
Бих научила перфектно английския, също така френски, руски и испански.

# 26
  • Мнения: 502
   Снощи гледах филма за Бенджамин Бътън. Една история точно за времето,за това,как понякога можем да изпреварим стрелките на часовника,да ги спрем дори,да ги накараме да се въртят в обратната посока. Може да се каже,че идеята на филма е много съвременна. Възрастта,външният вид,социалното положение,професията-понякога всичко това е много относително.Времето също е относителна категория. Може би само любовта и мечтите са постоянни,не се променят,преминават през всички ограничения. Най-тъжно е,когато загубиш завинаги любовта си,мечтата си,смисъла. Дали животът на хората би бил по-щастлив,ако можеха да връщат времето назад? Ако вместо деца се раждахме старци,за да можем да изживеем живота си в обратна посока? Най-много боли,когато стрелките на часовника продължават да се въртят,напред или назад,но животът ти спира,угасва,неизживян и недовършен.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Размислих - или променям всичко коренно, или не бутам нищо Simple Smile

Последна редакция: пн, 26 яну 2009, 11:58 от daffodil

# 28
  • на майната си
  • Мнения: 425
Бих направила един лек ретуш, винаги може по-добре пък съм и любопитна Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 841
Ако променя някои неща в миналото (за глобални грешки говоря, за дреболиите няма смисъл), то и днешния ми ден би се променил, и то доста съществено. Не съм особено сигурна, че го искам, обаче. Май предпочитам нещата да са такива, каквито са.
В бъдещето пък въобще не искам да надничам.

Общи условия

Активация на акаунт