Петимата тибетци - ритуали за младост, жизненост и добра форма

  • 72 586
  • 442
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 241
...Внимавайте особено с първото упражнение, в началото го правете по 7 пъти и постепенно увеличете бройката, защото се получава такова завихряне на енергията, че наистина може да му прилошее на човек, ако прекали.
===
Що?
Аз още първия път го направих 100 пъти и нищо не ми се завихри... Thinking

Ами браво на теб, значи имаш много стабилна вегетативна система. Grinning

Предупреждението може би е по-добре да уточня, че е за такива неустойчиви елементи като мен, на които им завива свят и от най-малкото завъртане. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 950
mijjjka , ти ме разби с това клипче.  Shocked От книгата останах с впечатление, че трябва да се правят бавно - като йога упражненията, а то.... каква скорост развива този чичко  #Crazy И ръцете ми на четвъртия ритуал са в обратна посока - пръстите ми сочат към главата, а на чичкото - към краката... аз така не мога да се вдигна.  newsm78

Руска , аз пък на 6-ия седнах на дивана.  Joy

# 32
  • Мнения: 7 723
Аз май нещо не съм го разбрала.... ooooh!
Цялата ли трябва да се въртя?
Така, че да ми се завие свят?
...не е ли само от кръста- на горе? newsm78

# 33
  • Мнения: 2 950
Ами цялата я... Пробвай пак и пиши до колко си изкарала.  Joy

# 34
  • Мнения: 7 723
Ами цялата я... Пробвай пак и пиши до колко си изкарала.  Joy
Ух, беееееееее..... ooooh!
Що не са пояснили за руси като мене? Crossing Arms

...пробвах- 13 пъти bowuu

# 35
  • Мнения: 1 095
Котка, вече не съм на БВД, щото не издържах Sad Ох , не знам вече какво да правя с тия кг.  newsm78

# 36
  • Мнения: 10 687
Аз май нещо не съм го разбрала.... ooooh!
Цялата ли трябва да се въртя?
Така, че да ми се завие свят?
...не е ли само от кръста- на горе? newsm78
Ами аз се учудих лееееекичко като каза, че сто пъти си се въртяла без проблем, но не знаех, си руса   Laughing
Аз затова пуснах клипчето, защото е по-добре веднъж да се види отколкото 10 пъти да се прочете  Hug

# 37
  • Мнения: 1 095
Аз май нещо не съм го разбрала.... ooooh!
Цялата ли трябва да се въртя?
Така, че да ми се завие свят?
...не е ли само от кръста- на горе? newsm78
Ами аз се учудих лееееекичко като каза, че сто пъти си се въртяла без проблем, но не знаех, си руса   Laughing


Ми то даже името и е русо  Grinning

# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Имам много отдавна книжката вкъщи, че моят мъж е малко маниак на тема Изток. Правих ги за известно време, но да си призная честно зарязах работата.  Embarassed Обаче майка ми, която тогава беше около 60-годишна ги правеше в продължение на години и се чувстваше супер добре. Тя например, има проблеми с вестибуларния апарат от дете. Не само че не може да се качи на виенско колело, но й се завива свят само като го погледне. И много се притесняваше с първото упражнение. Започна лека-полека и постепенно достигна максималните завъртания. И колкото и невероятно да звучи, вече няма проблеми с вестибуларния апарат. За стегнато дупе и изобщо слаба фигура не мога да кажа, защото тя е слаба и надали има повече от 50 килца. Но беше страшно свежа. Вече не ги прави, незнам защо. Но ги прави години наред. Така че само хубави неща мога да кажа за тази практика - не от първо лице, но като пряк свидетел. Peace

Опс, последното упражнение/ритуал имах предвид - въртенето, а не първото. Уф, че склерозирал мозък... Embarassed

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 15:51 от lulumba

# 39
  • Мнения: 7 723
Аз май нещо не съм го разбрала.... ooooh!
Цялата ли трябва да се въртя?
Така, че да ми се завие свят?
...не е ли само от кръста- на горе? newsm78
Ами аз се учудих лееееекичко като каза, че сто пъти си се въртяла без проблем, но не знаех, си руса   Laughing


Ми то даже името и е русо  Grinning
Ме шсъ сетите вие!  Whistling  Crossing Arms
...всъщност, ника ми произлиза от състоянието ми.
Иначе се казвам Милена  bowuu....приятно ми е  Hug

# 40
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Иначе се казвам Милена  bowuu....приятно ми е  Hug

  friendship аз съм  Даниела и също съм от русите  bowuu

И си харесах естествено русият батко за инструктор Blush бързият чичко не ми допадна много.

http://uk.youtube.com/watch?v=APzA1W68y1E&feature=related

 ooooh!Ако видите три годишната ми щерка как се огъва  Shocked а пък аз  Embarassed Embarassed Embarassed

Обаче съм се запънала като магаре - утре пак  Peace И диетка - качествени храни по малко, без пържено, сладко, газирано и хляб. Да видим какво ще излезе накрая.

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 22:29 от Арбанашка кокона

# 41
  • Мнения: 7 723
===http://uk.youtube.com/watch?v=APzA1W68y1E&feature=related

 ooooh!Ако видите три годишната ми щерка как се огъва  Shocked а пък аз  Embarassed Embarassed Embarassed

Обаче съм се запънала като магаре - утре пак  Peace И диетка - качествени храни по малко, без пържено, сладко, газирано и хляб. Да видим какво ще излезе накрая.
Аз тия неща ги отказах отдавна.
Резултатът е 8 кг за 2 месеца. Сега ми остава и малко да стегна
и ще придобия по- такъв вид...,че да мога да се пльосна до русия батко на плажа Whistling

# 42
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аз тия неща ги отказах отдавна.


Аз пък отказах цигарите.  newsm78 То май не остана тема дето да не съм оревала последствията от лакомията си след това  Embarassed Обаче оптимистично се надявам до три месеца и аз да се стегна.

# 43
  • Мнения: 7 723
Аз тия неща ги отказах отдавна.


Аз пък отказах цигарите.  newsm78 То май не остана тема дето да не съм оревала последствията от лакомията си след това  Embarassed Обаче оптимистично се надявам до три месеца и аз да се стегна.
....виж...за цигарите....и аз искам, ама...нямам воля...това е!
Срам ме е да си го призная, но това си е факт  Blush

# 44
  • Мнения: 2 241
Е аз пък наскоро пропуших след двегодишна пауза, та белким отслабна, ама засега - цък. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт