На пазар в Одрин

  • 157 539
  • 446
  •   1
Отговори
# 45
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А в Кипа на малки магазинчета ли е раделено или си е като нашето Метро?А къде се намира той горе-долу.А вие сте били за Нова година в Турция,а ние бяхме пак по това време само ,че в Гърция на Паралия-Катерини.Там е доста скъпичко само можеш да гледаш,но мъжо си купи кожено яке а аз го реших това да го направя в Турция та да имам повод за още екскурзии. Joy

# 46
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
И аз прах ще си купя,а нещо друго по-изгодно има ли така за да зная предварително .

# 47
  • Мнения: 439
Kipa-това е голям хранителен магазин,нещо като Била да речем и това е на нещо като подземен  етаж,на първия има магазинчета и на втория детски кът и нещо като от сорта за бързо ядене дйнери и т.н,не е много голям в други в Одрин не съм била и немога много да ти помогна
Като се връщахме към Б-я и влизахме в Одрин ни беше по пътя
Ние се разминахме с Гърция  въпреки резервацията,която си бяхме направили в Атина и хайде към Турция

# 48
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Ми то и ние се чудехме дали да си отменяме резервацията заради протестите ,но накрая тръгнахме!

# 49
  • Мнения: 156
Да,така е !Ние лятото ходихме по този път в Александрупули и минахме от там.А Одрин е много по близко да границата.А знаете ли какви документи ще ни трябват за личния автомобил,тъй като си се води на съпруга ми и с него ще пътуваме.А в Турция дали има после платени паркинги дали няма някви паяци както тука за да ни отмъкнат автомобила.Тоест дали е спокойно паркирането защото ние все пак ще обикаляме пеша по магазините и Капалъ чарши.А този магазин  Галерия има ли някакъв сайт за да го погледна,че нещо чичо Гугъл не иска да ми показва резултатите!

Ако автомобила е на съпруга ти и той не е с теб ще ти трябва пълномощно преведено на турски, ако пък е с теб само зелена карта и паспортите. За паркинги има и е спокоино не е като тука.

# 50
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Благодаря Ви  djesita! Ние заедно ще ходим !

# 51
  • Мнения: 228
Пазара е в петък, често ходим до Одрин.
Peace

# 52
  • Мнения: 4
И ние ходихме  за Нова година до Анталия с колата, като на отиване минахме през Истанбул, а на връщане през панорамния път край морето. Навсякъде има аутлети и цените са невероятно ниски, напазарувахме си добре - заслужава си. В Одрин не влязохме, защото се качихме на платената магистрала, но нататък навсякъде имаше маркови аутлети.
Евала на турците пропътувахме над 3000 км пътищата са има слънце. Срещу тях да бягаме не можем ги стигна.
Приятно пътуване и пазаруване момичета - заслужава си.

# 53
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
плясвам се и аз при вас,че и аз съм се навила за пазар до Одрин.Та да попитам какви аутлети има в посока Чорлу,ако някой е ходил,да сподели моля  Praynig

# 54
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
И аз искам да знам по този въпрос,защото плануваме  ходенето да ни е за събота,само живот и здраве.Пишете!Кой какво си е купил и какво трябва да се види!

# 55
  • Мнения: 439
момичета за Чорлу има цяла тема,може да прочете
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=333314.msg8713434;topicseen#msg8713434

# 56
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
  bouquet

# 57
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
Утре заминаваме на пазар в Одрин!Когато се върнем ще се включа за да разкажа какво сме си купили!

# 58
  • у нас
  • Мнения: 5 724
айде, чакаме отзиви  Peace Приятен пазар  Party

# 59
  • Мнения: 444
приятно пътуване

Общи условия

Активация на акаунт