Наближава месеца на любовта, след него идва в Бургас и пролеттa - 70

  • 19 912
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
 smile3532

# 286
  • Мнения: 1 813
Охх,не знам как се справяте с децата си,но моето куче сега е болно, не мога да го накарам да си вземе хапчетата. Сложих му ги в купичката с храна,а той я подминава. Ходя с купата в ръка след него  и му се моля,той не ще . Накрая се разплаках,ще ме побърка.    #Cussing out  Cry Cry

# 287
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
FoxMamma - супер е  Mr. Green

аХ`Не! - за 1ви път ли даваш хапчета  Wink .... най-лесно е стига да не са много големи е да ги сложиш в нещо, което е деликатес за кучо .... от рода на салам, кренвирш или нещо което той харесва .... но да е сравнително голямо парчето/парчетата да не усети хапчетата .... иначе са големи хитреци  Wink .... със сигурност няма да ги хапне от купичката  Mr. Green Приготви се обаче, ако ги усети в лакомството, да измислиш някаква друга хитрина за следващия път  Wink ... ако имаш проблем пак пиши  Peace
Споко ще се оправи  Hug .... но трябва да му ги дадеш по някакъв начин  Peace .... колкото да му обясняваш или се молиш, че е за негово добро,  няма да те  разбере  Hug
Успех  Hug

# 288
  • Бургас
  • Мнения: 675
Добре дошла и от мен, мамаВлади! Hug

FoxMamma
Joy Joy Joy

Отивам да готвя ............... Wink

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 723
Айде и аз да приветствам мамаВлади  bouquet

аХ`Не дано бързо се оправи душата Peace

FoxMamma ей така е :Гладна кокошко просо сънува Laughing

И май половин Б-с е готвил мусака Joy
мойта е в хладилника.

# 290
  • На морето!
  • Мнения: 5 756

И май половин Б-с е готвил мусака Joy
мойта е в хладилника.

Аааа, аз пък съм по-оригинална. Кюфтаци в бял сос направих  smile3534

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Ах Не ,хайде и аз да ти  помогна Wink  Пъхаш по-навътре навътре към гърлото  и държиш устата затворена докато преглътне ,стига да позволи обаче.Знам ,че е малко гадно за тях ,но като няма как.

# 292
  • Бургас
  • Мнения: 723
Менина айде да менкаме 1/2 мусака за 1/2 кУфтета с бял сос:35:

# 293
  • Мнения: 193
Аз пък пратих мъжо да вечеря на кръчма  Party Party Party Party Пък аз го раздавам от понеделник диетуваща с 90-дневната...... Че с тва кърмене друго не мога да си позволя.

# 294
  • Бургас
  • Мнения: 723
Инче отде воля бе душа Laughing
Като се вталиш да се покажеш да поцъкаме ква си Убава Hug

# 295
  • Мнения: 275
И май половин Б-с е готвил мусака Joy
мойта е в хладилника.

Явно и е сезона! Нашата свърши вчера!  chef

# 296
  • Мнения: 995
Ах Не ,хайде и аз да ти  помогна Wink  Пъхаш по-навътре навътре към гърлото  и държиш устата затворена докато преглътне ,стига да позволи обаче.Знам ,че е малко гадно за тях ,но като няма как.

Аз така давам на детето Mr. Green

Ах...., и аз на лекции ходя.

# 297
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ах Не ,хайде и аз да ти  помогна Wink  Пъхаш по-навътре навътре към гърлото  и държиш устата затворена докато преглътне ,стига да позволи обаче.Знам ,че е малко гадно за тях ,но като няма как.

Аз така давам на детето Mr. Green

 smile3532 rotfImbo smile3532

# 298
  • Мнения: 1 813
Аз го излъгах като се събуди и докато беше сънен му пробутах купичката и той ги изяде.
Обаче утре сутринта ще има екшън в 8 без 15 на закуска,той тогава е много луд   Crazy Благодаря ви за идеите.

А за насилственото пъхане на хапче в гърлото  - правила съм го .  Mr. Green  Също и като сдъвче нещо,което не трябва направо го хващам за бръчките,дърпам го към мен,отварям му устата и вадя.

# 299
  • Мнения: 2 577
НОВА ТЕМА

Ах, много страшно звучи  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт